Impotencia
Betegségleírások
Van olyan, hogy egy pár nem passzol az ágyban? – Nem csak a stressz és a fáradtság okozhat nehézségeket
Sokan stresszre, fáradtságra vagy egészségügyi okokra fogják, ha nem működik a szex egy kapcsolatban. A szakemberek szerint azonban a háttérben gyakran egészen más tényezők is állhatnak.
Kapcsolódó videók
VideóRendelő: Potenciaproblémákra gyógynövényt?
Veszélyes és hatástalan is lehet egy internetről rendelt, gyógynövény alapú potencianövelő. Dr. Csupor Dezső gyógyszerész-fitoterápiás szakember szerint a szakorvosi vizsgálatot nem lehet kikerülni.
VideóRendelő: Potenciaproblémákra gyógynövényt?
Veszélyes és hatástalan is lehet egy internetről rendelt, gyógynövény alapú potencianövelő. Dr. Csupor Dezső gyógyszerész-fitoterápiás szakember szerint a szakorvosi vizsgálatot nem lehet kikerülni.
Gyógyszerkereső
Olvasd el aktuális cikkeinket!
Kiadták a riasztást, máris visszatér a hőség – Napokig elhúzódhat a kánikula
Másodfokú hőségriasztást rendeltek el augusztus 20. és 23. között, mivel ismét 30 fok fölé emelkedik a hőmérséklet. Kiemelten fontos a következő napokban a fokozott folyadékpótlás és a tűző nap kerülése, különösen az ünnepi szabadtéri rendezvények alatt.
Tovább vékonyodik, csökken a felhőzet, így általában derült vagy fátyolfelhős idő várható, de hajnalban északnyugaton már erőteljessé válhat a felhőképződés. Arrafelé nő a zápor, zivatar előfordulási esélye is. A déli szelet főként az Észak-Dunántúlon kísérik élénk lökések.Késő estére általában 19 és 25 fok közé csökken a hőmérséklet.A hőmérséklet hajnalban általában 16 és 23 fok között várható, ennél hűvösebb a délnyugati határ közelében és az északkeleti országrészben - különösen a hidegre hajlamos helyeken - valószínű. A hidegfront elvonultával ismét melegedni kezd az idő, sőt ez a melegedés a frontérzékenyek körében kellemetlen panaszokat idézhet elő.