Allergia kezelése természetesen?

A VideóRendelő e heti vendégének egyik fontos szakterülete az allergia homeopátiás kezelése. Tegye fel kérdését most, vagy az élő adás alatt!

Csütörtökön 17 órától 18 óráig ismét élő adással jelentkezik a VideóRendelő .

E heti vendégünk Dr. Kuklis Eszter homeopata, életmódterapeuta orvos . A Semmelweis Orvostudományi Egyetem elvégzését követően fül-orr-gégészként kezdte pályáját, majd megismerkedett a homeopátiával és a természetgyógyászattal. 1995 óta tagja a Magyar Homeopata Orvosi Egyesületnek, részt vett a klasszikus és a klinikai homeopátiás iskola képzésein, utóbbiból a nemzetközi és a hazai egyetemi licencvizsgát is letette. Homeopátiával és életmódterápiával foglalkozik. Holisztikusan gondolkodó gyógyítóként a homeopátia szelíd és rendkívül hatékony működésének megismertetése és népszerűsítése az egyik legfőbb célkitűzése. Az Együtt a homeopátiáért! Egyesület alapító tagja.

Kérdéseket elsősorban allergiával, természetgyógyászattal és homeopátiával kapcsolatban vár. Tegye fel kérdését, szakértőnk pedig élő adásban fog válaszolni!

Kérdezzen most vagy az adás közben a Videórendelő oldalán , és kövesse az élő adást 2014. június 5-én (csütörtökön) 17:00 órától!

Ugyanitt megtekintheti a korábbi adásokból készült felvételeket és azt is, hogy 2014-ben mikor, milyen témákkal foglalkozunk majd.

Videórendelő a HáziPatika.com-on 2014. június 5-én 17 és 18 óra között!

ITT MEGOSZTHATOD:

Heti top cikkek

paradicsom
Naponta eszel paradicsomot? Ilyen változásokat okozhat a szervezetedben
Magas koleszterin: ezeknek a tévhiteknek sokan bedőlnek – Íme a kardiológusok tippjei
Ez a vitamin segíthet megelőzni a cukorbetegséget – Nem árt azonban vigyázni vele
Súlyosan károsíthatja a bélflórát, mégis sokan eszik naponta
viszketés
Nem múló viszketés: rákot jelezhet? – Íme az onkológus tanácsa
Orvosmeteorológia
Fronthatás: Nincs front
Maximum: +30 °C
Minimum: +17 °C

A sok napsütés mellett főként északkeleten és az Alföldön lehet több gomolyfelhő, illetve néhol zápor is kialakulhat. Késő délutántól már túlnyomóan derült vagy fátyolfelhős időre van kilátás csapadék nélkül. A keleties szél időnként megélénkül.A hőmérséklet késő este 17 és 27 fok között alakul. Bár csütörtökön nem érvényesül fronthatás, a felerősödő hőség igen megterhelő lehet.

Partnerünk a

Töltsd ki kvízünket!

kvíz
A vese bontja le az alkoholt. Igaz vagy hamis? – Teszteld, mennyire ismered a szerveid Mennyire ismered saját tested működését? Ismered belső szerveid főbb funkcióit? Teszteld anatómiai tudásod kvízünk segítségével!
kvíz
A barna cukor jobb, mint a fehér. Igaz vagy hamis? – Tedd próbára tudásod kvízünkben! Tényleg egészségesebb a barna cukor? A gluténmentes étrend mindenkinek jobb? Teszteld, mennyire ismered az egészséggel kapcsolatos tévhiteket!