Hírlevelek
Regisztráció
Csontritkulás felmérés

Fórumok

Időrend: növekvő
Megjelenítve (db/oldal): 
Hozzászólások száma: 56 

123következőutolsó

Levél a moderátoroknakModerátor: patika

Cikk betűmérete:

284674.2012.06.24. 06:36
   serika23

Sziasztok. Egy kicsit kínos, hogy én írok de fiúk tőletek kérek segítséget és kérlek segítsetek. A férjem hetek óta panaszkodik, hogy fáj neki a bal heréje, fekvés állás közben nem, járás és főleg üléskor oly annyira,hogy teljesen belenyilal az alhasába. Csomó ilyesmi nincs, de saját velemény, tapasztalat hogy nagyobb és keményebb neki csak nem akarja beismerni. Tisztába vagyok,hogy menni kell urulógushoz neki, de makacs mint az öszvér pont ezért fordulok hozzátok, hogy legyen távlati pontom. E-mail cím: sandorattilane@freemail.hu megköszönném a segítséget mégha ciki is számotokra sziasztok

Erre kiváncsi?

Tudjon meg többet!

263169.2011.10.19. 16:10
   rebeca
Kedves Fórumozók!
Szíves figyelmetekbe ajánlom a következő két ingyenes oktató videót.
Nézzétek meg, és gondolkodjatok el rajta!!

Hererák, hereciszta http://vimeo.com/29067976

Prosztatarák, prosztata gyulladás http://vimeo.com/29926062

262418.2011.10.10. 19:34
   ferenc714
Helo nekemis ez a panaszom sajnos de én csak akor tapasztalok ijet amikor sokat szeretkezek a barátnömel pl 7-8 alkalom/északa én még nem merek ezel a panaszal az orvoshoz fórdulni még várok irj szegasztk!

247953.2011.04.01. 22:35
   laszloattila

Helo! 5 napja elkezdett fájni a bal herém és majdnem kétszer nagyobb már mint a jobb. Csak akkor fáj amikor megyek vagy akkor amikor ülök és ugy fáj mintha elötte megütöttem volna Nemtudom mitől lehet ez de az orvoshoz csak két hónap mulva tudok bejutni. Ha valakinek lenne ötlete azt nagyon megköszönném!!! e-mail cimem: laszloattila9@totalcar.hu

Elöre is köszönöm a segitséget!

247617.2011.03.30. 09:31
   pandras
Szia Richi!
Én nem vagyok orvos (és nem szoktam orvoshoz járni, kivéve most voltam a bal herém fájása miatt) , de azt tanácsolom keresdd fel a dokit, hogy ki tudjátok zárni daganat/rákot. Amíg nem fogsz elmenni, addig az fog járni a fejedbe " lehet rákos vagyok". És sajnos ez fogja felemészteni az idegeidet, amíg nem tudod meg az igazat.
Üdv.

247581.2011.03.29. 21:38
   richi94

hello!! pár napja elkezdett fájni a jobb herém pontosabban az alján van1fél rízsszemnyidarabka/csomó ami nagyon fáj ha vmi hozzá ér illetve sajog is néha de az föleg szerintem csak utó fájdalom!! remélem nincs nagygond de félek dokihoz elmenni és reméltem 1 könnyítőválaszt!!

247516.2011.03.29. 16:06
   pandras

Sziasztok!
Pár hete nekem is el kezdett fájni bal herém. Én se találtam semmi elváltozást ill voltam Orvosnál és ő se talált semmit. Nekem is azt ajánlotta, hogy borogassam. Igazából csak tompult a fájdalom, de nem múlt el teljesen.
1hete kaptam egy jó tanácsot, illetve azt mondták nekem, hogy lehet felfáztam.
Tanácsok:

1. Tőzegáfonya. Ez húgyúti problémákra ill felfázásra jó( mert lehet attól fáj, hogy felfáztál), meg ha nem az bajod, akkor se ártasz vele leglább egy kcsit kitisztitja húgyhólyagodat.
2. Kamillatea. Ezzel a vesében, ill húgyhólyagban,húgycsőben levő gyulladás csillapítjuk, mert lehet, hogy húgyhólyagod fáj, és kisugároz a herékre. Minden nap csináltok egy 2liter kamilla teát és megisszátok, meg amúgy is tanácsolom napi 2liter folyadékot
3. Érdemes néha-néha borogatni.

Ha 1,2 héten belül nem múlik el, akkor menjetek orvoshoz, mert akkor nagyobb a baj.

Ez csak az én tapasztalatom és nekem bevált, és azért osztottam meg, mert látom sokan félnek az orvostól( amúgy én is:D:D).
Üdv mindenkinek.

244470.2011.03.01. 13:30
   arpibb

Tisztelt doktorúr!
Meg december végen felfáztam és ebből heregyulladásom alakult ki, elmentem urológushoz ahol kaptam antibiotikumot (zanocint) meg fájdalomcsillapítót, eltelt 2 hónap és nem gyogyultam meg, mar nincsenek fajdalmaim, de meg mindig érzem, hogy nincs rendben ott lent, mert borogatnom kell úgy lángol és nem tudok aludni vagy rosszul alszom emiatt. mit tegyek urológusnál mar voltam szedtem antibiotikumot ittam korpafű teát is, de nem javulok. mi a tanacsa?
Tisztelettel:
Cs.A

242191.2011.02.11. 20:56
   limited

19 éves vagyok, és az lenne a problémám, hogy a bal herém mintha nagyobb lenne, és hátul érzek is valami kis duzzanatot. az utóbbi napokban egyre jobban zavar. mit tegyek?

