Hírlevelek
Regisztráció

Fókuszban

Fórumok

Időrend: növekvő
Megjelenítve (db/oldal): 
Hozzászólások száma: 1 

Levél a moderátoroknakModerátor: patika

Cikk betűmérete:

89586.2006.11.29. 22:19
   anon_477647

Üdv mindenkinek!

Úgy három éve inhüvelygyulladással küzködök mindkét kezemben. Az egész 2003 -ban kezdődött, éreztem hogy finom mozgásokra, mint pl könyvek lapozgatása, egér és billentyűzet használat során elkezdett fájni a csuklóm és a kézfejem. Előzményként tudni kell hogy előte huzamosabb ideig dolgoztam napi 10-12 órát számítógép előtt. A háziorvosom felirt movalis tablettát, + fastumgélt. Majd mivel a helyzet nem javult kézsebészetre utalt ahol egy hétre begipszelték a jobb kezemet mivel az fájt jobban. Adig nem is fájt míg be volt gipszelve. Levették a gipszet majd fáslizást javasoltak és non steroid gyulladáscsökkentők szedését és areumatológiára irányítottak. Na a helyzet nem javult csak romlott, 2004 nyarán újra elmentem a reumatológiára, ott felírtak 10 TENS kezelést, a kezelés nem igazán javított a helyzetemen, irány újra kézsebészet ott felírtak még 10 UH kezelést, a helyzet változatlan maradt. Vissza a reumatológia 2 hét gipsz. Mindezalatt 8 hétig voltam táppénzen. a nyolc hét táppénz végére ugyanott tartottam ahonnan elindultam. Elborult az "agyam" és kiirattam magam dolgozni. Na a hekyzett azóta sem javult, sőt talán még rosszabb lett. Már a fáslit sem bírom a kezemen, jelenleg mágneses csuklórögzítött viselek munka közben mert az legalább tart valamit a csuklómon. Ha valakinek lenne valami épkézláb ötlete vagy tanácsa hogyan szabadulhatnék meg ettől az "átoktól" azt nagyon szívesen venném.

Erre kiváncsi?

Tudjon meg többet!

Szponzorált hirdetések