Hírlevelek
Regisztráció
Csontritkulás felmérés

Fórumok

Időrend: növekvő
Megjelenítve (db/oldal): 
Hozzászólások száma: 79 

1234következőutolsó

Levél a moderátoroknakModerátor: patika

Cikk betűmérete:

280352.2012.05.08. 10:51
   CateRina28
Szia Marianna!

A doki sajnos egy ideje már Angliában dolgozik, de nem tudom, hogy haza fog-e jönni majd. Azért megadom az elérhetőségét, van honlapja is, szerintem lehet neki írni emailt is. Dr. Adányi József a neve, http://www.adanyi-urologia.hu/.

A Diflucan receptköteles igen.

Az egyéb módszerekben nem hiszek, annak idején kipróbáltam én is csomó mindent, de nem gyógyultam meg az ilyen humbukoktól, viszont a pénztárcám igencsak könnyebb lett.

Minden jót, C.

Erre kiváncsi?

Tudjon meg többet!

280192.2012.05.06. 13:24
   marianna2000

Kedves Caterina!

Megírnád nekem nyíregyi doki nevét és elérhetőségeit?
Bár én is messze, más megyében lakom, de megpróbálom valhogy megoldani.

Kérdezném még, hogy az általad említetett Diflucan receptköteles?

Tudom, hogy a gombák kimutatása nagyon nehéz, főleg az emésztőrendszerből, mert onnan indul (nyilván a rossz étrend, illetve a székletszoruás is okozhatja), s úgy kerülhet át a hólygb és az lsó húgyutkba. Tehát - véleményem szerint - kkor ezt nem elég urológiailag/nőgyógyászatilg kezelni, hanem belgyógyászatilag is kell, sőt, az a leglényegesebb. Tudom, a legtöbb orvos nem veszi ezt komolyan, nem foglalkozik ezzel, s inkább antibiotikumot ír, ami - főleg hosszú távon - még rosszabb. Hlootm egy poliklinikáról, ahol holisztikus szemlélettel gyógyítanak. Budapesten van az V. ker.-ben: 1052 Budapest, Városház utca 14. Tel.: 06 1 266 6050 (www.medicpoliklinika.hu). Nemrég értesültem ról, még nem jártam ott, tehát nincs még velük tapasztalatom. De az antibiotikumnál talán csak jobb lehet, talán az okot is vizsgálják, s aki nem tud vgy nem kr elutzni Nyíregyházára, annak jól jöhet.

Várom mielőbbi válszod.

Üdvözlettel:
M.

271449.2012.01.26. 14:18
   patti_p

sziasztok. több éve szenvedek pisilési problémákkal. nagyon nehéz visszatartanom, folyamatosan járok a wc-re és van hogy kicseppen pár csepp, de van, hogy több is. sokszor hólyaggyulladásra gyanakodtam, és nem menetem el dokihoz, mert azt gondoltam, hogy otthon kikezelem. egy ideig jól is voltam, de az utóbbi időben ismét elkezdődött, és most durvábban. aztán rátaláltam erre a videóra, amit megosztok veletek, mert nekem sokat segített. remélem másoknak is fog.
http://www.youtube.com/watch?v=ncRmjbmdRNs&feature=youtu.be

267246.2011.12.02. 14:10
   andifeher
Szerintem is dokihoz kellene menned, ha pisilés gombás fertőzés akkor candid plus! És egyidőben kezelni a partnert is!

265993.2011.11.17. 11:01
   CateRina28
Szia Rolanna!

Remélem nézed még a fórumot. Amit én szedtem, az a Diflucan volt.

Minden jót, C.

265987.2011.11.17. 09:36
   cukipicicica
én nem húznám a helyedben ha hetek óta nem megy a pisilés.Irány az urológia!Még ma!

265941.2011.11.17. 00:02
   kiroland

Sziasztok 23 éves fiú vagyok, hetek óta nem alszok mert folyamatosan járok wcre vizelni, most meg már nem is az a baj hogy kell, hanem hogy nem tudok elmenni, csak nagy nehezen, a kérdésem hogy tudom elősegíteni, megkönnyíteni a vizelést. jelenleg zuhany alatt állva sikerül csak.

262625.2011.10.13. 15:00
   mimoza6

Sziasztok!

