Hírlevelek
Regisztráció
Hát én hízni szeretnék és nem tudok, valaki tudna valamit ajánlani hogy ...

Fórumok

Időrend: növekvő
Megjelenítve (db/oldal): 
Hozzászólások száma: 39 

12következőutolsó

Levél a moderátoroknakModerátor: patika

Cikk betűmérete:

285966.2012.07.10. 12:06
   pecuka
Hát én hízni szeretnék és nem tudok, valaki tudna valamit ajánlani hogy lehetne meghízni, mert sehogy sem megy -

Erre kiváncsi?

Tudjon meg többet!

285965.2012.07.10. 12:05
   pecuka
szia en naagyon sokat ezek es semi 176cm.vagyok es csak 50kg...hizasra valami por...

285465.2012.07.03. 21:10
   jennyfer15

Sziasztok én egy 15 éves lány vagyok 158 cm és 47 kg.Nem tudom hogy hogyan hízzak én nagyon soványnak érzem magam és csak fogyok és fogyok hiába eszek!!! Valahogy kérlek segítstek nekem!!

282201.2012.05.27. 18:54
   vorostibor

Aki hízni akar, irjon nekem, alaposan irja le étkezési szokásait életvitelét mindenkinek válaszolok mindenkinek segithetek, nekem sikerült.

282049.2012.05.25. 12:43
   rolandbagosi

Hello enis aval a problemaval szenvedek hogy 20 eves letemre 182 cm magas vagyok es csak 60 kg ami engem nagyon zavar! folyamatosan szedem a vitaminokat leginkabb a Ginsavitot amitol igen csak eleven vagyok es nem faradekony de szeretnek szedni valami etrend potlot hallotam h van valami pro creatin mass ami segitene esetleg hasznalt valaki iesmit mert engem nagyon erdekelne hogy mien etrendpotloval erhetek el 5-vagy 10 kg plusszot nagyon fontos lenne nekem mert elegem van 3 eve nem vagyok kepes hizni 60-62 kg kozott ugralok kerlek aki tud segiteni az csatoljon mar nekem 1 szamomra hasznis tippet otletet vagy akarmit

269262.2011.12.31. 19:39
   nikikeeee

hát egyééééél

267025.2011.11.29. 17:19
   anna_baba

Sziasztok. Elolvastam mindenki hozzászólását és nagyon is együtt érzek veletek. Nekem is ezek a problémáim:17 éves, 160 cm, 40kg vagyok. És akárhogy próbálok rajta változtatni nem tudok. Idegesítenek engem is állandó beszólogatások és amikor barátnőimmel elmegyünk ruhát venni mindenki talál ruhát, csak nekem nincs soha. Mindig nagyok rám a ruhák és ezek úgy idegesítenek.
Valahogy hízni szeretnék...a barátaim is mondják h milyen jó nekem h ilyen vékony vagyok, hát egyáltalán nem jó nekem...olyan szívesen cserélnék velük...

266502.2011.11.24. 05:36
   katalinka76

Hali!

Kata vagyok és a történetemet szeretném veletek megosztani hogy a fogyokurám hogy lett sikeres

4 gyerekem van mindig sovány voltam soha nem volt problémám a sulyommal.
De jött a nagy Ö és hát vele együtt jöttek a gyerekek mindig 55 kilo voltam

Na az elsö gyerekután már 20 kiloval több lett és lesem ment rollam 70 kilo maradtam
nagyon idegesitett nem dudtam szépen csinosan öltözni de meg mondom öszintén hogy a baba ugy lefoglalt hogy nem is érdekelt

A második gyerek után plusz 30 kilo istenem mi ez velem mi ez nagy suly rajtam hogy hizhatam meg igy 100 kilo na ez nem semmi, de a kislányom sokáig cicizett és vissza tért a régi sulyom 55 kilo hurá ujra sovány vagyok

a harmadig gyereknék (persze aki fiu két lányután) nagy volt az öröm a boldogság mindenre oda figyeltem csak a sulyomra nem
30 kilo val ujra több lettem a kisfiam nem szopot igy egy deka sem ment le rollam 85 kilo maradtam 7 év után jött egy ujjab baba

85 kiloval keztem a terhességem és hiztam 30 kilot ,depreszi ,sok sirás meg minden ami ilyenkor lenni szokot a terhesség alatt
amikor elmentem szülni 106 kilo voltam a szülésznö megkérdezte hogy nem hagytunk bent semmit mert nagyon nagy maradt a hasam
persze utána kiderült hogy semmit nem hagytak bennem csak a pazsmirigyem nem jol müködik tovább fogok hizni igy is volt
még 10 kilo fell jött rám borzaszto volt ez a tulsuly nem tudtam menni mindig bedagat a lábam fuladtam

itt londonban lehet kapni valami furcsa nevü teát na azt elkeztem inni és szép lassan lefogytam 1 év alatt vissza nyertem a régi sulyom
mostmár mehetek strandra nem kell szégyenkeznem nem kell hosszu polokat felhuzzak hogy takarjam a kilogo kilokat

Ha te is szeretnél ilyen teát akkor irj és segitek neked

ITT RENDELHETÖ!!! :katalinka76@citromail.hu

NE HAGYD HOGY A KILOK URAJÁK AZ ÉLETEDET

259563.2011.09.02. 10:54
   kiraly4750

Nagyít!
Szia mindenki!
A hízni vágyóknak ajánlom.
http://flavin7-termekpatika.hu/?modul=shop&reszletes=16952

258225.2011.08.17. 12:32
   ticesalex

Sziasztok!

