Hírlevelek
Regisztráció

Fórumok

Időrend: növekvő
Megjelenítve (db/oldal): 
Hozzászólások száma: 233 

elsőelőző45678910következőutolsó

Levél a moderátoroknakModerátor: patika

Cikk betűmérete:

132517.2008.02.03. 19:50
   kilatas
Szia Emese.

Már biztosan túl vagy a mintavételen mert már február van. Nekem kb 18 éve volt ilyen ,vagyis csomó a pajzsmirigyemen.észleléstől számitva kb 6 évig éltem vele. akkor is azért lett megműtve mert már nyelési problémát okozott,és 4 cm-rel lett vékonyabb a nyakam mütét után.Azóta gyógyszert szedek mert alulműködik a maradék pajzsmirigyem. Sajnos azóta újra találtak ultrahang vizsgálaton,de még nem foglakozom vele,majd ha újra zavar .Föl a fejjel

Erre kiváncsi?

Tudjon meg többet!

132508.2008.02.03. 18:22
   anon_555211
Szia

Ha esteleg találsz egy ilyen orvost szólnál nekem is,mert nekem is pajzsmirigyalulmükődésem van és sajna még mindig hizok én is 2 év után is.már összesen 28 kilót szedtem fel.
Köszi

132507.2008.02.03. 18:16
   anon_555211
szia

Bocsi tényleg nem láttam.VIGYÁZZ MAGADRA ne betegeskedj nekemSajnos azt nem tudom mit jelent de csak szólt volna a doki ha valami súlyos nem?
Hát most elkaptam az influenzát,ugyhogy annyira nem jó.És holnap így megyek dolgozni.
Most viszont megyekLÉGY JÓ ÉS TÉNYLEG VIGYÁZZ MAGADRA

Pusz

132047.2008.01.31. 11:29
   anon_529170
Szia Nem válaszoltál biztosan nem vetted észre amit írtam. Hogy vagy? Remélem megoldódott a gondod...(bará..egészs..)Képzeld nekem most találtak a pajzsm.. hogy vanak rajta elhalt sejtek.. nem tudom mit jelent ez de az orvo..szerint nem kell meg ijedni de jóóó oda kell figyelni rá.. De viszont láttam az arcán a rémülete. Már nem tudom hogy megijedjek e ?, Szia vigyázz magadra.

131998.2008.01.30. 22:54
   anon_503038

Sziasztok! Szeretném megkérdezni, nem ismer-e valaki egy igazán jó orvost, aki pajzsmirigy alulműködéssel foglalkozik. Én 4 éve járok egy professzorhoz, először jól állította be a gyógyszerem, de most hiába emelte, a "levegőtől" is hízom. Egy ismerősöm úgy járt, hogy hiába emelték neki, nagyon meghízott és ettől félek én is, nehogy így járjak.
Köszönöm előre is!

131701.2008.01.28. 20:31
   anon_555211
szia
Én elkezdtem nagyon meghizni,abból vettem észre.Meg elkezdett hullani a hajam.
De igaz mindenkinek másképp jelentkezik és attól is függ,hogy pajzsmirigy alul- vagy túlmükődésed van.mások a tünetei is.

131567.2008.01.28. 09:23
   anon_529170
PLD... én fuladioztam,´és mindig azt éreztem hogy van ott valami.Fáradékonyabb is voltam.. De mindenkinek másképen...

131378.2008.01.26. 13:31
   anon_522359

Vki megtudná mondani hogy a pajzsmirigy-betegségnek mik az elsö jelei??
köszönöm

131155.2008.01.24. 10:03
   anon_529170
Helló sajnálom hogy veled is ilyen sok minden rossz történt. Sajnálom hogy szakítotatok..Az orvos mit mondott ? Szerintem ez a tél csinálja -e vagy nem tudom mert sokan panaszkodnak most...De sajnos nem vagyok jól megnőtt a pajzsmir... Sajnos azóta hogy a mama beteg volt és meghalt nem alszok étszaka és nappal nagyon fáradt vagyok mint aki részeg...Próbálom lefoglalni magam de néha nem sikerül.. Már vártam hogy megint itt lehessek és írhassak neked Kár hogy messze lakunk egymástól.. Biztos rendbe jön még nálatok minden.. VIgyázz nagyon magadra és sok puszi Próbálj meg többet pihenni. JÓÓ!!!

