Hírlevelek
Regisztráció
Csontritkulás felmérés

Fórumok

Időrend: növekvő
Megjelenítve (db/oldal): 
Hozzászólások száma: 96 

1234következőutolsó

Levél a moderátoroknakModerátor: patika

Cikk betűmérete:

259891.2011.09.07. 11:34
   _mirazs_
Szia skaldinna!

Szerintem folytassuk privátban, a gjeannedarc@gmail.com-ra írj légyszi!

Erre kiváncsi?

Tudjon meg többet!

259734.2011.09.05. 13:23
   skaldinna
Szia Zsani,

szivesen megosztom a tapasztalataimat veled. elkeseredettségemben jómagam is 25 vagyok, eléggé problémás bőrrel. énis arra jutottam, hogy a lelki bajaim projekcióként vetülnek a fizikális manifesztumomra.. szóval a testünk a lelkünk állapotának tükre.. Ha gondolod eszmecserézzünk egyet.

253206.2011.06.13. 18:40
   simonl

Nagyít!
A természet IGAZI EREJE

HRI-TISZTA BŐR

HRI-TECHNOLÓGIA:
Lényege, hogy a tiszta növényi hatóanyagokat egy célirányosan megtervezett rendszerben kapcsolják egymáshoz. Ezzel egyrészt egymás hatását felerősítik, másrészt intenzíven és a megcélzott betegségre koncentráltan, célirányosan fejtik ki hatásukat. E HRI technológiának tudható be a készítmények kiemelkedő hatásfoka. Nem gyógyszerek, nem helyettesítik az orvosi és gyógyszeres kezelést.
A szervezet saját öngyógyító mechanizmusait segítik, erősítik, támogatják, hatásait rengeteg nagyon jó tapasztalat mutatja!

A fogyasztók beszámolói alapján összegzett legfőbb tapasztalatok:
BELSŐ KOZMETIKUM
A különböző kozmetikai készítmények csak a felületen ható, átmeneti megoldást nyújtanak, miközben sok esetben károsítják a bőr természetes élettani funkcióit (szellőzés, savköpeny, kiválasztás). A HRI Tiszta Bőr tabletta aktív gyógynövény hatóanyagai magát a probléma kiinduló okát szüntetik meg, melynek a bőr elváltozásai csak a következményei, meggátolják a kóros anyagcseretermékek (szabad gyökök, hormonszerű anyagok, kemikáliák) hámsejtekre gyakorolt hatását;

PATTANÁSOK, SZŐRTÜSZŐGYULLADÁSOK
Akár tinédzserkori kellemetlen bőrproblémák, akár hormonális, akár mérgezéses, vagy allergiára visszavezethető bőrpanaszokról van szó, nagyon jók a fogyasztói tapasztalatok!

PIKKELYSÖMÖR, ÖVSÖMÖR
Vannak egyelőre gyógyíthatatlan betegségek, ilyen ma még a pikkelysömör is.
E betegséget a HRI Tiszta Bőr tabletta sem szünteti meg! De nagyon sok esetben válik akár teljesen tünetmentessé e betegség a készítmény szedésével! Számos jó tapasztalat számol be továbbá, a készítmény eredményességéről szemölcsök, futószemölcsök, májfoltok, gombás fertőzések esetén;

Összetevők: szárcsagyökér, nőszirom, bojtorjángyökér
Klubtag áron hozájuthat a termékhez.
www.simon.vitalioncsapat.hu

251549.2011.05.21. 20:21
   _mirazs_

Kedves Sorstársaim!

Olyan személyeket keresek, akik hasonló szituációban vannak, mint én. Huszonévesekkel (vagy idősebbekkel) szeretnék személyesen találkozni (többen egyszerre) és beszélgetni, akik pattanásosak, és egyszerűen nem találják a megoldást bőrük végleges! rendbehozásához. Fel lehet fogni egyfajta kutatásnak is, nagyon foglalkoztat, hogy milyen főbb lelki okai lehet a pattanások kialakulásának, és makacs ragaszkodásuknak gazdáikhoz; összefüggéseket keresek. (Ez úgy jött, hogy mély depresszióba zuhantam emiatt, és ez késztetett arra, hogy beleássam magam ebbe a dologba).

Magamról: 25 éves lány vagyok, 10 éve vagyok pattanásos. Természetesen kipróbáltam sok mindent, de semmi nem használt tartósan, max. 1-2 hónapra javult meg a bőröm. Kb. 1 éve figyelem magam, a belsőmet, hogy milyen lelki folyamatokra hogyan reagál a bőröm. A pszichológiával is foglalkozom. Kialakult néhány feltételezésem és gondolatom, amiket szeretnék megerősíteni, de ehhez hasonló helyzetben lévő lányok, fiúk segítségét kérném.
A probléma megoldása a célom, amit meg fogok találni. És örülnék, ha ezzel segíthetnék!

Aki úgy gondolja, hogy szívesen beszélne magáról, az életéről, az érzéseiről, és segítene nekem is, annak várom levelét erre a címre: gjeannedarc@gmail.com, vagy akár itt is lehetne beszélgetni a fórumon, hadd lássa minden kedves érintett!

Szép napot kívánok!

Zsani

229337.2010.10.14. 16:54
   kozsurekgabi

Sziasztok!Hallotam azt hogy az élesztő is segít a miteszeres bőrön!
Anyit mondjatok meg nekem hogy hogyan alkalmazzam az élesztőt vagy hogy mivel kell keverni vagy nem kell keverni semmivel csak úgy kenjem rá?Sajnos nekem is kijött az arcomon és nagyon rossz mert elcsúnyítja az
embernek az arcát!

204559.2010.03.08. 10:57
   Dr_Loreley

Nekem használ az életsztő, pedig én is sokmindent kentem már magamra, de ideig-óráig jó, utána az sem. És én még az ízét is szeretem =)

192856.2009.11.05. 00:43
   babzsesz

Sziasztok! Én régen szedtem roacuttant. Nagyon-nagyon szépen rendbehozta a problémát, babapopsi arcbőröm lett. Szebb volt, mint újkorában. Mikor elkezdtem a kezelést, úgy kb. két hónapig sokkal több pattanásom lett, mint eredetileg volt, s ezután kezdett el javulni... Ellenben az ajkaim olyan szinten szárazak lettek tőle, h az már fájt, erre kaptam krémet. Orvos utasítására abbahagyam a gyógyszer, és ugyanúgy csúnya lett a bőröm.
Aknesollal is próbálkoztam, szárít rendesen, nekem zöld foltok lettek tőle a nyakamon, abbahagytam. Skinorennel próbálkoztam, ismerősnek csodaszéppé varázsolta a bőrét. Nekem viszont olyn volt, mintha képződött volna az arcomon egy waxréteg. Embere válogatja
Jelenleg a pure szkinnel kezdek szerencsét próbálni... Remélhetőleg sikerrel

189137.2009.09.27. 14:01
   bebebaba01
tudom ajánlani hogy az élesztőt gyúrd össze kis golyócskába és úgy nyeld le mint egy kapszulát,gyógyszert ... szinte nem is lehet érezni az ízét.

158629.2008.10.31. 14:47
   anon_529516

Sziaztok.Szeretném megpróbálni az élesztő evést hátha jobb lesz,de nekem nagyon nem izlik és kellemtlen az ize.. De ha én ugy enném h utánna tejet iszok vagy vmit h elvegye az izét akk is ugyanolyan hatású?és mennyit egyek 1 nap?ksözönöm a segítséget

157736.2008.10.25. 19:24
   anon_529089

Folytatom tovább! Újból orvosok tömkelege,új krémek kipróbálása,semmi eredmény.Önbizalmam semmi,a férjem így fogad el,de nekem azzal van gondom hogy mindennap zsíros húzódik,és viszket a bőröm.Egyszerűen rossz a közérzetem tőle.Kiutaztam ismerőseimhez Amerikába, persze ott is érdeklődtem,hát úgy nézett ki a dolog,hogy még én tudtam a kintieknek tanácsot adni ez ügyben,mert ott sincsenek csodaszerek!Viszont a napokban elkezdtem szedni a Tőkehalmáj kapszulát csak úgy,tudjátok az omege3 miatt,és láss csodát két hét alatt sima,és aránylag szép lett a bőröm,plusz Szilícium gélt iszom a bőr szöveteire,és komolyan mondom elfogadható a bőröm.Igaz hogy nem vagyok már tini,de én is szeretem ha szépnek látom magam a tükörben,és bizony nagyon tönkre tudja tenni az embert lelkileg ez az apró szépség hiba.Úgy gondolom,hogy kifogom próbálni a fényterápiát pesten,hiszek benne,ésszerű és reális dolognak tartom.Semmi krém,semmi tea,és igazából az ételeknek sincs semmi köze a pattanásos bőrhöz.Talán genetika és a hormonok!Én nem adom fel,fogok írni nektek a fényterápia után is Sziasztok.

157733.2008.10.25. 19:00
   anon_529089

Én még soha nem kerestem fel ezt az oldalt,de már a korom miatt is szeretnék pár tanácsot adni a fiatal lányoknak!38 éves vagyok, van két gyerekem,barátaim szerint meghazudtolom a korosztályomat,jól nézek ki.Minden stimmel rajtam,kivéve az arcbőrömet.13 éves korom óta pattanásos,nincs olyan krém és gyógyszer amit én ne ismernék!Nem szeretnék egy lányt sem elkeseríteni,de nincs nincs még olyan szer ma hazánkban ami rendbehozná a bőrünket.Írok pár dolgot a tapasztalataimról.Kislány koromban eleinte egyszerű kénes alapú gyógyszertári krémeket használtam,majd később fogamzásgátlót,ez valóban használt kicsit,sokáig nem szedtem mert férjhezmentem,a terhességgel őrületesen csúnya lett a bőröm.Szülés után gyönyörű, még szoptattam majd újból E vitamin, fogamzásgátló porítva arcomra kenve,szétégetve!Élesztő arcra kenve,különböző divatos éppen aktuális krémek,semmi javulás,majd öt évvel ezelőtt Roaccutan .Gyönyörű lett a bőröm,csoda történt,önbizalmam lett, gátlásaim elmúltak sokan megnéztek(férfiaknak jobban tetszettem,ez halál komoly!)rengeteget számít egy szép bőr!Gyorsan el is váltam!Nagyon szép férfit találtam magamnak,jelzem még egyszer minden rendben volt rajtam nagyon is,csak az arcom volt csúnya.Ezt a gyógyszert 5 évig szedtem megszakításokkalSzépen lassan megszokta a szervezetem s egyszer csak kezdtem rosszul érezni magam tőle.Orrnyálka, szem, garat kiszáradva,idegrendszerem kezdte felmondani a szolgálatot.Nem tudtam tornázni tönkretette azízűleteimet.Nagyon beteg lettem tőle,a végén már homályosan kezdtem látni.Teljesen kétségbeestem,ez volt a mindenem,ez a gyógyszer,és hat hónap múlva csúnya lett a bőröm.

149508.2008.08.13. 11:55
   anon_522949

syasztok!nem tudtok olyan alapozót ami elfedi a aknes bőrt??és nem maszk hatású?

148054.2008.07.25. 19:40
   anon_521377

Jah és fürödjetek benne 20-30 percet! És a lehető legjobban bújjatok a víz alá.

148053.2008.07.25. 19:39
   anon_521377

Sziasztok!

Én már nagyon nagyon sok mindent kipróbáltam, 1-2 segített is, de a problémát 100%-osan
a tengeri fürdő oldotta meg. Nem muszály elmenni egy tenger partra, otthon is megtudjátok csinálni. Vegyetek tengeri sót(120Ft/kg) és rakjátok bele a felét a 37-39fokos fürdővízetekbe.

147450.2008.07.18. 19:04
   anon_521933

Sziasztok!
Én azt szeretném kérdezni, hogy a zsurlókrém beválik-e a pattanások ellen?Valaki Írjon!!!!!Köszi!

147257.2008.07.16. 15:45
   anon_520649

Sziasztok!Én kb.12éves korom óta "küzdök" a pattanásokkal(most16vagyok).Mióta elkezdtem egészségesen táplálkozni és eldobtam a kozmetikumaimat(tele vannak kőolajjal)alig van az arcomon 1-2pattanás.Tudom milyen rossz az amikor mindent kipróbálsz és semi sem használ és nagyon csúnya a bőröd,ezért szívesen megosztom a tapasztalataimat azzal aki még nem talált megoldást,és tudok 1csomó "bőrszépítő"tippet adni .Ha érdekel,akkor nyugodtan írj: heavensentyou@gmail.com (az élesztő egyébként nem ér semmit)

146521.2008.07.09. 13:26
   anon_520002

Sziasztok! Ha valakit érdekel kiváló készítmény pattanásokra, gombára, baktériumra, vírusra kívül, belül, írjon egy levelet az msanyesz@gmail.com címre, szívesen segítek!

