Professional Orvosi Kft. - Gasztroenterológiai Centrum

Professional Orvosi Kft. - Gasztroenterológiai Centrum

Cím: 1036 Budapest, Bécsi út 85. IV. em. 1.
3.6  (6 értékelés)

ellátó személyzet kommunikációja1

ellátó személyzet alapossága1

várakozási idő1

összességében a rendelőről1

Másfél éve kerestem fel Nádai Mária doktornőt, aki gyomorerózióval diagnosztizált, és miután kb. 80.000 Ft-ot hagytam náluk, a doktornő savcsökkentőt írt fel. Pár hónap múlva visszamentem, hogy nem múlnak el a panaszaim, amire is keményítővizsgálatot csináltatott velem. Ekkoriban minden reggel és este hánytam, nem tudtam dolgozni és csak arra vártam, hogy a doktornő megoldást találjon a problémámra. Nem kerestek, szóval hívogatni kezdtem őket. A doktornő mezym 10.000-t ajánlott nekem majd rám nyomta a telefont. Dilettáns orvos, nem érti a munkáját, annyit ért el, hogy a sok savcsökkentővel még inkább tönkretette a gyomromat, miután több, mint 100.000 Ft-ot hagytam összesen náluk. Kerülje el mindenki ezt a klinikát, és az összes többi pestit is. 9 gasztroenterológusnál voltam az elmúlt másfél évben, és habár egyik sem találta meg a problémát, nem húzott le ennyi pénzzel, majd rázott le engem egy enzimpótlóval. Mosonmagyaróvárra menjen el akinek bármilyen bélrendszeri problémája van, és keresse Dr. Szabó Tibort, első vizsgálat után megmondta, hogy mi bajom van, elvégzett még egy vizsgálatot, és felírt gyógyszert, amitől jelentősen javultam már 2 hét alatt is. Szóval a Professional klinikát, és Nádai Máriát mindenki kerülje el, hacsak nem akar valaki egy vagyont fizetni egy pocsék orvosért:)

JelentemEgyetértek8

ellátó személyzet kommunikációja3

ellátó személyzet alapossága2

várakozási idő4

összességében a rendelőről2

Többször voltam Önöknél vizsgálaton ( colonoskópia, endoskopia, hasi ultrahang mert crohnbeteg vagyok) mindig jeleztem a kezelőorvosnak, hogy panaszaim vannak, de nem kaptam kielégítő segítséget soha. És a legfelháborítobb ebben, hogy a végén a műtőasztalon találtam magam. Sajnos a vékony és a vastagbelemből is elveszítettem jókora darabot.. Azért nem tudom ezt lenyelni, mert 3 éven keresztül jártam ide és senki nem fedezte fel, hogy baj van. Ezek után én nem ajánlom senkinek ezt az egészségügyi kft.-t. Csak fizess, de megfelelő ellátást nem kapsz.

JelentemEgyetértek3

dr Dékány Katalin értékelte 2015.05.19:

(nincs adat)

Megnyugtatolag hat a betegre és figyelmes alapos és jo diagnoszta, nagytudásu ORVOS. Nagyon ajánlanám mindenkinek.

JelentemEgyetértek7

Bakos József 20 9273-139 értékelte 2015.05.17:

(nincs adat)

Már sokszor voltam én és család tagjaim vizsgálaton teljes megelégedésünkre. értékelésünk 5ös kiváló.

JelentemEgyetértek3

Katalin Tordai Bükkösi értékelte 2015.05.17: