Hírlevelek
Regisztráció
Allergiateszt

Fórumok

Időrend: növekvő
Megjelenítve (db/oldal): 
Hozzászólások száma: 674 

elsőelőző12345következőutolsó

Levél a moderátoroknakModerátor: patika

Cikk betűmérete:

238272.2011.01.11. 15:49
   jutka107
Recept nélkül Canesten, receptre Pimafucin ( hátha megszánnak)

Erre kiváncsi?

Tudjon meg többet!

238252.2011.01.11. 14:40
   mucika88

Sziasztok!

Időnként visszatérő problémám a hüvelygomba, tegnap voltam az egyik budapesti sztk-ban, és az orvos "rendkívül nagy odafigyeléssel" vizsgált..:S....felírt végül Kliont, kenőcsöt nem, pedig kipirosodást észlelek ami csíp is nagyon mikor pisilek. Valaki nem tudna valami tippet adni, hogy mivel kenjem, h eltűnjön a pirosság?? Nagyon kellemetlen azon felül h viszket is. Előre is köszönöm!

238214.2011.01.10. 23:23
   kyra28

Sziasztok.

Az én problémám visszatérő hüvelygomba fertőzés. Nagyon nehéz mindig rávenni magamat arra, hogy elmenjek az orvosomhoz (aki nagyon jó fej). Iszonyú kellemetlen minden egyes alkalommal felfeküdnöm a vizsgáló asztalra. Decemberben olvastam a Patika magazinban, hogy kapható egy mintavevő csomag mikroszkópos hüvelykenet diagnosztikához, amit otthon le tudok magamnak venni. Elmentem a patikába és vettem, egész jó áron adták. Betartottam a betegtájékoztatóban leírtakat és beküldtem postán. Négy nap múlva kaptam a vizsgálatot készítő orvostól e-mailen egy leletet, amiben le volt írva a fertőzésem korokozója, és a rá ható gyógyszeres kezelés is.
Véleményem szerint, gyors megoldást nyújt ez a lehetőség hüvelyfolyás esetén, mivel a panaszaim elmúltak.

Puszi mindenkinek.

236725.2010.12.29. 17:59
   eliz29
Szia sbush1
Hát ez szörnyű hogy 4 éve te is és nem lehet meg gyogyulni belőle:S hát remélem ez használ amit el kezdtél igen a fokhagymát én is eszem és sok zöldséget , de most már kezd elegem lenni be szedtem a 4 gyogyszert amit azt mondták hogy fél évig szednem kell heti 1 szem de amint be vettem az utolso szemet ismét ojan fájdalmam van hogy bele halok már se ülni se feküdni se semmit nem birok el mentem az ügyeletre az ünnepekbe és vettek kenetet meg minden és most a tenyésztés alapján nem candida gombát mutatott hanem TRICHOMONASE , most ezt már végkép nem értem ezek az orvosok rendesen félre kezelnek már elegem van komolyan mondom és az orvosom csak januárba lessz újra most addig szenvedthetek na mindegy remélem egyszer csak ki keveredünk ebből az egészből és jobbulást kivánok neked és nagyon remélem használ neked amit el keztél most.
És ha neked 4 éve van ez a candidád neked állandoan van fájdalmad mert nekem percre pontossan a 4. héten jön elő a rettenetes fájdalom szóval mikor el mulik a fájdalom onnantól kezdve a 4. héten újra előjön.
Köszönöm amúgy, hogy vissza irtál.
Üdv Elizabeth

234970.2010.12.09. 11:33
   sbush1
Kedves eliz29!

En is hasonlo cipoben jarok,marmint a candidat illetoen, immaron 4-dik eve.
Az elso idobe a nogyogyo altal felirt kupokat, es gyogyszereket hasznaltam, ami persze csak ideiglenesen segitett.Kiprobaltam a candida dietat is amitol jol lefogytam(amugy is vekony voltam).Nekem nem segitett.
Ezeket abszolut nem hasznalom kb fel eve,hanem termeszetes gyogymodokhoz folyamodtam,mint pl a fokhagyma(enni),Rengeteg folyadek(kb 2l),sok zoldseg, gyumolcs(graipfruit,alma)stb..
Ezenkivul most kezdtem bele egy beltisztito kuraba,ami februar elejeig tart.
A candida szakertok ugyan nem javasoljak,de en akkor is kiprobalom az almaecet(organikus) ivasat.(higitva). 3napja csinalom,es a nyelvemrol a lepedek teljesen eltunt,a kozerzetem sokkal jobb,es varom az eredmenyt a huvelyemet illetoen.
Egyebkent higitva irrigalok is az almaecettel.
Meg nagyon az elejen vagyok, de amint tudok valami jo hirt mondani jelentkezem.