Nincs nagy tapasztalatom jelentős hízásról, de amikor odafigyelek, mindig felszedek pár kilót. Nem vagyok orvos, nem vagyok étrendkiegészítő forgalmazó, stb. Én úgy gondolom, hogy....

A rendszeres étkezés, kitartással, odafigyeléssel. Nem kell hányásig ennie magát az embernek, csak jólakásig, ameddig jólesik. Napi háromszori(!) étkezés, ami legyen minél változatosabb. Nem kell mindig csülökpörköltet enni, de ezeket sem kell elfelejteni. A fennmaradó időben nassolni valamit, ami lehet gyümölcs, keksz, stb. Logikusan a növekedéshez rengeteg tápanyag szükségeltetik (vitamin, szénhidrát, cukor, zsír, stb.). Ha minél többféle ételt eszünk, annál többféle tápanyag és annál több formában (ez sem mindegy) kerül a szervezetbe. Ha valami hiányzik, az kihatással van a többire is. (ld. pl. zsírban oldódó vitaminok, ha nincs zsír, hiába van vitamin, nem tudja a szervezet feldolgozni). Ha valamiből kevés van, akkor nem tud belőle raktározni. Hibás feltételezés az, hogy "együnk kanállal zsírt", mértékkel kell az is.
Nézzük meg mi van egy fogyókúrás tiltólistán, válasszunk belőle néhány szimpatikusat és vegyük be az étrendünkbe! (Pl. mogyoró (ált. olajos magvak), banán, méz, stb.)
Felhívnám a figyelmet újfent, nem töménytelen mennyiségben, hanem rendszeresen, nem kell a bohócos gyorskajáldát megrohamozni, de néha az is kell. (na meg ki mennyire bírja anyagilag).
Mozgás? Szerintem igen, bár nem mindegy miféle mozgás és milyen mennyiségben.
Szerintem ezek azok a főbb dolgok, amik szükségesek és nem mellesleg az egészségre is jó hatással lehet.
Természetesen a lelki és egyéb testi adottságokat figyelembe kell venni!
Ha az egész család "ropi" (bocs, nem akarok megbántani senkit, én is az vagyok) :D, akkor ne várjuk, a mázsás határ elérését!

Sok sikert mindenkinek a céljai elérésben! Remélem segítettem!
Üdv, Ticesalex

252726.2011.06.07. 18:18
   azerusz

a neten találtam ezt:
http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__1866814-mivel-tudnek-a-leggyorsabban-meg-jobban-elhizni

rá kéne írni valami hasznos tanácsot mert hízókúrán van miközben amúgy is gömbölyű volt, de már lóg is neki

még képeket is linkelt hozzá a hurkájáról

252270.2011.06.01. 11:31
   pszilvi0111

Sziasztok!
Én 28 éves vagyok,és 48kg 167cm.Én is mindig hízni szerettem volna,de mostmár elfogadtam magam olyannak amilyen vagyok.
Próbáltam a béres cseppet,meg minden féle vitamint,de nem segített.
Sok beszólást kaptam meg kapok is én, de nem érdekel!Mindig azok az emberek szólnak be,akin kb 20kg. felesleg van.Nem szabad hagyni magatokat,mert bele fogtok betegedni!Orvosnál is voltam,azt mondta,hogy fogadjam el magam olyannak,amilyen vagyok!Ha véletlen sikerül hízni pár kilót,az pár nap alatt le is megy!
Nem szabad elkeseredni,mert az még rosszabb!

252051.2011.05.29. 15:53
   orsi2929
szia!
Én több orvoshoz járok mert sajnos epilepsziával születtem, ami lehetséges hogy mostanra meggyógyult. 165 cm vagyok hozzá 50 kg ami a háziorvos szerint nagyon kevés. nekem azt javasolta az orvosok mindegyike hogy ellenőrizzük a fizikai okokat és mivel lelki okokból is lehet fogyni így járjak pszichiáterhez és tanuljak streszkezelő technikákat szakemberektől,ami megjegyzem ingyenesen megoldható mindenhol.
én még nagyon az elején vagyok a komolyabb lépéseknek most megyek majd vérvételre, hasi ultrahangra, a fizikai okok jó részét kizárandó valamikor júniusban.
már régebb óta járok pszichiáterhez és feliratkoztam tréning listára is ha lesz szólnak majd.
a pszichiáter sem ad gyógyszert csak ha muszály, más esetben csak elküld ahhoz az orvoshoz aki segíteni tud, vagy megnézi mit néztek már meg és milyen okok vannak még amik ellenőrizetlenek nagy segítség lehet.