130804.2008.01.21. 17:02
   anon_555211
Szia

Nagyon sajnálom a nagymamádat,fájdalmas mikor elveszítesz valakit akit szeretsz De remélem most már jobban vagy és semmi betegséged nincs.mindig néztem fent vagy-e sajna azt hittem elfeledkeztél rólam,vagy azt hitted többet nem jövök.
Szerencsére a vizsgaidőszakon túl vagyok,elég érdekes jegyekkel,de az a lényeg hogy megvan
Én jól vagyok habár a párommal most szakitottam és az egy picit még megvisel,mert direkt neheziti a dolgot,meg bűntudatot csinál.Így lassan 3-4 napja nagyon fulladok meg fáj a mellkasom,meg reggel annyira felidegesített,hogy azt hittem szolok a kollégámnak,hogy hívjon mentőt,mert úgy befulladtam és nem bírtam magam megnyugtatni még a gyógyszerrel sem.De szerencsére sikerült idejében lenyugodni.
Abba kellett hagynom decemberben a fogamzásgátlót mert arra tippelnek,amiatt hizok még mindig,mert a kettő nem bírja együtt.De már legalább fogytam 3kg-t és ez nyugtat azért.

Most viszont megyek

Puszillak és légy jó és persze jól

130362.2008.01.17. 10:41
   anon_529170
Szia Bizony sajnos régen nem írtam de sajnos beteg voltam és decem..11től jan 1-ig otthon pihentem.. ki voltam írva.. betegálományba voltam.. örülök hogy a másik 5-ös lett... Nem jártam a tornára a betegség miatt. Asztm..arcüreg,homlokür..gyuladás volt.. Még enni sem tudtam anyira fájt.(de nem is fogytam)az igaz hogy sokat süttem főztem..Most kezdtünk 17-től..addig senkisem járt.. De sajnos egy nagy csapás is ért elveszíttetem azt azembert akit nagyon szerettem mindenemet vele osztottam meg (a nagymamámmat január 11én).. még vele voltam az utolsó napon , órában..ez nagyveszteség nekem mivel az anyukámmal nem vagyok anyirra jóban .. De ő volt a mindenem.. Nem akarok többet panaszkodni.. mindenkinek megvan a saját baja..Most még a pajzsmir.. megnagyobbodot..és néha belül égést érzek.. Remélem te sokkal jobban vagy.. szép napot neked Marika..

127947.2007.12.19. 17:15
   aichwald

SEGÍTSÉGETEKET kérem!

Siasztok!

Ma találtak ultrahanggal a pajzsmirigyemben egy 13 mm-es csomót.
Mintát fognak venni belőle januárban.

Kinek volt már ilyen mintavétele? Magam sem tudom, nem is a szúrástól félek, hanem az eredménytől.

Állítólag ha először izotópos viszgálatra mennék, lehet, hogy nem kéne szúrni sem.
Teljesen uj nekem a téma, ma döbbentett meg a lelet, eddig arról sem tudtam, hogy gond van velem.
A THS értékem normál.

Kérlek Benneteket, adjatok tanácsot, mit tegyek?

Köszönöm: Emese

127506.2007.12.13. 00:22
   anon_555211
Szia!furcsa érzés,hogy most nem hallottam felőled két hete.Hiányoznak a leveleid!!
Most egy kicsit nyüzsi van,mert vizsgázgatok,közben futok az ajándékok után is.Az egyik vizsgán sajna megbuktam(életem első bukása ),de a másik 5-ös lett!!!Mondjuk 90-ből 78-an buktunk,úgyhogy nem jó arány,de nem is veszem magamra.
Hogy vagy?Remélem a betegségeddel semmi gond.És ez a tornázgatás bevált?Meg az áramoztatás.Tényleg azt hol lehet csináltatni,mert arról hallottam az jó segít a fogyásban.De remélem mindent sikerül megcsinálni amit most elterveztél
Most viszont megyek csak pár percre volt időm.

