Hírlevelek
Regisztráció
Allergiateszt
Pikelysömör, segítsünk egymásnak a jobb életminőségért

Fórumok

Időrend: növekvő
Megjelenítve (db/oldal): 
Hozzászólások száma: 119 

1234következőutolsó

Levél a moderátoroknakModerátor: patika

Cikk betűmérete:

285382.2012.07.03. 11:52
   psoratinex

Nagyít!
Sziasztok!

A kánikula idején még inkább szembetűnő a pikkelysömörös bőrfelület, amit megfelelő készítményekkel tünetmentessé lehet tenni.

Szeretnénk a figyelmetekbe ajánlani a Psoratinex gyógykészítményeket, amelyek nagy részben gyógynövény-olaj hatóanyagokból állnak, így csak kevés vagy enyhe (pl. szőrtüsző-gyulladás) okoznak, ráadásul a készítmény-család nem tartalmaz szteroidot. Leginkább az enyhe és középsúlyos, krónikus plakkos pikkelysömör esetén nyújthat hosszú távon hatásos megoldást.

Ha érdekel benneteket a gyógykészítmény, vagy a környezetetekben van olyan, akiről tudjátok, hogy hatásos megoldást keres a pikkelysömörre, akkor kérjük, látogassatok el a www.psoratinex.hu weboldalra, vagy a www.facebook.com/Psoratinex oldalra, ahol bővebb információt találtok a készítményről.

Illetve, ha van már tapasztalatotok Psoratinex készítményekkel kapcsolatban, szívesen fogadnánk a visszajelzéseket!

A Psoratinex kommunikációs ügynöksége

Erre kiváncsi?

Tudjon meg többet!

283063.2012.06.06. 16:37
   jani1969

Sziasztok!

Azért írok nektek, hogy tudjátok, mindig van megoldás! Lehet bár milyen kilátástalan is a helyzetetek, tudom.
Nálam 2011 tavaszán tüdőrákot diagnosztizáltak. El tudjátok képzelni, hogy mennyire lesújtott a tény 40 évesen. El kezdtem a kemot és a sugár kezelést, de nem bírtam mit csinálni azzal a szenvedéssel és fájdalommal, amit a kezelések közben éreztem. A sok szenvedés árrán sajnos nem sikerült el érnem semmit és a daganatom közben már áttétes lett. Az orvosok 6 hónapot adtak nekem hátra így a kezelések is értelmetlenné váltak.

Soha nem hittem az ezotériában és különböző természet gyógyászati kezelésekben, (nem azt a nevelést kaptam) de a "kényszer" még is rávitt arra, hogy megpróbáljam.

Tanácsolt egy ismerősömnek a felesége egy pszi-sebészt akit egy fiatal ember kezelt mellrákkal előttem 1 évvel és 11 kezelésből meggyógyította. Azóta is egészséges.

Fel kerestem én is ezt az embert e-mailen és egyeztettünk időpontot.
A kezelések alkalmanként 1 órát vettek igénybe a házuknál, vidéken.
Az első alkalommal meg ismerkedtünk egymással és elmondta, hogy hogyan kell életmódot váltanom ahhoz, hogy hozzá tudjak járulni a betegségem leküzdéséhez. A kezeléseken nagyon mély, nyugodt állapotba kerültem és kellemes érzeteim voltak a testemben!
Rendszeresen, minden nap jártam hozzá még nem a 12 alkalom után azt mondta, hogy végeztünk, egészséges vagyok! Kérdeztem, hogy tessék? Ismét el mondta. Az tény, hogy jól éreztem magam és boldog voltam, de szerettem volna orvosilag is meg győződni afelől, hogy igaza van. (Én már csak ilyen vagyok)
Az orvosi vizsgálatok is igazolták a szavait. MEGGYÓGYULTAM!!!
Azóta is teljesen jól vagyok.

Ha szeretnétek ti is tovább lépni a betegségeteken, megtehetitek.
A pszi sebész weblapjának címe: http://pszisebeszet.atw.hu/

Én nem meggyőzni akarlak titeket, csak segíteni másokon és elmondani, hogy van esély!

Tisztelettel: János

280631.2012.05.10. 13:07
   superdaylight

Sziasztok!