252048.2011.05.29. 15:40
   orsi2929
bocsánat a hibáért későn vettem észre nem esek hanem eszek

252047.2011.05.29. 15:39
   orsi2929

sziasztok!

nagyon sovány vagyok és hízni szeretnék a lehető leghamarabb el kellene kezdődni a súlyom növekedésének de már nem tudom mit csinálok rosszul naponta 4x 5x esek néha nem is keveset mégis elvész valahol a dolog.
nem tudom már elkébzelni mivel lenne érdemes próbálkozni még.
van valakinek bevált ötlete?
köszönöm a segítséget

251962.2011.05.27. 22:28
   ivett17

Én egy 17 éves lány vagyok, 168 centiméter és 50-51 kiló. Hízni szeretnék, de nagyon. Annyira bánt mikor beszólnak az emberek, persze ezt nem mutatom előttük, de mikor hazaérek a négy fal közé kitör belőlem a sírás.
Kitűztem magam elé egy célt, hogy a nyáron megpróbálom összeszedni magam, mert jövőre végzős leszek és az osztálytársaim kisruhát akarnak varratni, amitől "per" pillanat frászt kapok. Nem akarom mutogatni a piszkafa lábaim... A hízást úszással, étvágynövelőkkel szeretném elérni. Ha találok valami új praktikát ami használ, megírom.
Elolvastam a hozzászólásokat és örülök, hogy rátok találtam. Itt kevésbbé nehéz beszélni (írni) ezekről a problémákról.

251786.2011.05.25. 13:46
   vicuska19
Szia huanita16!
Olvastam amit ide írtál és együtt érzek Veled mert én is ilyen problémával küzdök. Szeretnék érdeklődni hogy mit írt fel neked az orvos meg milyen vitaminokat szedsz? Mennyire segítenek/segítettek? Írtad hogy kipróbálod és majd írsz. Ezért szeretnék érdeklődni mit vettél észre, mennyire segített? köszönöm előre is válaszod :

250378.2011.05.05. 17:59
   huanita16

sziasztok nagyon sajnálok mindenkit hisz én is ebben a cipőben járok.. nekem a barátom hiába mondja h ő igy szeret meg minden..mikor én tom h azért jobban szeretne egy nagy mellü nagy fenekü teltebb nőt... én is próbáltam már mindent...valameik nap anyit ettem...h mindet ki is hánytam:S ugy h a sok evés se jó.. tegnap felmentem a házi orvosomhoz és beszéltem vele h nem vagyok megelégedve a testsúlyommal és ő irt nekem fel egy innyekciós gyógyszert..és az jó a gyomor emésztésére és mindenre és ezek melett vitaminokat is szednem kell...és ha ettem tornázzak h az anyagcserém rendben legyek...most kipróbálom 2-3 hétig a gyógyszert és ha hat értesitelek benneteket és ha nem már feladom a harcot igy élem le az életem... Ám nekem is vmeik osztály társam ha megfogja a bokám vagy ilyesmi mind mndja huuu de vékony vagy....egyél te nincs mit enni vagy ilyenek..hát vissza szólogatok én meg ugy teszek mint ha nem érdekelne és kikacagom de legbelül nagyon fáj...:'(

241447.2011.02.04. 22:55
   renta78

Sziasztok
Én is most regeltem ezen az oldalon és mélyen együtt érzek veletek!!
hasonló cipőben járok mint ti. Nekem is jönnek a szokványos szöveg sablonok,hogy "jaj ,de sovány vagy ,elfogysz mint a holdsugár" és ehhez hasonlók Eleinte nagyon bántó volt,de ma már kiállok magamért és vissza szólok
Régebben mindig azt hallgattam : "Nah majd ha lesz gyereked majd hízol!" Hát nem tudom mennyi gyereket kellene szülni ,hogy hízzak mert már van három De a súlyom az maradt Ahogy megszültem a gyerkőcöket szinte azonnal "leolvadtak a kilók rólam.
Most böngészgettem a neten és találtam egy tibeti gombáról szóló cikket ami állítólag segít az anyag cserében és lehet tőle hízni...
Írtam a cikk írójának, kíváncsi vagyok mi lesz a válasz... ha megtudok valamit és érdekel benneteket bemásolom
Kitartást!!!

241073.2011.02.01. 11:37
   ulinda

Sziasztok, én még nagyon új vagyok itt!
Egész életemben sovány voltam, mondták, hogy ilyen alkat vagy, nincs mit tenni. Már próbáltam mindenféle zsíros ételeket, karácsonykor is teleettem magam és semmi.
A párom félek el fog hagyni, mert őt nagyon zavarja a soványságom, nagyon kétségbe vagyok esve.
170/52 vagyok és 29 éves. Babát is szeretnék majd, de mindenki azt mondja, hogy kizárt, hogy így teherbe lehet esni, és kizárt hogy meg is maradna... hát már volt is egy vetélésem.. lehet emiatt.
Kérek segítsetek, bármit kipróbálok!
Címemre is írhattok: ulinda@citromail.hu

12következőutolsó

Szponzorált hirdetések