Motorosok figyelem! Jótékonysági futam és árverés lesz szombaton

Jótékonysági motoros futamot rendeznek Budapest és Siófok között a fővárosi Madarász utcai gyermekkórházért augusztus 21-én.

A Symbol-Palace Superbike (SPS) Jótékonysági Futam, mely mellé Talmácsi Gábor világbajnok motoros és Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat szóvivője is odaállt, délelőtt 10 órakor rajtol a Bécsi úti Symbol Budapest rendezvényház elől, és 13 órakor érkezik Siófokra, ahol az éjszakába nyúlóan színes programok várják a motorosokat - közölték a szervezők.

A programok között nagymotoros felvonulás, kaszkadőrshow, biztonságtechnikai bemutató, kiállítások, motorszépségverseny, rodeó, fodrászshow, divatbemutató, triálshow, utcaiharcos-bemutató és Somogy-túra is szerepel. A futam végállomásaként Zsola és a Vad Orchideák koncerteznek, és helyi DJ-k hallhatók a siófoki Palace Dance Clubban.

A rendezvényen különösen nagy hangsúlyt kap a balesetmegelőzés, amelyhez több program is kapcsolódik a nap folyamán.

A jótékonysági árverésre 20:30 és 21 óra között kerül sor a siófoki Palace kerthelyiségében. A Madarász utcai gyermekkórház javára gyűjtött adomány az árverés bevételéből és a futam nevezési díjaiból adódik össze.

Az árverésen többek között kalapácsa alá kerül Talmácsi Gábor versenyeken használt, dedikált kesztyűje, dzsekije, egy dán ékszerház által felajánlott ékszerkollekció, valamint egy 110 köbcentis Honda lead típusú robogó - tájékoztatta az MTI-t Trimmel Tímea szervező. Szintén gazdára találhat egy Talmácsi Gábor nevével fémjelzett, 125 darabos limitált szériában piacra bocsátott sebességjelző óra is.

A rendezvényről részletes információk az www.spsfutam.hu internetes oldalon érhetők el.

A legfrissebb tartalmainkért kövess minket a Google Hírekben, Facebookon, Instagramon, Viberen vagy YouTube-on!

Anafilaxiás reakció gyakori okai

Olvassa el aktuális cikkeinket!

Orvosmeteorológia
Fronthatás: Kettős front
Maximum: +13 °C
Minimum: +3 °C

Derült lesz az ég, azonban főleg a Dunántúlon maradhatnak felhős körzetek, de csapadék nem valószínű. Párássá válik a levegő, helyenként - nagyobb eséllyel délnyugaton, nyugaton és északkeleten - köd is képződhet. A légmozgás gyenge vagy mérsékelt lesz. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet általában 0 és +6 fok között alakul, de helyenként gyenge fagy is lehet. Napközben kettős fronthatás okozhat kellemetlen tüneteket az időjárásra érzékenyek körében.

Hogy érzed magad?

Kirobbanó formában vagy? Válaszd ki a lelki- és testi állapotodhoz illő emojit és nézd meg térképünkön, hogy mások hogy érzik magukat!

Hogy érzed most magad fizikailag?

Hogy érzed magad?

Milyen most a lelkiállapotod?

Hogy érzed magad?

Legjobban:
Legrosszabbul:
Kezdjük újra