Egye magát karcsúra! - Könyvajánló

Wolfgang Kopp, Mag. Brigitte Kopp-Begusch:

Egye magát karcsúra! Karcsún és egészségesen anyagcserehelyes táplálkozással

Búcsú a jo-jo effektustól

Karcsún és egészségesen anyagcserehelyes táplálkozással

A könyv címe mindent elmond!

Dunát lehetne fakasztani abból a sok szakácskönyvből, diétás és életmód-tanácsadó könyvből, amely napjainkban elárasztja a könyvpiacot, s próbál kiutat nyújtani túlsúlyos vagy fogyni kívánó embertársainknak. A kiadó nem is vállalkozott volna ebbe a sorba beállni, ha nem találja meg ezt a könyvet, amely már többszázezer ember életminőségét javította meg véglegesen.

A könyv stratégiát, pszichológiai támaszt is nyújt kortársainknak, megadja az egészséges, energiával teli, soha le nem mondó, karcsú élethez vezető út lehetőségét - amelyet nem is olyan nehéz betartani.

Természetesen találunk benne ételrecepteket is, de mindazok csak ötletek, hogy aztán a Semmelweis Kiadó honlapján folyamatosan bővülő, az olvasók levelei nyomán az szakácskönyvvé - receptgyűjteménnyé váljon.

A könyv szerzői:

Wolfgang Kopp

egyetemi docens, radiológiai szakorvos és a Diagnostik Zentrum Graz für Computertomographie und Magnetresonanztomographie intézet vezetője Grazban. Tudományos munkássága számos orvosi tanulmányt és publikációt ölel fel; előadásokat bel- és külföldön; tanulmányutat az USA-ban; a táplálkozással és a táplálkozástól függő megbetegedésekkel való intenzív foglalkozást.

Brigitte Kopp-Begusch

Germanisztikát, pszichológiát, filozófiát és pedagógiát tanult, és mint személyiségtréner és gondozó, szabad-foglalkozásúként tevékenykedik. Munkásságának fő területei: kommunikáció, konfliktusoldás, önmenedzselés és motivációi, szociál- és tanuláspszhichológia. Ehhez tartoznak még tanulmányok, mint "Békesség- és konfliktusmunka", cikkek a kommunikációról és bemutatásokról. Új terület: egy munkakönyv, ami a német nyelvvel és kommunikációval foglalkozik.

Megrendelés és további információ a Semmelweis Kiadó weboldalán .

Semmelweis Kiadó és Multimédia Stúdió Kft.

1089 Budapest, Nagyvárad tér 4.

Levélcím: 1445 Budapest, Pf. 370

Telefon: 210-4403

Fax: 459-1500/6471

E-mail: [email protected]

Honlap: www.semmelweiskiado.hu

Legendus Könyvesbolt, Telefon: 210-4408

ITT MEGOSZTHATOD:

Heti top cikkek

reggeli
„Mit reggelizzek, ha fogyni akarok?” – Dietetikusok elárulták, mi a legjobb választás
Magnézium vagy D-vitamin: melyiket szedjem? – Mutatjuk, miben segítenek
Ez a vitaminhiány okozhatja a nők gyakori daganatos betegségét – Így csökkenthető a kockázat
magyar egészségügy
Eldőlt, mégsem írhatnak receptet a gyógyszerészek ősztől – Halasztják a tervezett egészségügyi fejlesztéseket
magnéziumhiány tünetei
Így jelzi a tested, hogy több magnéziumra van szüksége
Orvosmeteorológia
Fronthatás: Hidegfront
Maximum: +30 °C
Minimum: +19 °C

A front tovább vonul kelet, délkelet felé, miközben nyugat, északnyugat felől estétől, késő estétől csökken a felhőzet, azonban a déli és keleti tájakon még hajnalban is felhősebb lehet az ég. A záporok, zivatarok éjfélre szinte mindenhol megszűnnek, de keleten elvétve előfordulhat kisebb csapadék. Az északnyugati, északi szél helyenként élénk marad, a front mentén keleten még erős széllökések is előfordulhatnak.Késő este 18, 26 fok valószínű. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet általában 15 és 20 fok között alakul, de a szélcsendes, derült északi és nyugati tájakon ennél néhány fokkal hidegebb, a Viharsarokban kissé enyhébb is lehet a hajnal. Vasárnap napközben egy markánsabb hidegfront éri el az országot, így erősödő hidegfronti hatásra kell számítani.

Partnerünk a

Töltsd ki kvízünket!

kvíz
Mindent tudsz a szexről? Íme 10 kérdés, amelyen sokan elbuknak Sok félreértés övezi a testi szerelem témakörét. Vajon te mennyire vagy képben, ami a szexet illeti?
kvíz
Felismernéd a szifilisz tüneteit? Ebből a 7 kérdésből kiderül – Teszteld a tudásod kvízünkben! Mennyit tudsz a szifiliszről? Bár a szexuális úton terjedő fertőzés régóta ismert, még mindig sok tévhit övezi. Töltsd ki kvízünket, és derítsd ki, mennyire vagy tisztában a betegséggel!