Veszélyes mák került a boltokba – ne tedd a bejglibe!

Idegen anyag esetleges jelenléte miatt visszahívta a forgalomból saját márkás darált cukrozott mákját az Auchan.

A visszahívás a 2025. április 23-i minőségmegőrzési idejű, 200 grammos Auchan Kedvenc darált cukrozott mákra vonatkozik – írja weboldalán a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih). A termékbe idegen anyag kerülhetett, ezért nem alkalmas az emberi fogyasztásra.

A Nébih éppen ezért minden vásárlót arra kér, hogy a visszahívott termékeket ne fogyasszák el. Aki vásárolt a fent megjelölt mákból, azt bármely Auchan üzletbe visszaviheti. A boltban blokk nélkül is visszatérítik a termék árát.

Borítókép: Getty Images

A legfrissebb tartalmainkért kövess minket a Google Hírekben, Facebookon, Instagramon, Viberen vagy YouTube-on!

Olvasd el aktuális cikkeinket!

Orvosmeteorológia
Fronthatás: Hidegfront
Maximum: +0 °C
Minimum: -3 °C

Borult, párás marad az idő. Havazás, hószállingózás, északnyugaton havas eső már egyre kevesebb helyen fordulhat elő. Az Alpokalján élénk széllökések is lehetnek. Késő estére -5 és +2 fok közé hűl le a levegő. Az időjárásváltozásért egy magassági hidegörvény a felelős, amelynek érkezése az arra érzékenyek körében hidegfronti hatást fejthet ki.

Hogy érzed magad?

Kirobbanó formában vagy? Válaszd ki a lelki- és testi állapotodhoz illő emojit és nézd meg térképünkön, hogy mások hogy érzik magukat!


Hogy érzed most magad fizikailag?

Hogy érzed magad?

Kirobbanó formában vagy? Válaszd ki a lelki- és testi állapotodhoz illő emojit és nézd meg térképünkön, hogy mások hogy érzik magukat!


Milyen most a lelkiállapotod?

Hogy érzed magad?

Legjobban:
Legrosszabbul:
Kezdjük újra