Örömmel olvasom a sok pozitív hozzászólást, ajánlásokat! Én is rátaláltam egy olyan krémre, amiről úgy látom még nem írtatok, ezért mindenképpen megosztanám Veletek a tapasztalatokat:

A DERMALEX REPAIR PSORIASIS Krémet bőrgyógyászok fejlesztették és tesztelték! Csökkenti a bőr hámlását, viszketését, és gyulladását. Helyreállítja a bőr sejttermelődését. Naponta 2-3 alkalommal kell vékonyan bekenni az érintett felülelet. Hosszú távon is biztonságosan használható, és ami nagyon fontos: SZTEROIDMENTES!

Ha nagyon száraz és viszkető a bőr, érdemes hipoallergén hidratáló krémet is használni az érintett bőrfelület további ápolása érdekében.

Amikor már észrevehető a javulás, akkor is érdemes továbbfolytatni a kezelést a szintentartás miatt

Remélem segíthettem!

Egyébként vki már használta a Dermalex-et?

280355.2012.05.08. 11:29
   lilimusa

Sziasztok!

Sajnálattal látom, hogy mennyien élnek psoriasissal ami nem egyszerű De tünetmentessé tehető.
Ha érdekel hogyan írjál!!!
Igen Van MEGOLDÁS.

279435.2012.04.27. 17:58
   viki0705

Kedves Sorstársak!

Én is egy termékcsaláddal akarlak megismertetni benneteket a Dr. Nano.
Nem tudok, ki ismeri, és mi a véleménye????
Nekem ezt ajánlották pikkelysömörre:a Hol-tengeri sók közül csask és kizárólag a leghatásosabb a KAMILLÁS SÓK,-ÚJRAINDITJA A BŐRLÉLEGZÉST,MEGSZÜNTETI A TESTEN ÉLŐSKÖDŐ KÁROS GOMBÁKAT,BAKTÉRIUMÖLŐ, ÉS AMI NAGYON FONTOS REGENERÁLÓ HATÁSA VAN.
Ezt a fajta terméket kamillás sókat pakolásként kell felhelyezni az adott testrészre vagyfürdővízben.
Mindez megrendelhető a Hol-tengeri sóbarlangaban,erkel utcában.

277113.2012.04.05. 18:58
   jutka_psoratinex

Szervusztok!

Már régóta terveztem, hogy itt, ezen a fórumom is megosztom Veletek a jó hírt:

Végre újra patikákban a pikkelysömör elleni eredeti
ausztrál gyógyhatású készítmény a Psoratinex
(az eredeti Dr.Michaels termékek)

Két év kimaradás után, PSORATINEX® néven ismét kapható a hazai gyógyszertárakban a pikkelysömör kezelésében kiemelkedő eredményességgel alkalmazott eredeti, ausztrál gyógyhatású készítmény.

A termék 2001 és 2009 között volt először forgalomban Magyarországon Dr. Michaels néven.
Mint azt sokan tudjátok a korábbi forgalmazó céggel kialakult jogvita miatt az ausztrál termék lekerült a magyar patikák polcairól, ugyanakkor ugyanezen a néven egy, az eredeti terméktől teljesen eltérő összetételű és hatású kozmetikumot árusítottak.

A kozmetikumnak gyógyhatása nincs, ezért kérlek Benneteket, hogy a patikákban nagyon figyeljetek, nehogy összecseréljék a termékeket, A PSORATINEX nevűt keressétek!

A természetes hatóanyagokat tartalmazó, szteroid mentes, kenőcsből, kondicionáló olajból és tisztító gélből álló termékcsalád hatékonyságát a pikkelysömör kezelésében az elmúlt tíz évben több ország laboratóriumaiban és klinikáin tesztelték nemzetközi tekintélyű bőrgyógyász professzorok vezetésével. Ezek a vizsgálatok azt mutatták, hogy az ausztrál orvos-feltaláló, Dr. Tirant készítményei kiemelkedő eredménnyel képesek enyhíteni a pikkelysömör tüneteit.

Dr. Kovács János, a Magyar Magánbőrgyógyászok Közhasznú Egyesületének elnöke elmondta: "Magyar betegekkel foglalkozó orvosként azért tartom örvendetesnek az ausztrál készítmény újbóli megjelenését a hazai patikákban, mert amellett hogy hatékony, kevés és igen enyhe mellékhatása van csak.

