Hírlevelek
Regisztráció

Fórumok

Időrend: növekvő
Megjelenítve (db/oldal): 
Hozzászólások száma: 5 

Levél a moderátoroknakModerátor: patika

Cikk betűmérete:

236403.2010.12.25. 06:30
   leslie18
Szia!

Nem értek Veled egyet, ha valakinek fájdalmai vannak, nem az a megoldás, hogy a tünetet megszünteti, annak okát kell keresni. A Voltarent gondolom azért írták fel, mert mellékhere visszérgyulladásod vagy visszérsérv lehetett, jól gondolom? A voltaren gyulladáscsökkentő hatású, és persze fájdalomcsillapító.
Egyébként ne haragudj, de ha ráktól tartottál miért nem mertél orvoshoz menni, ez a feltevés inkább sürgethette volna azt, hogy orvoshoz fordulj.

Nem bántani akarlak, csak szeretném ha nem kezelné magát senki úgy hogy csak a tüneteket nyomja el, lehet egy ideig ez majd segít, de a végleges megoldást kell keresni.

Üdv.

Erre kiváncsi?

Tudjon meg többet!

236151.2010.12.22. 14:24
   nerixi
Úgy látom elég régi bejegyzés. Én most keveredtem ide.
Sajnos nekem már kb. 15 éves korom óta van ilyen gondom.

Elég sokat szenvedtem, mire elmentem az orvoshoz, mert én is ráktól tartottam.
Egy egyszerő kenőcsöt a Voltarent írta fel, ami használt is.

Azután találtam egy olyan megoldást, amit nem kell újra és újra megvenni és még sok más fájdalomra is kitűnő.

Bár ezen az oldalon szó sem esik erről a panaszról, mivel megbízható ajánlotta, kipróbáltam és várakozés feletti.

http://1calm.com/fajdalom/

116475.2007.08.07. 14:56
   anon_483577

Sajnos nekem is ugyan ez a problémám nekem is mint Csaba5-nek.
Csaba5 elmentél már orvoshoz mit mondot az orvos neked ?
Én minnél előbb el akkarok menni orvoshoz mert nem szeretném hogy ha valami gond lennem a műszerel. Csak én nem ülök hanem egésznap állok
elsőnek én is azt gondoltam hogy sokat állok (megyek) majd ír hogy neked mit mondott az orvos.

46994.2005.04.12. 15:05
   patika
Kedves "Csaba5"!

Amenyiben szakorvos válaszát szeretné olvasni, kérjük, használja "Kérdések" szolgáltatásunkat, ahol szakterületenként tud válogatni az orvosaink közül, mert ezt az oldalt inkább a felhasználóink egymás közötti tapasztalatcseréjére ajánljuk.

Üdvözlettel:
HáziPatika.com szerkesztősége

46917.2005.04.11. 00:10
   anon_401159

Kedves Doktor úr!

Én 21 éves vagyok.
Kb. fél éve véltem felfedezni, hogy a bal oldali heregolyóm kb. 1-2 cm-el lentebb van, mint a jobb oldali. Később feltűnt az is, hogy érzékenyebb, mint a jobb oldali.
Kb. 2-3 napja folyamatosan fáj és megduzzadt a bal oldali herém egy kicsit és felette egy pici görcsöt is véltem felfedezni, amely az érintésre nagyon érzékeny, fáj.
Sok űlőmunkát végzek (számítógép) és sportolok is emellett. Testépítéssel foglalkozom, gondoltam rá, hogy esetleg a gugolások közepedte sérülhettem meg, úgy, hogy nem vehettem észre (valami sérv féle).
Aktív nemi életet élek kb. 2 éve.

Sajnos nagyon félek az orvosoktól és egyből a daganatos betegségre gondoltam, mivel környezetemben is sok rákos ember van.
Remélem Ön meg tud nyugtatni valamennyire, mert az utóbbi 3 napban teljesen pánikba estem és várok, hátha múlik a fájdalmam.

Mi a véleménye az esetemről?
Válaszát előre is köszönöm!

Szponzorált hirdetések