Puszi Dóri

UI.:Addig is jó készülődést a karácsonyra és kitartást a tornához!!

126457.2007.11.29. 08:34
   anon_529170
Helló Azt az üzenetet egy hölgynek írtam mert a múltkor átnéztem a régebbi üzeneteket... És valahogy átéreztem az ő helyzetét is mivel a kislány neki is beteg... Nekem is állandóan ingadozik a vérszeg..de a doktornő adott orvoságot, sok vitamint enni ( de azt mindig is igyekszek mert most úgy is vigyázni kell az egészségre.). ..Járok vele 3 havonta...De én nem szedek fogamzásgátlót semmit ami ezzel kapcsolatos...Mert minnél több a gyógyszerem annál jobban lemegyen az érték(vérszegény....)) Képzeld arra gondoltam hogy én is erősen fogok tornázni 1 hétig mint a NAGY FOGYÁS-ban... meglátom az eredményt.. Talán 98% hogy fogunk járni decemberben is. Nem baj ha nem tudsz mindig írni most csak gondolj a viszgára és magadra.. Én jövő héten elkezdem a ( doktornő szerinti ) tornát , áramoztatást és a gyógymaszást.. csak ebben a hidegbe. Nálunk ma -7 fok volt... Sajnos nem tudok mit javasolni mert énis hol így , hol úgy vagyok.. De próbálj azért idő és energiát szakítani magadra.. Szia légy jó!!! és persze egészséges amenyire tudsz...

126416.2007.11.28. 18:20
   anon_555211
Szia!!

Azt hittem oda irsz ,ezért most egy ideje nem is néztem meg ezt az oldalt.
Ezt a részét nem értem az üzinek:Most hogy vagytok ?? Mi most tünet mentesen. ,..Neked ő hogy viseli?
Kire gondolsz?,mert szerintem valamit félre érthettem.
Képzeld tegnap voltam a dokinál és azt mondták,hogy fogynom kéne,mert túl működik a pajzsmirigyem és,hogy nyáron amikor hullott a hajam az lehet,hogy azért van,mert vérszegény vagyok.És meg kell nézetni a női hormonokat,mert lehet,hogy a fogamzásgátlóm okozza még mindig a hizást ,mert a már jól kéne lennem és nem szabadna hiznom.
De az a furcsa,hogy már tavlyi is szedtem ezt mikor fogytam is.De ki tudja,most vissza megyek a dokihoz majd.
Remélem irsz még.És tökre örülök,hogy hétfőn is sikerült irni!!!!!!

Legyetek jól mindketten a lányoddal és neked is szép napot!
Ha egy ideig kevesebbet irnék az azért van,mert elkezdődőtt a vizsgaidőszakom az egyetemen ,de hetente legalább egyszer minimum irni fogok.

Pusz Dóri

126173.2007.11.26. 11:18
   anon_529170
Tudom hogy már régen írtál de talán szoktad még olvasni. Az én kislányom is beteg. Sok mindenen mentünk keresztül. most15 lesz decemb..Állandóan sovány volt nem meer kimenni az utcára.. De beteges is vot ( és ma is az ). 3-4 éve fedezték fel , hogy Sles- ( lupussza van ) eről sokat ír az internet.Autoimun betegség.. Már 3 éve levan százaalékolva.. Iskolába sem tornázhat. Felnőt korára nem dolgozhat csak fél állást....Tudom minmehetsz keresztül. Most hogy vagytok ?? Mi most tünet mentesen. 3 hónap allatt 32kg-ról 52re ment. Szemmel láthatóan hízott... Sok orvosságot szed ,..Neked ő hogy viseli? Kellemes napot. Mária

