Dr. Bálint Ágnes magánrendelése - Debrecen

Dr. Bálint Ágnes magánrendelése - Debrecen

Cím: 4024 Debrecen, parkamara u. 2 sz. fsz. 1. (20 kapucsengő).
4.5  (8 értékelés)

Értékelések és hozzászólások

Értékelje Ön is!

László értékelte 2017.01.04:

összességében a rendelőről5

Gyors, hatékony beavatkozás. Kedves, segítőkész személyzet.

JelentemEgyetértek3

S.Anna értékelte 2016.11.29:

összességében a rendelőről5

Bőrproblémáim mindig nagyon zavartak, orvoshoz is nehezen fordultam vele. Több bőrgyógyásznál is jártam, de úgy éreztem sehol sem fordulnak felém kellő megértéssel és a kezelések sem hozták meg a remélt eredményt. A doktornő empátiája nagyon sokat segített, hogy könyebben tudjak beszélni a betegségemről, biztatásának és szakértelmének köszönhetően pedig ma már nem csak bízom a gyógyulásban, de a látványos javulás látható is. Nagyon hálás vagyok a sok segítségért!

Nagy Ilona értékelte 2016.11.24:

összességében a rendelőről5

A doktornő a legjobb bőrgyógyász a környéken. A gyerekeim és az én bőrproblémáimat is nagyon szépen helyrehozta. Minden találkozásnál kedves volt, mindent közérthetően, részletesen elmagyarázott és magas szakmai hozzáértésről tett tanúbizonyságot. Örülök, hogy végül hozzá fordultam a panaszaimmal és másoknak is csak ajánlani tudom.

JelentemEgyetértek2

K. Csenge értékelte 2016.11.23:

összességében a rendelőről5

Több éve fennálló, számomra nagyon zavaró, nem gyógyuló bőrtüneteimmel kerestem fel a doktornőt. Pár hetes kezelést követően, ma újra szívesen nézek a tükörbe.

Emese értékelte 2016.09.28:

1Részletek

ellátó orvos kommunikációja1

ellátó orvos alapossága1

ellátó személyzet kommunikációja1

ellátó személyzet alapossága1

várakozási idő1

összességében a rendelőről1

A doktornő és asszisztense is úgy bántak velem, mint a világ legbutább emberével, lekezelőek voltak, meg is jegyeztem nekik, hogy az ami nekik természetes és alapvető, munkájukból eredendően, az másnak nem ugyanolyan alapvető dolog . Alig várom, hogy az utolsó alkalmon túl legyek az irányítása alatti kezeléssorozatomban , biztosan nem ez a doktornő lesz az , akit bármilyen hozzá tartozó problémámmal meg fogok keresni a következő alkalommal. Hogy empatikus e? Én ezzel nem értek egyet. Színészkedik szerintem, még túl is játssza magát, nem értem miért. Túllihegi a probléma súlyosságát. Abszolút nem egy szimpatikus orvos. Az sem jó tudom, ha túl keveset foglalkoznak egy beteggel, és nem figyelnek oda rá, de én meg a doktornő túlproblémázó színjátékát tartom nagyon unszimpatikusnak.

Kornélia értékelte 2016.05.21:

összességében a rendelőről5

Több mint két évig szenvedtem attòl hogy hámlik a tenyerem. Bőrgyògyásztòl bőrgyògyászig mentem míg végül megtaláltam Bálint doktornőt. Pár hét alatt teljesen rendbe jött a tenyerem mert az okot kereste nem csak a tüneteimet akarta enyhíteni.

Ágoston Melinda értékelte 2016.05.08:

Kiváló tudás!

Murvai Ferenc értékelte 2015.09.30:

összességében a rendelőről5

Nagyon elégedett vagyok a rendelő megközelíthetőségével, a rendelő kialakításával, annak tisztaságával. Főorvosnőt nagyon empatikusnak, kedvesnek és segítőkésznek ismertem meg.

JelentemEgyetértek5

Értékelje Ön is!