Én kb. 3 vagy 4 éve fáztam fel először. Azóta évente előfordul 2-3 szor. Szerencsére nálam bevált valami, nem tudom, hogy segít-e mindenkinek, de érdemes kipróbálni. Szóval én ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy beveszek 10 db 500 grammos C vitamint, beülök egy kád meleg vízbe, és közben megiszom kb. 4-6 liter vizet. Ezután már csak egy kicsit érzékeny a hólyagom és másnapra meg is gyógyul. (Nem kell napokig szenvedni.) Így nem kell rá antibiotikumot szedni szerencsére ami mellesleg káros is lehet. Remélem tudtam segíteni. Sziasztok!

262089.2011.10.05. 12:02
   rolanna
Elfelejtettem od aírni, hogy persze bárki válaszolhat, de Caterinától kérdezném, hogy Te mit használtál???MIlyen gombaölö gyógyszert? HA nem akarsz itt irni, : rolanna@freemail.hu ra irj kérlek!

Bizok benned!

262064.2011.10.05. 01:35
   rolanna
Szia!

És mi lenne az a gombaölö szer??? Lehet valami ilyesmit kapni vény nélkül, vagy Te mivel próbálkoztál???????

Üdv Annamari

262035.2011.10.04. 16:54
   tarkamila

Az a helyzet, hogy én is azóta küzdök ezzel, h elkezdtem szexuális életet élni. Egy olyan 4 éve visszatérő probléma ez, ami rendszeresen azzal párosul, hogy hol felfázom, hol valami hüvelyi fertőzésem van. Az volt a legdurvább, amikor négyszer egymás után felfázás, antibiotikum, felfázás és így tovább történ. Ilyenkor minden egyes alkalommal vért pisiltem. Ez négy éve volt, azóta évi kb kétszer jön eő a felfázás. Egy rakás nőgyógyásznál jártam már, az egyik konkrétan azt mondta, tanuljak meg ezzel együtt élni... brávó.

Urulógusok, illetve háziorvos, csak antibiotikumokat írtak fel rá, legutóbb tarividet. De már síkideg vagyok, ha egy kicsit is gyanusnak érzem a helyzetet odalenn. Van egy tartalékdoboz tarivid itthon, bár ahogy a fórumot olvasgatom, nem biztos, hogy jó ötlet baj esetén beszedni. Erről a gombás dologról most hallottam először, és hihetetlen, hogy ezt egy orvos se említette.

Nem tudom, h van-e köze a gombához vagy sincs, de kvázi négy éve folyamatos hüvelyi folyásom van, plusz ha nem azzal indítom a napomat, hogy megiszom fél liter folyadékot, rögtön jön az inger, ezt nehezen tudom elmagyarázni, de majdnem olyan, mintha fel lennék fázva. Nem tudom, mi történne, ha nem tudnék pl inni egy egész napon keresztül... Ezt egyszer megpróbáltam elmagyarázni egy orvosnak és teljesen hülyének nézett. már nem merek több nőgyógyászhoz vagy urulógushoz menni, mert úgyis csak legyintenek... ez így nem normális, és nem, nem szeretnék megtanulni ezzel együtt élni.

Az ismeretségi körömben nem igazán van olyan, aki ilyesmivel küzd, megdöbbentő volt olvasni, h azért vagyunk egy páran.

Most azért kezdtem el olvasgatni, mert megint beijedtem, már használtam is egy pár tippet. fokhagyma, medveszőlőlevél - ez mondjuk évek óta, plusz kamillás fürdő, amibe beleöntök fél kg sót is.

262031.2011.10.04. 16:38
   tarkamila
Szia,
most bukkantam erre a fórumra. elkérhetném annak a nyíregyi urulógusnak a nevét - elérhetőségét?
köszi, M

261225.2011.09.23. 10:41
   rolanna
Szia!
Nekem is voltak vannak hasonló problémáim, van ugy még mostanság hogy nem volt kedvem a szexhez, mert tudtam hogy utánna fájdalmas lesz akár a pisilés....DE egy szó mint száz, énis rettentöen szenvedtem minden kis dologtól, nagyon hajlamos vagyok a felfázásra és rettentöen utáltam hogy állandoan bajom van.Szóval én kiprobáltam az ezüstoldatot, már a második üveggel iszom, és nekem bevállt!Énis kiprobáltam már a tözegáfoynátol kezdve mindnet, és semmi, de miota ezt iszom napi 3 teáskanállal, öblögetve.Szóval szerintem próbáld meg, 2400körül van, szoval nem egy ördöngöség...

remélem mihamarabb pozitiv hatása lesz!Irj majd, hogy mire jutottál!

