dr. Egyed Zsófia PhD

Az orvos segítőkészsége1

Ellátás minősége1

Várakozási idő5

Tisztaság5

Mell UH vizsgálatra érkeztem egy fizetős rendelésen. Senki nem várt, a doktornő azonnal fogadott. az UH vizsgálat maga kb öt perc alatt lezajlott, egy csomót vett észre a mellemben. Közölte, hogy ezt biopsziával meg kell nézni, ha gondolom mehetek hozzá (közben finoman leszólta a Péterfy S. u-i kórházat, mert én eredetileg oda tartoznék. Semmi empátia, vagy további infó, hogy mi lehet ez, mindent úgy kellett kihúzni belőle. Ahogy az előttem szólónál, úgy nálam is közölte, hogy ha felkelek, az alattam lévő papírt használhatom törlésre (kevés volt). Nagyon nem voltam elégedett sem a stílussal, sem az alapossággal, szinte mintha tolt volna már ki a rendelőből, pedig - ahogy mondtam - fizettem érte, másrészt senki nem várakozott. Elmentem ezután egy másik fizetős rendelésre, ahol készítettek mammográfiát és UH-t is, kiderült, hogy több csomó is van mindkét mellemben. A másik doktornő furcsállta, hogy a legnagyobb, a többitől eltérő göböt nem vették észre. A másik helyen vettek biopsziát és mindenről alaposan tájékoztattak. Nem tudom, hogy rossz napja volt a doktornőnek, vagy mindig ilyen, de nem szeretnék még egyszer összeakadni vele, mert halálra rémültem és egyáltalán nem volt alapos.

JelentemEgyetértek

Értékelje Ön is!