Médiatár

VideóRendelő: Mi okozza a gyógyszerszedés melletti hízást?

Olvasónknak túlsúlya, illetve inzulinrezisztenciája miatt folyamatosan gyógyszert kell szednie. Ám a szervezete egy idő után nem reagál a gyógyszerekre, ezért állandóan újakat kap. Mi okozza ezt a problémát? - erre a kérdésre válaszol Dr. Breyer Helg...

Teljes leírás

Olvasónknak túlsúlya, illetve inzulinrezisztenciája miatt folyamatosan gyógyszert kell szednie. Ám a szervezete egy idő után nem reagál a gyógyszerekre, ezért állandóan újakat kap. Mi okozza ezt a problémát? - erre a kérdésre válaszol Dr. Breyer Helga belgyógyász a VideóRendelőben.

Olvasónknak túlsúlya, illetve inzulinrezisztenciája miatt folyamatosan gyógyszert kell szednie. Ám a szervezete egy idő után nem reagál a gyógyszerekre, ezért állandóan újakat kap. Mi okozza ezt a problémát? - erre a kérdésre válaszol Dr. Breyer Helga belgyógyász a VideóRendelőben.

Humánmeteorológia

GyógyszerekGyógyszerkereső
GyógyszerHatóanyag