Hetekig a romos ház fogja volt egy kölyökkutya, rendőrök mentették meg

Gazdái elköltöztek és magára hagyták a bulldog kölyköt. Állatkínzás miatt indítottak nyomozást.

Állapotából ítélve a kutyus hetekig a romos ház fogja lehetett. Egyedül azért maradt életben, mert pár szomszéd egy nyitott ablakon keresztül ételt dobott be neki és meg is itatták.

Az állatot azonnal elhoztuk, és bár sok-sok kezelés vár rá, főleg a gyulladt szeme miatt, de az látszik, hogy egy igazi imádnivaló, játékos kutyus válik belőle. (...) Szerencsére most a legjobb kezekben van, az Állatmentő Liga gondoskodik róla, mi pedig nyomozást indítottunk állatkínzás miatt

 – tette közzé Facebook oldalán a Budapesti Rendőrfőkapitányság.

ITT MEGOSZTHATOD:

Orvosmeteorológia
Fronthatás: Kettős front
Maximum: +10 °C
Minimum: +5 °C

Többnyire erősen felhős vagy borult idő várható, időszakos vékonyodás, szakadás egyre inkább csak északkeleten fordulhat elő. Reggel, délelőtt átmenetileg kevesebb helyen eshet, majd a déli óráktól a keleti részeket leszámítva ismét egyre többfelé várható időszakos eső. A keleties irányú szelet helyenként élénk, a hegyekben erős lökések kísérhetik, majd északi, északkeleti irányba fordul az áramlás.A legmagasabb nappali hőmérséklet nagyrészt 6 és 12 fok között alakul, de a keleti naposabb részeken ennél néhány fokkal magasabb értéket is mérhetünk. Késő este 3, 9 fok valószínű. A frontra érzékenyeknél gyakrabban fordulhat elő fejfájás, migrén, fáradékonyság, levertség.

Hogy érzed magad?

Kirobbanó formában vagy? Válaszd ki a lelki- és testi állapotodhoz illő emojit és nézd meg térképünkön, hogy mások hogy érzik magukat!


Hogy érzed most magad fizikailag?

Hogy érzed magad?

Kirobbanó formában vagy? Válaszd ki a lelki- és testi állapotodhoz illő emojit és nézd meg térképünkön, hogy mások hogy érzik magukat!


Milyen most a lelkiállapotod?

Hogy érzed magad?

Legjobban:
Legrosszabbul:
Kezdjük újra