Hírlevelek
Regisztráció

Fókuszban

Fórumok

Időrend: növekvő
Megjelenítve (db/oldal): 
Hozzászólások száma: 49 

123következőutolsó

Levél a moderátoroknakModerátor: patika

Cikk betűmérete:

281977.2012.05.24. 20:30
   anon_570204
ezek a lyme kor tunetei is (folsav, B12, D vitamin alacsony szint arulkodo lehet) Western blot tesztet kell kerni, az Elisa nem megbizhato.

Erre kiváncsi?

Tudjon meg többet!

270469.2012.01.14. 01:10
   anon_453654
Szia! nekem pont ezek a tuneteim vannak! nem tudom hallottal e mar rola valamit , de ezek a felemelkedesi tunetek!!!keress ra az interneten a dns aktivalasi tunetekre vagy a felemelkedesi tunetekre! nekem a bal fulem kezdett el zugni, elkezdett zsibbadni a kezem, lapcka fajdalmak, panik roham szeru tuetek a mellkasban! nehez legzes plussz a tudom nagyon furcsa neha kohogesre ingerel!ha a keresztcsontod ala teszed a tenyered, pont egy tenyernyi hosszal alatta nyomo pont szeru fajdalom! ez a csecsemo mirigy aktivalas miatt van! ezek a felemelkedesi tunetek egy uj energia miatt vannak, amik most vannak jelen a foldon! es ha neked van az egy nagyon hir!!!! ha erdekel tobb info kerdezz nyugodtan!

246209.2011.03.16. 23:33
   multiandrea

Sziasztok!Egy nagyon nagy kérésem lenne .Remélem van olyan valaki aki 2010.júl.15.-én a Korányi kórház 11-es osztályán feküdt és emlékszik Édesanyámra akit az nap reggel szálítottak át Bajáról és este 7 óra tájban elhunyt.Zsöllér Györgynének hívták,tüdőfibrózisban szenvedett,Zsirai doktor úr volt az orvosa.Az lenne a kérésem ,nagyon szépen kérem vegye fel velem a kapcsolatot számomra nagyon fontos lenne.Előre is köszönöm!

246208.2011.03.16. 23:22
   multiandrea
Szia!Most olvastam az írásodat az Édesanyámnak az volt ,nem tudom azóta sikerült e valakivel beszélned a betegségedről remélem igen,de ha segíthetek nyugodtan fordulj hozzám bár sajnos meggyógyítani nem tudlak,de némi felvilágosítással szolgálhatok.Sajnálom,hogy ebben a betegségben szenvedsz,jobbulást neked!!!

240930.2011.01.31. 12:43
   gyoparka
a legvaloszinubb hogy pszihogen eredetu a legszomjad. a rossz es egyben a jo hir, hogy ezt te geyedul tudod megoldani, megpedig ugy ha minel jobban probalod kerulni a stresszt. a gyogyszerek ugysem lesznek hatasosak, ugyhogy kar is mergezned magad veluk. esetleg valami meditacios vagy nyugtatos technikat kellen megtanulj, talan az segitene.

236482.2010.12.26. 17:39
   csaladtag25

Sziasztok!

Kérlek ne haragudjatok meg a hozzászólásom miatt!
Édesapám is COPD-ben hunyt el, túl későn derült ki nála a betegség, így csak 2 éve volt már csak hátra.
Megpróbáltuk könnyebbé tenni a betegséget számára, és ezért vásároltunk egy Hyla NFT légtisztító gépet, amihez tengeri sót adtunk és apám azt szívta be!
99%-os tisztaságú levegőt tudott csinálni!
Ezt a terápiát úgy folytattuk, hogy beült a fürdőbe, rázártuk az ajtót, és előtte még megcsináltuk ezt a levegőt neki, állítása szerint olyan, mintha tiszta tengerparton lett volna!
Emellett takarításra használtuk, poratkákat képes kb. 30 centi mélyről is felverni, eléggé ocsmány volt látni ,hogy milyen mocsokba alszunk mindennap.
A gépet mi nem igazán használjuk, folyamatosan vittük a kötelező szervizre, szóval teljesen újszerű állapotban van, édesanyámmal úgy döntöttünk, hogy elakarjuk adni, olyannak akinek szüksége lenne rá!
Jó allergiára, és más légúti megbetegedésre is!
Töredékért adjuk, mint ami a bolti ár!
Ha bárkit érdekel, kérem keressen itt, vagy csaladtag25@citromail.hu e-mail címen!
További szép napot és gyógyulást mindenkinek!