Üdv: Annamari

261099.2011.09.22. 02:37
   dxntoto

Nagyít!
Sziasztok!

Szeretettel ajánlom a lenti linken található információkat!

Hasznos lehet!! Mindenre van megoldás! Kicsit összefoglaltam..

Üdv,
Tamás
Gyógygomba információk egy helyen!
http://gyogygomba.info/

257721.2011.08.11. 08:48
   cukipicicica
valószínüleg nőgyógyászati fronton kellene rendbe rakni első sorban,a hugyúti fertőzés ha van akkor az már csak folyománya.
Vegyél erőt magadon,és próbálkozzatok nyugodtan a szexel.Ha lehet használjatok sikosítót(mi is vettünk aleo verásat , ami amúgy is gombaölő hatású)így az együttlét sem fájdalmas.Ha nagyon gáznak érzed utána a helyzetet(hüvelyégés pl)akkor utána tegyél fel egy tejsavas kúpot.Én most bécsből hoztam döderlein med-et két dobozzal,állítólag ez nagyon jó,még nem próbáltam ki(a frigóban csücsül),de bármelyik megteszi.
Neked is írom az étrend változtatását,kivonni a szénhidrátokat,napi 5x étkezés hogy a vércukor ne ingadozzon(és az inzulin).
(a gyulladásos folyamatokat felerősíti a cukor,ezért kell kivonni a szénhidrátokat pl kenyér,édesség, gyümölcsből is az alacsony ch tartalmúakat egyed inkább stb)

257690.2011.08.10. 15:52
   katica3388

Sziasztok,
én új vagyok itt. Olvastam a fórumot, és szomorúan látom, hogy mennyien kuzdunk hasonlo problémákkal. Én 5 éve szenvedek kronikus felfázásos panaszokkal. Észrevettem, hogy általában kozosulés után vannak gondjaim. Fiatal házasok vagunk a párommal, és most kéne a legaktívabb nemi életet élnunk, de én egyszeruen képtelen vagyok rá. Rettegek minden szeretkezés elott, hogy másnap újra elojon, és újra fájni fog. Kiprobáltam már mindent, teákat, vitaminokat, tozegáfonyát minden formában. Mosakszunk egyuttlét elott, után, pisilek utána, de semmi. Állandoan visszatér. Urologusok és nogyogyászok természetesen nem tudnak segíteni . Ha valakinek van esetleg valami otlete, vagy valami hasonlo tapasztalata szivesen elolvasnám.
Jól esett írni ide, olyan emberek kozé akik megértik milyen kínok ezek. Egyutt érzek mindenkivel

252876.2011.06.09. 15:52
   andifeher

Sziasztok!

Nézzetek itt körül hátha ez is segít:http://www.intimflora.hu/informaciok/

249978.2011.04.30. 15:31
   agota34

Nekem nem voltak ekkora problémáim, mint néhányótoknak, csak egyszerű felfázás. Ilyenkor a Gentos homeopátiás bogyót szoktam szedni és nekem elmúlik tőle, aki gondolja esetleg próbállja ki. A körzeti orvosom javasolta még anno. Á

247476.2011.03.29. 08:55
   adrika1022
Sziaaa. Hasonló problémákkal küzdök, legalábbis most nekem is szex után jön ki... egyszer volt hasonló bajom, de akkor véreset is pisiltem.. msot hálistennek nem, csak fáj a hasam és csíp, amikor pisilek....Teljes pánikba vagyok, hoyg ez most fertőzés és hogy vajon mennyire súlyos és mi bajom lehet még tőle.... tudnál segíteni, hogy te pontosan mit csináltál ami segített?

Köszi előre is..

245909.2011.03.13. 09:18
   dorixd
Szia!! Azt hagy kérdezem már meg, hogy a foghagymát, hogy használod???

1234következőutolsó

Szponzorált hirdetések