Megosztok Veletek egy pár a napokban kapott beteglevelet:

"A PSORATINEX krém, gél, és olaj megváltoztatta az életem. Közel 6 éve jelentkezett nálam először ez az alattomos betegség a fejbőrömön, majd egyre több helyen a testemen. Próbálkoztam különféle orvos által felírt gyógyszertári krémekkel, majd később áttértem szteroidos krémekre, aminek kisebb nagyobb sikere, csak maximum 1 hónapig tartott. Azt hittem nincs remény arra, hogy legalább tünetmentessé tegyem a pikkelysömöröm. De van! A PSORATINEX termékcsalád 99% tünetmentessé tett, a bőröm újra a régi. Most már mindenféle aggály nélkül veszek fel rövidnadrágot, és rövid ujjú pólót. Illés Zoltán, 30 éves"

"10 éve használom dr Michaels termékét, mai nevén a Psoratinex-et. Bár időigényes a használata, tapasztalataim szerint egyelőre ez az egyetlen készítmény, ami tünetmentessé tesz, kb. 8 hónapra. Sajnálom, hogy a társadalombiztosító nem járul hozzá."
Dés Márton, 66 éves, Budapest

Még egy kis praktikus információ: a legtöbb patikában nem áll készleten a termék, tehát meg kell kérnetek a patikust, hogy rendelje meg Nektek. Javaslom, hogy kérdezzetek meg 1-2 patikát, hogy a lehető legolcsóbban jussatok hozzá. Ebben sajnos nem tudok segíteni, mert mint tudjátok a gyógytermékek szabadárasok.

Ha bármiben tudok segíteni az alábbi elérhetőségeken megtaláltok:
Sibik-Kovacs Judit
FRANKL Pharma Europe Kft.
info@psoratinex.hu
www.psoratinex.hu

277112.2012.04.05. 18:57
   jutka_psoratinex

Nagyít!
Szervusztok!

Már régóta terveztem, hogy itt, ezen a fórumom is megosztom Veletek a jó hírt:

Végre újra patikákban a pikkelysömör elleni eredeti
ausztrál gyógyhatású készítmény a Psoratinex
(az eredeti Dr.Michaels termékek)

Két év kimaradás után, PSORATINEX® néven ismét kapható a hazai gyógyszertárakban a pikkelysömör kezelésében kiemelkedő eredményességgel alkalmazott eredeti, ausztrál gyógyhatású készítmény.

A termék 2001 és 2009 között volt először forgalomban Magyarországon Dr. Michaels néven.
Mint azt sokan tudjátok a korábbi forgalmazó céggel kialakult jogvita miatt az ausztrál termék lekerült a magyar patikák polcairól, ugyanakkor ugyanezen a néven egy, az eredeti terméktől teljesen eltérő összetételű és hatású kozmetikumot árusítottak.

A kozmetikumnak gyógyhatása nincs, ezért kérlek Benneteket, hogy a patikákban nagyon figyeljetek, nehogy összecseréljék a termékeket, A PSORATINEX nevűt keressétek!

A természetes hatóanyagokat tartalmazó, szteroid mentes, kenőcsből, kondicionáló olajból és tisztító gélből álló termékcsalád hatékonyságát a pikkelysömör kezelésében az elmúlt tíz évben több ország laboratóriumaiban és klinikáin tesztelték nemzetközi tekintélyű bőrgyógyász professzorok vezetésével. Ezek a vizsgálatok azt mutatták, hogy az ausztrál orvos-feltaláló, Dr. Tirant készítményei kiemelkedő eredménnyel képesek enyhíteni a pikkelysömör tüneteit.

Dr. Kovács János, a Magyar Magánbőrgyógyászok Közhasznú Egyesületének elnöke elmondta: "Magyar betegekkel foglalkozó orvosként azért tartom örvendetesnek az ausztrál készítmény újbóli megjelenését a hazai patikákban, mert amellett hogy hatékony, kevés és igen enyhe mellékhatása van csak.