234215.2010.12.01. 22:34
   eliz29

Sziasztok egy ojan problémám lenne már lassan 1 éve mostmár minden hónapba elöjön a candida gombám egyszerűen nem értem már túlzottan is oda figyelek a fertötlenitésre sehol nem járok el wc re se mert félek hogy kapok valami fertőzést a nögyogyászom mindig vesz kenetet és mindig a candida gomba jön ki:S olvastam pár helyen, hogy elég lenne egy diéta ahoz hogy ki öljem a candida gombát? engem csak agyonra gyogyszereznek minden hónapba nem tudom mit tegyek mostmár vagy hova forduljak szeretnék gyermeket is már de addig nem vállalom be amig nem vagyok ki kezelve nem tudtok valamit ajánlani hogy hova forduljak ezzel a candidával ? vagy ki mondottan van e ojan gyógyszer ami ki öli mert én ezt már nem birom tovább ja és azt hozzá teszem hogy 7 éve kronikus húgyhójag gyulladásom volt most augusztusban egy polip volt a méhembe amivel meg is műtöttek hálla az égnek azóta nincs húgyhójag gyulladásom de viszont nagyon erős hajj hullásom van és állandoan gyöngének és fáradtnak érzem magam ezt olvastam hogy ez lehet a candida gomba tünetei ? mert már nem birom tovább ezt a fájdalmat amit állandóan át kell élnem égek csipek ülni nem birok már ojan fájdalmam van :S ha tudtok valamit előre is meg köszönöm ha meg irjátok. Sziasztok : Elizabeth

234201.2010.12.01. 21:15
   anon_449674

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni!

150 mg-os Mycosyst tablettát, vagy esetleg Flucohexal kapszulát vennék.

Ha valaki segíteni tud,kérem írjon!

Köszönöm!

kovacs.laura414@citromail.hu

233018.2010.11.19. 11:48
   gyongy002
Szia sbush1! Én rendszeresen használom a boraxos glicerint, nélküle nem tudok élni. 1 vékony fecskendővel juttatom fel a hüvelyembe 1 héten 1x, már több mint 1 éve. Amint abbahagyom újra begombásodom, sajnos. Nekem csak ez vállt be én is mindent kipróbáltam már, de semmi más nem segített még ennyire sem. Remélem segítettem. Üdv és mielőbbi gyógyulást neked!

231341.2010.11.01. 13:52
   manci08

Sziasztok!aki tud segítsen égető érzést érzek a hüvely bemenetnél és a szemérem ajkaknál ami menses előtt kb1hétél és utána egy héttel jön elő milyen kúrát tudnátok ajánlani.

229779.2010.10.18. 14:52
   sbush1

kedves maszatt!

Nem derult ki szamomra, hogy vegul is meggyogyultal-e a huvelyedet illetoen. Ha igen akkor mi segitett, es mennyi ideig alkalmaztad?
Valaszod elore is koszonom. sbush1

229246.2010.10.13. 18:37
   maszatt
természetesen én ezt is használtam évekig, még most is van itthon...ideig-óráig(max.)jó, de ennyi!

229245.2010.10.13. 18:35
   maszatt

én sajnos "gyökeres" problémás voltam a homeopátiás szerek ill. canesten pimafucin és szerintem az összes Mo-on forg. lévő bogyót kúpot krémet használtam.....de semmit nem ért!
A megoldás béltisztítás+protexin candid plus
ja a candida diétát is keményen tartottam.....semmi eredmény a hüvelyemet illetően.
9 évig tartott....

229100.2010.10.12. 13:17
   sbush1

Sziasztok!

Hasznalt valaki mostanaban boraxos glicerint huvelygomba ellen?
Ha igen milyen tapasztalatok vannak?

228601.2010.10.07. 13:06
   kisasszony73

Sziasztok!
Szeretnék egy kis segítséget kérni Tőletek!
Ha van valakinek bontatlan Flucohexal, Pimafukin kúp és krémje légyszíves írjatok már mert vevő lennék rá.
Köszi!

226579.2010.09.19. 16:09
   alexandra2

Sziasztok,

sok módszerről esett szó itt a fórumon, és ti is írtátok, hogy esetenként változó, kinél mi válik be. Ebben a cikkben is van egy-két hasznos tanács, és homeopátiás szereket is ajánlanak: http://homeomami.blog.hu/2010/09/16/a_gomba_ami_nem_a_fan_no_2_resz_az_uszodaban
Szerintem érdemes elolvasni

224980.2010.09.05. 15:56
   minifonok
Azt hiszem rosszul írta ma címet: http://www.csajbaj.hu/cikkek/hüvelygomba-nem-lehet-gond

223578.2010.08.25. 15:41
   anon_418765

Sziasztok.

Megmaradt candidára való kúpom és kenőcsöm.

3 dobozPimafucin hüvelykúp/9darab/1600ft-candida gombára Lejárat:2011/12

Bontatlan Pimafucin krém 30g-candida gombára 500ft Lejárat:2012/10

Ha valakit érdekel írjon

zebra000@citromail.hu

A caneszten szerintem egyáltalán nem jó,én már próbáltam.

Szép napot mindenkinek!!

223439.2010.08.24. 14:02
   minifonok
Szerintem használj Canesten krémet! Olvasd el ezt a cikket, talán segít: http://www.csajbaj.hu/huvelygomba_nem_lehet_gond

223185.2010.08.21. 18:07
   rebekalaura

Sziasztok

Bontatlan Pimafucin krém 30g-candida gombára 500ft Lejárat:2012/10

Ha érdekel irj

sucika@citromail.hu

222786.2010.08.16. 20:29
   fanniiika

sziasztok! használt már vki közületek canestent? éa ha igen akkor bevált? és mennyibe kerül kb? válaszotokat köszönöm

elsőelőző12345következőutolsó

Szponzorált hirdetések