241929.2011.02.09. 23:47
   lexy002
Vagy is a jobb herém sajog, pláne este tájt, és nem érzek elváltozást, csak az ért látom.

241928.2011.02.09. 23:45
   lexy002
Ugyan ebbe a helyzetben vagyok, és én sem tervezem, h elmennék orvoshoz, de félek.

231312.2010.10.31. 22:50
   attila906

Valamiért fáj a jobb herém de nem mindig és a jobb herém az lejjebb van néha az miért lehet ?

228658.2010.10.07. 20:19
   david19950

Valamiért fáj a jobb herém nemondhatnám fájdalomnak inkább sajog de ha leülök érzek egy kis fájdalmat.Nem merek vele orvoshoz fordulni.

át tapintottam de ugy nem találtam semmit csak ereket de sztem az ojan simábó

228208.2010.10.03. 14:15
   leslie18
Szia!

elképzelhető, hogy mellékhere gyulladásod van, keress fel egy
urológust.

leslie

227127.2010.09.23. 15:55
   dani6666

19 éves vagyok. Az lenne a gondom hogy a heréimen fájdalmat érzek és ha szorosabb ruha van rajtam vagy sokat ülök fájnak korábban nyirokcsomót operáltak ki a lágyék hajlatomból és az volt az eredmény hogy csak gyulladás van a szervezetembe de tudni szeretném hogy a szövettanból kimutatható-e a hererák? és mér fáj a jobb herém a választ elöre is köszönöm.

218939.2010.07.10. 21:47
   andro27

Van egy problémám. Általában csak akkor fordul elő, ha az alsónadrágom a testhez túl közel tartja a heréimet. Mintha bedagadna a bal herém, alhasi görcs és hasmenés, aztán ha kézzel közben elhuzom a testemtől a heréimet, amennyire csak tudom, enyhül a fájdalom mind a herében mint az alhasban. Emiatt barátnőm szerint "nagypapa gatyát" hordok ami igazábol nem is tartja a heréket,viszont igy nem jelentkezik a dolog. érdekes h mi köze a hasmenésnek hozzá,de minden esetben ez a 3dolog együtt jár. Orvoshoz nem mertem még fordulni.mi lehet ez?
előre is köszönöm a válaszokat
Andor

218266.2010.07.04. 18:56
   skini

Sziasztok!

Néha egy kicsit mintha sajogna a bal herém, de nagyon minimálisan. Ha valakinek volt már ilyesmi gondja, tapasztalatait letudná írni? Nagyon megköszönném.
Aggódok, de gondolom csak nincs baj.

skyline123@citromail.hu

ide kérnék valami helpet pls, vagy ide írjatok.

Köszi

210654.2010.04.25. 01:11
   rosicky23
sziasztok,nekem is a jobb herém fáj,pontosabban a mellékhere és kb 3 hete kezdődött.néha elmúlik pár napra,szinte teljesen,de most is 2 napja visszajö9tt és fáj. a hasam alsó tájékán is rossz.
tudni kell,hogy 3 hétig arcüreggyulladásom volt márciusban és sok antibiotikumot szedtem.
itt sokan irták,hogy urológushoz kéne mennem, így van?
bocs,hogy itt értetlenkedek,de még nem tapasztaltam hasonlót :S
amugy 17 éves vagyok. légyszi,írjatok vissza!
köszi

209650.2010.04.14. 19:08
   sasszem01

Tiszteletem!
Nem tudom mi a rosszabb.Az hogy megtalálom e a betegség köztudott fogalmát vagy az ha nem találok semmi olyasmit ami hasonló lenne...sajnos nem igen találom.
Következő: a bal herén 1-2 hónapja fel fedeztem valamiféle elváltozás szerű dolgot.
első rá nézésre úgy tűnt csak egy pattanás szerű miteszer vagy mi. egy két három napja visszont látom h erőssen be gyulladt vagy csak szimplán vörös most leginkább egy furunkulus-hoz hasonlitható.amikor érintkezik vagy súrolja a lábat az már fájdalmas igy a mozgás néha-néha nem kellemes.nem nagyon merem nyomogatni mert ki tudja ugye.ahogy olvasgattam a fórumot hirtelen daganatra gondoltam ami megrémisztett de ott az esetek 90% ba nem látható ez csak érezhető.ha ez számit nem élek szexuális életet jelenleg.van esetleg valami tipp hogy mégis mi lehet ez?(még arra is alig tudtam magam rá venni hogy irjak,ebben a témában valahogy nagyon kényes vagyok)

199876.2010.01.22. 10:20
   gyu
Ha drogozott is akkor orvoshoz de gyorsan!

123következőutolsó

Szponzorált hirdetések