A világ összes vezető gyermek-fül-orr-gégésze Budapestre jön

Több mint 600 résztvevőt várnak a különböző országokból, Fülöp Szigetektől Argentínáig, Új-Zélandtól Hongkongig, Japántól Brazíliáig, Dél-Afrikától Szaúd Arábiáig több mint 50 országból az Európai Gyermek-fül-orr-gégész társaság (ESPO) 8. Konferenciájára Budapestre.

7 kiemelt témájú vendégelőadást, 25 kerekasztal-konferenciát, 11 gyakorlati bemutatót és kurzust tartanak a 4 nap alatt.

KözépfülgyulladásA világ szinte minden vezető szakembere Budapesten lesz.

A magyar egyesület és a nemzetközi szervezet külön kiemelt támogatásának köszönhetően több mint 100 hazai szakember is részt tud venni a konferencián, amely így jól szolgálja a hazai szakmai továbbképzést is.

A konferencia fővédnöke dr. Göncz Kinga, Magyarország Külügyminisztere, elnöke dr. Sziklai István debreceni fül-orr-gégész professzor, a Szervezőbizottság elnöke és a konferencia társelnöke dr. Katona Gábor, a Heim Pál Gyermekkórház osztályvezető főorvosa, a Magyar Fül-orr-gégész és Fej-nyak sebész Egyesület Gyermek-fül-orr-gégész Szekciójának elnöke.

ITT MEGOSZTHATOD:

Ajánlott videó

Heti top cikkek

elhízás
Fogyasztószerek Magyarországon: ez az 5 gyógyszer érhető el ma az elhízás ellen – Mutatjuk, mit tudnak
rostbevitel
10 olcsó étel, amivel jó sok rostot vihetsz a szervezetbe – Ezek legyenek mindig a kamrában
hasnyálmirigy
Ebből tudhatod, hogy a hasnyálmirigyed már nem sokáig bírja
demencia
Ennél a vércsoportnál nagyobb a demencia rizikója
tojásfogyasztás
Kiderült, hogyan a legegészségesebb a tojás – Így szívódik fel belőle a legtöbb D-vitamin
Orvosmeteorológia
Fronthatás: Hidegfront
Maximum: +16 °C
Minimum: +4 °C

Általában derült, napos időre számíthatunk, de a déli határszélen lehetnek felhősebb területek. Csapadék nem várható. Az északkeleti szelet sokfelé kísérik erős széllökések.A hőmérséklet késő este 4 és 11 fok között alakul. A mai orvosmeteorológiai helyzet sokaknak megterhelő lehet, a keddi hidegfront hatása ugyanis szerdán tovább fokozódhat.

Partnerünk a

Töltsd ki kvízünket!

kvíz
Narancs vagy paprika: melyikben van több C-vitamin? – Tedd próbára tudásod kvízünkben! Közismert, hogy naponta legalább ötször kellene zöldséget-gyümölcsöt fogyasztanunk. Azt is tudod azonban, hogy milyen tápanyagokat rejtenek növényi élelmiszereink? Kvízünk segítségével most tesztelheted a tudásod!
kvíz
A lenyelt rágógumi évekig a gyomorban marad: igaz vagy hamis? – Teszteld a tudásod! Számos tévhit és félreértés kering a köztudatban az emberi test működéséről és egészségünk megőrzéséről. Te felismernéd a leggyakoribb mítoszokat? Tedd próbára tudásod alábbi kvízünkben!