Hidegfronttal jön az eső (2018.09.12.)

Szerdán már kevesebb fátyolfelhő lesz felettünk, túlnyomóan napos időre készülhetünk: 31 fok is lehet.

Túlnyomóan napos, száraz idő várható

Szerdán csapadék nem várható, gyenge, változó irányú lesz a légmozgás. Délután 27-31 fokot mérhetünk. Frontmentes időre számíthatunk.

Humánmeteo: fejfájós szerda jön Szerdán sem érkezik front fölénk, de a melegedésre érzékenyek migrénes fejfájást és fáradékonyságot tapasztalhatnak - írtuk humánmeteorológiai előrejelzésünkben , melyet a linkre kattintva érhet el.

Hidegfronttal jön az eső pénteken, időjárás időjárás-előrejelzés hőmérséklet hidegfront humánmeteorológia
Hidegfronttal jön az eső pénteken

Csütörtökön nyáriasan meleg idő ígérkezik 28-32 fokos csúcshőmérséklettel. A napsütést leginkább a Dunántúlon zavarhatják meg fátyolfelhők. Csapadék nem valószínű. Gyenge, néhol mérsékelt lesz a déli, délkeleti szél - tájékoztat az Időkép .

Gyenge hidegfront hoz némi csapadékot hétvégére

Pénteken egy gyenge hidegfront okozhat elszórt záporokat, zivatarokat nyugaton, északnyugaton. Itt kissé megélénkülhet az északnyugati szél is. Az ország többi részén közepesen felhős idő valószínű. Délután nyugaton 24-28, másutt 29-32 fok között alakulhat a csúcshőmérséklet.

Szombaton kezdetben a Dunántúlon, délután pedig egyre inkább az ország keleti felén kell szórványos záporokra, zivatarokra készülni. Többfelé megélénkül, a Dunántúlon néhol megerősödhet az északnyugati szél. 23-29 fokra van kilátás, keleten lehet melegebb az idő. Vasárnap már csak elvétve lehet csapadék.

ITT MEGOSZTHATOD:

Heti top cikkek

paradicsom
Naponta eszel paradicsomot? Ilyen változásokat okozhat a szervezetedben
Magas koleszterin: ezeknek a tévhiteknek sokan bedőlnek – Íme a kardiológusok tippjei
Ez a vitamin segíthet megelőzni a cukorbetegséget – Nem árt azonban vigyázni vele
viszketés
Nem múló viszketés: rákot jelezhet? – Íme az onkológus tanácsa
Súlyosan károsíthatja a bélflórát, mégis sokan eszik naponta
Orvosmeteorológia
Fronthatás: Nincs front
Maximum: +31 °C
Minimum: +15 °C

Napos idő várható fátyol- és gomolyfelhőkkel. Egy-egy zápor nem kizárt. A keleties szél időnként megélénkülhet.A legmagasabb nappali hőmérséklet általában 28 és 34 fok között alakul, néhol északkeleten lehet ennél pár fokkal alacsonyabb a csúcsérték. Bár csütörtökön nem érvényesül fronthatás, a felerősödő hőség igen megterhelő lehet.

Partnerünk a

Töltsd ki kvízünket!

kvíz
A vese bontja le az alkoholt. Igaz vagy hamis? – Teszteld, mennyire ismered a szerveid Mennyire ismered saját tested működését? Ismered belső szerveid főbb funkcióit? Teszteld anatómiai tudásod kvízünk segítségével!
kvíz
A barna cukor jobb, mint a fehér. Igaz vagy hamis? – Tedd próbára tudásod kvízünkben! Tényleg egészségesebb a barna cukor? A gluténmentes étrend mindenkinek jobb? Teszteld, mennyire ismered az egészséggel kapcsolatos tévhiteket!