Megosztok Veletek egy pár a napokban kapott beteglevelet:

"A PSORATINEX krém, gél, és olaj megváltoztatta az életem. Közel 6 éve jelentkezett nálam először ez az alattomos betegség a fejbőrömön, majd egyre több helyen a testemen. Próbálkoztam különféle orvos által felírt gyógyszertári krémekkel, majd később áttértem szteroidos krémekre, aminek kisebb nagyobb sikere, csak maximum 1 hónapig tartott. Azt hittem nincs remény arra, hogy legalább tünetmentessé tegyem a pikkelysömöröm. De van! A PSORATINEX termékcsalád 99% tünetmentessé tett, a bőröm újra a régi. Most már mindenféle aggály nélkül veszek fel rövidnadrágot, és rövid ujjú pólót. Illés Zoltán, 30 éves"

"10 éve használom dr Michaels termékét, mai nevén a Psoratinex-et. Bár időigényes a használata, tapasztalataim szerint egyelőre ez az egyetlen készítmény, ami tünetmentessé tesz, kb. 8 hónapra. Sajnálom, hogy a társadalombiztosító nem járul hozzá."
Dés Márton, 66 éves, Budapest

Még egy kis praktikus információ: a legtöbb patikában nem áll készleten a termék, tehát meg kell kérnetek a patikust, hogy rendelje meg Nektek. Javaslom, hogy kérdezzetek meg 1-2 patikát, hogy a lehető legolcsóbban jussatok hozzá. Ebben sajnos nem tudok segíteni, mert mint tudjátok a gyógytermékek szabadárasok.

Ha bármiben tudok segíteni az alábbi elérhetőségeken megtaláltok:
Sibik-Kovacs Judit
FRANKL Pharma Europe Kft.
info@psoratinex.hu
www.psoratinex.hu

275701.2012.03.21. 21:59
   tundibundi87

Sziasztok!

Látom, nagyon sokan vagytok, akik még szenvednek a pikkelysömör tüneteitől....egy évvel ezelőtt én sem gondoltam volna, hogy ez számomra a múlté lesz. De hála a sok próbálgatásomnak, megtaláltam a legmegfelelőbb ,,gyógyszert"! Kipróbáltam nagyon sok mindent, éveken keresztül, mire rátaláltam a SKIN-CAP nevű spray-re.Ez jelentette számomra a gyógyulást. Sömörös volt a kezem, vállam, lábszáram, a nyakam, az arcom, és ami a legrosszabb volt, az a fejbőröm.A spray használata előtt már foltokban nem volt hajam, szinte az egész fejbőrömet vastag hámréteg borította be, az arcom mindig dagadtnak tűnt a sebektől, és miután nekiálltam használni ezt a csodaszert, napról napra fellélegzett a fejbőröm, és látványosan javult a helyzet mindenhol.Márciusban kezdtem használni, és júliusban a sebektől maradt foltok is eltűntek. Amikor még nagyos sebes a bőr, akkor nagyon csíp használatkor pár másodpercig, de a jónak érdekében ki lehet bírni. Nem mondom, hogy sohasem jön elő, mert mikor stresszesebb időszakomat élem, vagy például így a tél végén elő-elő jönne, de olyankor lefekvés előtt befújom a bőröm, és 2.-3. napon már semmi nem látszik.És ami még nagyon fontos, hogy nem szteroidos, és semmiféle mellékhatása nincsen.Én ezt nagyon ajánlom minden kedves , még szenvedő társamnak, próbáljátok ki bátran, és remélem nektek is segíteni fog! Üdv

264303.2011.10.31. 22:48
   csibikusz
Szia, szeretném megkérdezni, hogy mennyi ideig kellett szedni az ASTAX 10 Top AGE-t mire látható volt a változás?

köszi

263901.2011.10.26. 22:56
   pszoriszka

Sziasztok!
Nekem az Elosalic kenőcs segített. A fejemen teljesen tünetmentes, amennyiben rendszeresen használom. Fürdés után szoktam bekenni, a még vizes fejre, mert így könnyebben felszívódik. Receptköteles, nem túl drága, és elég sokáig elég, ha csak kis területekre kell.
Remélem másnak is segít!

254234.2011.06.27. 11:38
   veronica0827

Sziasztok!