146045.2008.07.04. 00:49
   anon_519575

SziasztokSzeretném megkérdezni h mi a véleményetek az élesztőről?Valóban hatásos módszer a pattanások ellen?Pakolásként kell használni vagy meg kell enni?Most akneroxidot használok de nem nagyon segít..Bár a hátamra is kenem és ott sokan jobban hat,mint az arcomon:DA különböző teákról(pl.aloe vera,csalántea)mi a tapasztalatotok?Valóban használnak?NAgyon Köszönöm annak aki Válaszol)

145507.2008.06.26. 09:22
   anon_518900

sziasztok!

nekem igazából a pattanásokkal nincs gondom mert már nem jön ki annyi mint régebben. Az arcomon levő foltokkal van problémám.
Olyan mintha a vérkeringése nem lenne rendben az arcomnak.Ha valaki tud ezen segíteni akkor legyenszíves írjon. előre is köszi

145238.2008.06.23. 15:10
   tamanora

Sziasztok!
Végigolvastam a fórumot, sok szörnyű dolgot írtatok!:D Én is pattanásokkal küzdök, de szerencsére már kezdek a "normál" kategóriába tartozni, vagyis szerencsére már a nagy igazán csúnya, gyulladt, piros, foltot hagyó pattanások úgy tűnik elmúltak!
Én is sok mindent próbáltam, 1 éve küzdök ellenük. Előtte nekem gondok voltak a menstruációmmal is, kimaradozott, stb... szóval nálam egyértelműen hormonális problémák okozták őket. Múlt nyáron bőrgyógyász(kétszer) és kétszer felrita ugyanazt az antibiotikumot, meg kencét, mindez össz vissz 11ezer forintomba került. Nem használt. Aztán elkezdtem a DIane nevű gyógyszert, ami ugye fogamzásgátló is, és fél év után elmondhatom, hogy sokat segitett! Nem igazán értem miért általánosít itt mindenki, hogy a fogamzásgátlók rossz hatásúak, nekem egy teljesen normális, tapasztalt nőgyógyász írta fel, akiben teljes mértékben megbízok. Ő sem áltatott, nem mondta, hogy egy hónapon belül javulni fog a helyzet. Évek kellenek mire teljesen kitisztulnak a pórusok.
Szóval mivel a gyógyszertől csak lassú javulást várhattam, ezért sok szert kipróbáltam. Vichy, garnier, stb termékeket. Nekem azért nem váltak be, mert alapvetően fehér a bőrőm és ezért érzékenynek mondható. Ezeknek a termékeknek a fő alkotóeleme a szalicilsav, ami (ha túlzásba viszitek a kenegetést) durván kiszáritja a bőrt, hámlasztja, de természetesen a régi helyett újra és újra visszatérnek a vörös duzzadt pattanások. Amikor velem ez már régóta megesett, ágondoltam és rájöttem, hogy jobb lenne talán az OKOT megszüntetni, nem pedig tüneti kezelést alkalmazni, amitől egy cseppet sem érzem magam jobban.... az önbizalmam természetesen sehol sem volt.
Aztán felhivtam egy homeopata orvost, aki előadásokat tartott az egyetemen, és bejelentkeztem. Hosszú távú megoldást szeretnék, és ebben teljesen megbizom. Emellett szedek Biovanne nevű vitamint, reggel este élesztőt eszem, sok paradicsomot, itt a nyár szóval a nyári gyümölcsök sem maradhatnak el. Ja és fura mód, a sok flakon helyett már csak egy garnier arclemosó árválkodik a polcon.
Na a sok szöveg után (ami nyilván zagyva lett, bocs de most nem olvasom vissza:D) azt szeretném nektek javasolni, hogy nem bent gunnyasztani, hanem kimenni a szabad levegőre és minél több természetes gyógymódot alkalmazni. Amiket felsoroltam, azok mind használnak, ráadásul a vitaminok nem csupán a bőr egészsége miatt fontosak!
De leginkább.... mindenki egyedi eset, a bőrgyógyászok és nőgyógyászok is a tapasztalataikból irnak fel ezt azt, de a pattanásoknak és mindennek megvan mindenkinél a maga oka. Ne bizonytalanitsátok el egymást ezen a fórumon, és mielőtt kipróbáltok vmit, olvassátok el a tájékoztatót, nézzetek utána a neten, stb... de ne higgyetek feltétel nélkül akármiben.
Sok szerencsét és jó nyarat kívánok! No meg fel a fejjel! A homeopátiás "élményeimről" pedig majd beszámolok!
pussz
Nóra

1234következőutolsó

Szponzorált hirdetések