235209.2010.12.12. 09:39
   atisfix

Sziasztok!

Nekem is hetek óta van nehézlégzés, fülzúgás, lapockakörnyéki hátfájás, néha rosszullét, mellkas (talán inkább bordai) nyomás.

Mellkas RTG negatív. Vérkép, vérnyomás, pulzus normális, 28 éves vagyok.

Munkasorán természetesen van stressz, sokat cipekedem (egyoldali terhelés), pont azon az oldalon fáj a hátam (jobb lapocka) és inkább a jobb fülem zúg. Lehet h az egész valamilyen gerincproblémára utal? Vagy olvastam valahol a refluxról h az is okozhat nehézlégzést?!
Vagy pszichés?

Hétfőn megyek a dokimhoz, ha bejutok )

Mit gondoltok?

üdv,

Atis

235152.2010.12.11. 14:29
   kutyafarka

Sziasztok

En is ebben a csonakban evezek.Sajnos nehezen veszek levegot,
nalam 2009 majusaban kezdodott kb 2 honapig tartott.
megakad a levego es asitoztam
mivel kulfoldon elek ezert itt mentem el dokihoz.,aki eggyertelmuen
a stresszes korulmenyekre fogta a dolgokat.,amit sejtettem is ,mivel nem voltam kiegyensulyozott., csaladi problemak stb..
majd 2 honap utan egy masik eletkornyezetbe csoppentem
eszre sem vettem es hirtelen elmult
eltelt a tel a tavasz a nyar es semmi panaszom nem volt
most viszont ujra elojott mert nem vagyok boldog stresszes, zavart allapot..
nem tudom mi az oka az orvasokban nem bizom
mert ahanyan vannak annyi felet mondanak...
lelki alapon alapszik az tuti
de valyon hogyan lehet megszuntetni
es kitorolni veglegesen az eletembol ezt a panaszt problemat?

212791.2010.05.14. 16:17
   gege994

SziasztoK!

15 éves vagyok, nekem az lenne a panaszom, kérlek segítsetek, hogy nehezen lélegzek sóhajtozok, olyan, mintha nem kapnék elég oxigént. Néha fáj a mellkasom de csak rövid időre ( tegnap jelentkezett) Ja meg volt egy ilyenem kb 2 éve. Nos rólam annyit kell tudni, hogy iszonyatosan hipohonder vagyok, szóval ez lehet lelki eredetű. Amint ez jelentkezett egyből azt gondoltam rák, most meghalok milessz úristen. A bajt csak fokozta, hogy el kezdett zsibbadni az orrom. Nem értem az öszzefüggést, de elkezdett. El múlt egy kiadós futás után ez a panasz, de jelen pillanatban is fennáll. Remélem tényleg nem valami nagyon rossz.
Kérlek próbáljatok konstruktív válaszokat adni

210823.2010.04.27. 09:08
   nortek

Sziasztok! Van köztetek tüdőfibrózis beteg? Jó lenne valakivel beszélgetni róla.Nekem most derült ki,hogy van.

