Boldogtalan párkapcsolatban vagy inkább egyedül?

Az egyedülléttől való félelem olykor olyan erős lehet, hogy hajlandóak vagyunk egy boldogtalan párkapcsolatban ragadni. Az újrakezdéstől való félelem hátterében szinte minden esetben erős önbizalomhiány áll.

Bóna Katalin pszichológus, életvezetési tanácsadó a VideóRendelőben részletezi a magunkba vetett hit fontosságát. El kell hinnünk, hogy képesek vagyunk létrehozni egy olyan kapcsolatot, amelyben igazán boldognak és teljesnek érezhetjük magunkat.

A korábbi VideóRendelő adásaink legjobb kérdéseiből készült videókat itt nézheti meg, kattintson !

ITT MEGOSZTHATOD:

Ajánlott videó

Orvosmeteorológia
Fronthatás: Melegfront
Maximum: +10 °C
Minimum: +5 °C

Többnyire erősen felhős vagy borult idő várható, időszakos vékonyodás, szakadás egyre inkább csak északkeleten fordulhat elő. Reggel, délelőtt átmenetileg kevesebb helyen eshet, majd a déli óráktól a keleti részeket leszámítva ismét egyre többfelé várható időszakos eső. A keleties irányú szelet helyenként élénk, a hegyekben erős lökések kísérhetik, majd északi, északkeleti irányba fordul az áramlás.A legmagasabb nappali hőmérséklet nagyrészt 6 és 12 fok között alakul, de a keleti naposabb részeken ennél néhány fokkal magasabb értéket is mérhetünk. Késő este 3, 9 fok valószínű. Úgynevezett sekély ciklon alakítja a mai időjárásunkat, ami a melegfrontra érzékenyek számára többféle kellemetlen tünetet is okozhat.

Hogy érzed magad?

Kirobbanó formában vagy? Válaszd ki a lelki- és testi állapotodhoz illő emojit és nézd meg térképünkön, hogy mások hogy érzik magukat!


Hogy érzed most magad fizikailag?

Hogy érzed magad?

Kirobbanó formában vagy? Válaszd ki a lelki- és testi állapotodhoz illő emojit és nézd meg térképünkön, hogy mások hogy érzik magukat!


Milyen most a lelkiállapotod?

Hogy érzed magad?

Legjobban:
Legrosszabbul:
Kezdjük újra