A szakdolgozatom megírásához szeretném a segítségeteket kérni! A kérdőívem pikkelysömörben szenvedőkhöz szól! Amennyiben pikkelysömörben szenvedsz vagy esetleg van pikkelysömörben szenvedő ismerősöd kérlek a kérdőívem kitöltésével segítsétek a munkámat! A kérdőív kitöltése névtelen és néhány percet vesz igénybe!

https://docs.google.com/document/d/1 1KYb7ZoVQ6TtcxRa6coL2yR0rcpuAn0HaMvE hSJGvGc/edit?hl=hu&pli=1#

Nagyon szépen köszönöm,hogy időt szántál rám!!!

254129.2011.06.25. 22:13
   pen

Sziasztok!

Nekem csipőm beteg,Harkányba járok és ott sok pikelysömörös beteg van.

Egyik szoba társam 30 éve jár,nagyon jó eredménnyel.

Bőrgyógy.beutalóval lehet menni 21 napra,téritésmentes.

Remélem tudtam segiteni.

Üdv.Éva

253275.2011.06.14. 15:11
   jozsika1956
Szia Niki!
Sajnos én is ilyen betegséggel küszködök már 5 éve. Mindent kipróbáltam ami létezett,de hatástalan volt mind. Egy-egy szer 1-2 hétig mintha használt volna,de néha még súlyosabbá vált.De most 2 hónapja használok egy krémet és egy tonikot(Chuleevandevi,Mastic),ami végre használ. Bp.-en beszerezhető. Mindenek ajánlom.
Üdv.:Józsi

253210.2011.06.13. 19:29
   simonl

Nagyít!
A természet IGAZI EREJE

HRI-TISZTA BŐR

HRI-TECHNOLÓGIA:
Lényege, hogy a tiszta növényi hatóanyagokat egy célirányosan megtervezett rendszerben kapcsolják egymáshoz. Ezzel egyrészt egymás hatását felerősítik, másrészt intenzíven és a megcélzott betegségre koncentráltan, célirányosan fejtik ki hatásukat. E HRI technológiának tudható be a készítmények kiemelkedő hatásfoka. Nem gyógyszerek, nem helyettesítik az orvosi és gyógyszeres kezelést.
A szervezet saját öngyógyító mechanizmusait segítik, erősítik, támogatják, hatásait rengeteg nagyon jó tapasztalat mutatja!

A fogyasztók beszámolói alapján összegzett legfőbb tapasztalatok:

PIKKELYSÖMÖR, ÖVSÖMÖR
Vannak egyelőre gyógyíthatatlan betegségek, ilyen ma még a pikkelysömör is.
E betegséget a HRI Tiszta Bőr tabletta sem szünteti meg! De nagyon sok esetben válik akár teljesen tünetmentessé e betegség a készítmény szedésével! Számos jó tapasztalat számol be továbbá, a készítmény eredményességéről szemölcsök, futószemölcsök, májfoltok, gombás fertőzések esetén;

BELSŐ KOZMETIKUM
A különböző kozmetikai készítmények csak a felületen ható, átmeneti megoldást nyújtanak, miközben sok esetben károsítják a bőr természetes élettani funkcióit (szellőzés, savköpeny, kiválasztás). A HRI Tiszta Bőr tabletta aktív gyógynövény hatóanyagai magát a probléma kiinduló okát szüntetik meg, melynek a bőr elváltozásai csak a következményei, meggátolják a kóros anyagcseretermékek (szabad gyökök, hormonszerű anyagok, kemikáliák) hámsejtekre gyakorolt hatását;

PATTANÁSOK, SZŐRTÜSZŐGYULLADÁSOK
Akár tinédzserkori kellemetlen bőrproblémák, akár hormonális, akár mérgezéses, vagy allergiára visszavezethető bőrpanaszokról van szó, nagyon jók a fogyasztói tapasztalatok!

PIKKELYSÖMÖR, ÖVSÖMÖR
Vannak egyelőre gyógyíthatatlan betegségek, ilyen ma még a pikkelysömör is.
E betegséget a HRI Tiszta Bőr tabletta sem szünteti meg! De nagyon sok esetben válik akár teljesen tünetmentessé e betegség a készítmény szedésével! Számos jó tapasztalat számol be továbbá, a készítmény eredményességéről szemölcsök, futószemölcsök, májfoltok, gombás fertőzések esetén;

Összetevők: szárcsagyökér, nőszirom, bojtorjángyökér

Klubtag áron hozzájuthat a termékhez.
www.simon.vitalioncsapat.hu

252406.2011.06.03. 02:06
   mindenes

Érdeklődés........?