208356.2010.04.03. 23:06
   austin80
Szia!
Nekem ugyan ez van!! Mondjuk én 2 hónapja átestem egy mellhártya gyulladáson és mintha azóta lenne. Én is állandóan sóhajtozom meg ásítozok, és nem tudom teleszívni magam levegővel. Nagyon rossz és mikor bepánikolok, akkor mégrosszabb. Én még nem voltam vizsgálaton, de menni akarok. Mondjuk én külföldön élek, és itt az orvosok hát elég gázak...

207040.2010.03.25. 11:28
   aglaia5

Sziasztok! Hogy vagytok?
Lenne egy olyan kérdésem, hogy közületek senki nem dohányzik? Vagy nem gondoltok rá, hogy az is okozhatja a bajt?
Én sajnos dohányzom és egyből arra gondoltam, hogy amiatt lehet, hogy nem kapok rendesen levegőt, mintha nem tudnék elég mennyiséget beszívni. Sóhajtozom, ásítok rengeteget, nagyon meg vagyok ijedve, már fél-egy éve küzdök vele. Az üzemorvosomnál voltam a gonddal, adott egy nyugtatót, hogy idegi alapon van, de nem szedtem be.
Amúgy mellkasröntgenen, kardiológián, vérvételen mostanában voltam, elvileg minden rendben.

198666.2010.01.09. 12:06
   szebag

körkérdés:

A szteroid gyógyszereknek mik a mellékhatásai és melyik szervet támadja meg. Mert én asztmára szedem és "pipázok", ezért kérdem.
Melyik szervet nyírja ki?

Tud-e valaki segíteni???

196876.2009.12.17. 21:49
   hagi0424

Sziasztok! Van egy gombafajta, ami másfélszeresére megnöveli a hörgőcskék oxigénfelvevő képességét. A neve cordiceps. Rá tudtok keresni az interneten. Ha érdekel, írjatok:hagi0424@freemail.hu
Boldog Karácsonyt mindenkinek! Ági

196546.2009.12.14. 20:26
   ancsy1333
Köszönöm a segítséget mennyasszony!!!! kipróbálom!!!!!

196502.2009.12.14. 12:10
   mennyasszony
szia ancsy!
Igen ott is megnézettem magam!De mivel nem találtak szervi problémát ezért azt mondta a tüdő gondozóba a doki hogy igyak citromfű levél teát!
Ez nyugtató hatású és nagyon jó! Ha voltl már dokinál és azt mondták semmi baj akkor még próbáld ki ezt! Ja és ne olvasgass az interneten utánna már mint a nehéz légzés után mert sok hülyeség és sok betegségre oda írják! Csak felidegesíted magad és végképp nem fog elmúlni! Hidd el sokkal jobb ha megnyugszol és próbáld ki a teát!!

196293.2009.12.11. 23:50
   kapos83

Nagyít!
Kedves Ismerősök!

A szakdolgozatomhoz gyűjtök információt, hogy végzett testnevelő legyek. Szeretnék egy nagy elemszámú mintát létrehozni, korunk egyik autóimmun betegségéről az allergiával kapcsolatos kérdőívem segítségével.
Célom az ismeretterjesztés és ismeretszerzés fent említett témámban. (nem csak allergiásoknak)
Együttműködésüket köszönöm!

Kérdőív : http://www.kerdoivem.hu/kerdoiv/241192886/

196095.2009.12.10. 08:58
   ancsy1333
A tüdőgondozóban mellkasröntgen után állapították meg h mi a bajod????

195414.2009.12.02. 15:35
   mennyasszony
Szia! Hát eszméletlenül nehezen kaptam levegőt! Fájt a hátam és olyan mint ha egy gombóc lett volna a torkomba! Nagyon nagyon rosz volt! Rá fogták arra hogy leki probléma de nem hagytam tovább mentem a tüdőgondozóba és ott foglakoztak velem a legjobban!

195346.2009.12.01. 21:29
   ancsy1333
Szia! megkérdezhetem h mik voltak nálad a tünetek pontosan???

123következőutolsó

Szponzorált hirdetések