125924.2007.11.23. 08:50
   anon_529170
Sajnálom de nem tudtam írni az emailr mert meg zavarodott. Nem jön ki rajta az hogy (composse) vagyis hogy írni akarok.. Az ""invalid"" vagyis leszázalékolni... Csak fél munkaidő.. de így meg még jobban nem vesznek fel.. Képzeld híztam2kg. körül. Pedig nem is eszek anyit.. Tegnap is cak levest és rántot sampiot sok salátával, este 5-kor meg müzlit.. Most pedig kiírtak tornára mert a hátam és a nyakam 4 helyen leblokolt. Nem jól müködik. Ezért fáj mindenem.. Nyomják az idegeket ...Igazad van csak is pozitívan kel felfogni mindent mert a baj úgy is meg van csak nem mindegy hogy fogom fell.. 1 órát csinálta a párom az emailt és nem tudta. lehet hogy válta nom kell . A tiedet meg tudom nézni csak küldeni nem.. Amíg nem jó ide írok. De te nyugodtan írhatsz oda.. Nálun anyira nagy a köd hogy nem látunk... Ma elterveztem ha haza megyek csinálok egy hatalmas bögre kapuchinót ( mert nem kávézok kb fél éva mert gyakran rosszul lettem) és betakargózva pihenek. Mert a lányom szeretne ma főzni.. Ennyi.Szióka vigyáz magadra. Marika.

125811.2007.11.22. 08:58
   anon_529170
Kedves Dóri rugdi1@yahoo.com.. Sajnos úgynéz ki, hogy a munka nem jó mert nagyon erős festék szaga van ( játékot kell festeni) és az allergia ,asztma mellett nem lehet... Mert képzeld megint rosszul vagyok nem bírja a szivem .. Tegnap este 100-104.ig volt. (és 20 percenkét mértük több baj is kiderütük) ma reggel is magas volt. Az orvosok ki akarnak invalidozni.... ENyi. És te tudsz vezetni ? Én nem is szeretnék mert félős tipus vagyok.. Nálunk anyira megy fel mindennek az ára napról napra.. Figyelem nálatok se rózsás a helyzet... Ma nemis eset jó jönni mert nemjól vagyok, de gondoltam , hogy írsz és megakartam nézni hogy mit. A párom mondta hogy majd ő megnézi de ez nem rá tartozik. Amikor megjövök az az első , hogy írtál e.. örülök hogy te jól vagy további szép és kellemes napot neked is meg a párodnak is.. Szia vigyázz magadra..Marika

125374.2007.11.17. 23:23
   anon_555211
Szia Akkor azt a címet elkérnémVégre nálunk is esik a hó,de már aznap este el is olvad egyből.Én nagyon örülök neki,de a soförők ahol dolgozok nem igazán(köztük persze apám és a párom is-tényleg sofőr családban nőttem fel,mert a bátyám is sofőr ).
Mióta én több gyógyszert szedek,mint amit felirt a doki azóta abba maradt a hajhullásom .Nyáron nekem minden nap csomóban jött ki,ezért magamtól elkezdtem többet szedniDe abból a szempontból hatásos,most semmi baja a hajamnak,de a leletek szerint kicsit túl működik)
Szegény tudom milyen rossz mikor egyszerre annyi gyógyszert szedsz.Tavaly én is egy nap 10 gyógyszert szedtem,a végén már a gyomrom nem igazán bírta.
Annak viszont örülök,hogy addig is lesz valami munkád decemberben az jó,nem?
szia és légy jól!!

125135.2007.11.15. 08:43
   anon_529170
Szia Van nekem yahoo cím is. Nálunk már töbször eset a hó. Csak hamar elmúlik. Most válaltam mellékes munkát othonra. Remélem sikerül úgy is egész decemberbe otthon leszünk... (sajana) Legalább lefoglalom magam mert semmittevés sem jó.. Neked hull a hajad? Képzeld nekem egyre ritkább, naponta marékostäol hull és nem merek fésülködni sem , ha viszont hajat mosok mindig figyelem nem jött-e ki mind.. Muszaj vagyok hamaráb elmenni az orvoshoz..Most voltam röntgenen és a jobb karom ,lábam kezemen csontkinövés van ezért fáj, most nyugtatókat szedek. Naponta 12orvoságot szedek.. De ez van nem panaszból... Remélem te jól vagy? Szia szép napot neked

elsőelőző45678910következőutolsó

Szponzorált hirdetések