A psorikur feltalálója forgalmazza még? Tud valaki ebben segíteni? Köszönöm!!!!

252212.2011.05.31. 14:06
   mughuzu565

van ilyen halas terápia, az aa legjobb...

leeszik a cuccot a bőrről!

http://kerdesek.hu

252013.2011.05.28. 21:33
   rising

Sziasztok !

Nemzetközi kezelési eredmények :

Dermatológiai Intézet, Sahlgrenska Egyetemi Kórház, Sahlgrenska Akadémia, Göteborg,Svédország :

"A pikkelysömör klímaterápiája (helioterápia) hatásos, természetes gyógymód. A nap ultraviola sugárzása (UVB) gyógyítja a pikkelysömört és D(3)vitamin szintézist indukál."

"15 napos napsugárzás 72.8% (+/- 18.0 SD) PASI pont csökkenéshez vezetett."

"Szájon át adott 1 alpha-hydroxyvitamin D3 hatása a psoriasis vulgáris kezelésében feltáró szándékú tanulmány

a vitamin szájon át történő alkalmazása hatásosnak bizonyult a psoriasis kezelésében."

Bostoni Egyetem Arthritis Centruma, Massachusetts

"A pikkelysömörös izületi gyulladás kezelése szájon át adott 1,25-dihydroxyvitamin D3-al: előzetes tanulmány

A nagy dózisú D vitamin egy hasznos terápiás anyag lehet a pikkelysömörös izületi gyulladás kezelésében"

FLORAL PARK, N. Y.Bőrgyógyászati és Szifiológiai Intézet , New York-i Egyetem Orvostudományi kara Dermatológiai és Szifiológiai Osztály, Harmadik Orvosi (N. Y. U.) Divizió, Bellevue Kórház, Dr. Frank C. Combes, New York.

"A PIKKELYSÖMÖR CITROM CITRINES (P-VITAMINOS),CITRIN LIMONÁDÉS ÉS ASZKORBINSAVAS KEZELÉSE

Goldfarb 65 és 85 százalékos javulásról számolt be a citrin limonádéval kezelt pikkelysömörös betegeknél. Ez a javulás a léziók infilitrációjának az enyhülését illetve a pikkelyesedés csökkenését jelentette."

A www.pikkelysomor.net oldalon bővebben is olvashattok ezekről az eredményekről.

Mindenkinek jobbulást !

251937.2011.05.27. 16:47
   nagyniki26

Sziasztok!

Nagybátyámnak is pikkelysömöre van, csakhogy ő már fél éve tünetmentes. Nagyon sok dolgot kipróbált, majd az egyik fórumon ajánlottak neki egy méregtelenítő-lúgosító gyógynövény koncentrátumot, vmi Purit. Végülis mindennek az alapja a méregtelenítés és lúgosítás, úgyhogy úgy volt vele miért is ne? Ezt kombinálta omega 3 halolajjal. Ebből is megkerestük a jelenleg legnagyobb hatóanyag tartalmút, azt hiszem Gold omega 3 a neve. Az omega 3 zsírsavak gyulladáscsökkentőek és segítik a bőr gyógyulását. Ugye ez a dolog mindig stressz hatására jött ki a lábán, úgyhogy beszereztünk növényi sresszoldó tablettákat is.Citromfüvet, macskagyökeret. Ezekkel együtt tünetmentessé lehet tenni a pikkelysömört. Remélem tudtam valakinek segíteni!

Üdv: Niki

251869.2011.05.26. 15:46
   avarga
Kedves József!
Pontosan nem tudom milyen boltban lehet megvenni az aktív balzsamot, de internetről lehet rendelni, ha erre a címre mész:
www.aktivbalzsam.hu Ott van egy opció hogy rendelés. A feleségem rendelt onnan és működött, meghozták másnapra.
Remélem neked is hasznodra válik.
Béla

251754.2011.05.25. 09:33
   anon_437659
József vagyok. Hol lehet beszerezni? Kérdezd meg a barátodat!

1234következőutolsó

Szponzorált hirdetések