Hírlevelek
Regisztráció

Fókuszban

Fórumok

Időrend: növekvő
Megjelenítve (db/oldal): 
Hozzászólások száma: 165 

elsőelőző123456következőutolsó

Levél a moderátoroknakModerátor: patika

Cikk betűmérete:

234390.2010.12.02. 22:21
   lilatunde

Üdv mindenkinek!

Szeretném megosztani Veletek a gonosz kis futószemölcsök kiirtásának egyik hatásos módját!
Több, mint fél éve kezelgetem a bőröm vérehulló fecskefű oldattal, mivel áprilisban kértem időpontot a bőrgyógyászatra és decemberre sikerült csak kapnom.
Egészen szépen fogytak, de a hátam felé tovább terjedtek, ezért újabb szert vetettem be, amit mindenkinek ajánlok!!!!!!!

causticum 9 ch homeopátiás golyócskák. 1 tégely kb 600 Ft (80 szemet tartalmaz). Naponta 5 szemet kell elszopogatni. Szinte minden patikában kapható!

Remélem tudtam segíteni és gyorsan megszabadultok a kis piszkoktól!

Erre kiváncsi?

Tudjon meg többet!

231120.2010.10.29. 11:16
   kavics4

Nekem is voltak anno ilyen szemölcseim, de az orvosom írt fel akkor vmilyen alkoholos készítményt.... nem volt úgy igazán kellemes érzés, és elég érdekesen is tűnt el ( lehámlott). ez történt olyan 10 éve.
Most újból előjöttek bár nem ott ahol régebben hanem a lábamon.
Nem lehet az hogy ezek stessz miatt is előjöttek?

229335.2010.10.14. 16:36
   gitta95

Sziasztok!
Én egy 15 éves lány vagyok. Olyan 2-3 évvel ezelőtt jelentek meg a szemem alatt (a sarka felé) kis sárgásfehér pöttyök (kb 10). Úgy néznek ki, mintha pattanások lennének, csak nem lehet őket kinyomni. Még régebben valahogy az egyik "kidurrant" és kis barna pötty, olyan, mintha anyajegy nőtt volna a helyén. Szerencsére nem feltűnő. Megkérdeztem az anyukámat, hogy mik azok, de mondta, hogy neki is vannak ugyanolyanjai. Így belenyugodtam. Azt gondoltam, hogy el fog múlni, de még mindig megvannak. Szerencsére már egy jó ideje nem nőtt több, és az egyik oldalon egészen elhalványodtak, és az alapozó pedig csodákra képes . De azért még mindig nem hagy nyugodni, hogy azok mik lehetnek. Nem tudjátok véletlenül?

228159.2010.10.02. 17:24
   acsika

Az ecsetelőkkel az a baj, hogy csak felületi kezelés. Mivel a szemölcs vírusos eredetű jelen van az egész szervezetben. Én a lányomat fél évig kezeltem mindenféle kenceficével. Eredménytelenül. Az ezüst kolloid viszont két hónap alatt eltüntette pedig kb 70 darab volt a gyereken. A Nano Silver ezüstkolloidban van grépfruitmag kivonat is. Próbáljátok ki és ne adjátok fel!!

227285.2010.09.25. 11:30
   hanna33
a DM üzletekben 3-4 féle grape csepp is kapható,úgy tudom mind hatásos,van amelyik alkoholt sem tartalmaz.A márkák sajnos most nem rémlenek..

227284.2010.09.25. 11:22
   hanna33

Sziasztok!
Nekem a lábamon van 2 szemölcs,pontosabban a talpamon.Kb 3 éve küzdök velük,A bőrgyógyászom tanácsára Duofilm oldattal kezelem ami hatásos ugyan,de folyton visszatérnek
A leghosszabb idő tünetmentesen a kezelés után fél év volt.Most úgy próbálok megszabadulni tőlük,hogy grapefruit magkivonatot szedek szájon át napi 2szer a duofilm mellett párhuzamosan+ egy kis c vitamint,az nem árt Kérdezném hogy ti közvetlenűl a szemölcsre kenitek a grape kivonatot?Vagy ez jó,ahogy most próbálkozom?mint immunrendszer erősítés,hogy belsőleg küzdjem le a vírust?
Nagyon szeretnék megszabadulni tőlük,sok mindenben gátolnak és szégyellem is ...

226408.2010.09.17. 20:19
   linkecs
Sziasztok! Én az ökonetes grapefruit cseppeket szeretném megvásárolni
de nem tudom hogy lehet,kérlek segítsetek ha tudtok 200 szemölcs élete függ tőle! címem :betti@psnet.hu

225766.2010.09.13. 13:52
   lina11

Ja, és ha ez a termék mégsem segítene, akkor én a Bye Wartot tudom ajánlani, amit már az előző hozzászólásomban is írtam, 3 éves kortól lehet használni, itt utána tudsz olvasni.

http://www.vital.hu/webaruhaz/bye-wart-krem-szemolcs-ellen-15-ml

225764.2010.09.13. 13:46
   lina11
Szia!

Nem ismerem ezt a terméket, de ezt találtam a neten:
Ifjúkori szemölcs kezelésére orvosilag alkalmasnak talált, gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény.
Mikor ajánlott az készítmény alkalmazása?
A kézen, lábfejen, térden vagy arcon megjelenő és gyorsan szaporodó érdes felszínű, kemény tapintású, bőrszínű, fényes, lapos formában megjelenő hámváltozások, azaz szemölcsök kezelésére. különösen alkalmas - az elsősorban uszodai fertőzés során kialakuló - ifjúkori szemölcsök (verruca planajuvenilis) kezelésére.

A leírtak alapján szerintem jót ajánlott a patikus.

225649.2010.09.11. 23:02
   luky73

Sziasztok!Valaki tudna segíteni?!Kisfiam alsó ajkán megjelent egyre több futószemölcs.Sajnos a mostani rendszernek köszönhetöen mg orvos nem látta mert időpontot kell kérni.viszont azt is csak kb 2 hét távlatában kaptunk.Mosta gyogyszertárban a patikus ajánlására vettünk Egaver oldatot.Meg szeretném kérdezni hogy használt e valakinek illletve mit tudnák még használni mert egyre több kezd megjelenni!Segítségeteket köszönöm elöre is!

225145.2010.09.07. 11:11
   lina11
Sziasztok!

A fagyasztgatás tényleg fájdalmas, van benne tapasztalatom, ráadásul drága is a készítmény.
Viszont nem mindenkinek nő ugye a kertjében fecskefű.
Én is gyakran küzdök szemölcssel, van egy új termék a piacon ami most kedvezményes áron kapható a szimpatikákban, Byewart krém a neve és abszolút bőrbarát.

222680.2010.08.15. 16:17
   katalaka

Én egy évig jártam bőrgyógyászhoz a kezemen lévő szemölcsöket fagyasztgatni, mind eredménytelenül.Fájdalmas és ha magánrendelésre jár az ember drága is.Minden egyes lefagyasztott szemölcs nagyobbra nőtt vissza és újabbak jöttek elő.A doktornő elutasítóan reagált mindenféle házi gyógymódra amit megemlítettem(nyilván így neki is jobban megérte).Majd a hosszú, drága és hatástalan fagyasztgatások után anyukám megjegyezte miért nem szedek a szomszéd háza előtt növő vérehulló fecskefűből és próbálom meg azzal kenegetni hátha bejön.Egészen odáig én nem hittem a gyógynövényekben.Csodaként éltem meg mikor egy hét szorgos kenegetés után szemölcseim nyom nélkül eltűntek!!!
A növény szárát ketté kell törni és a kifolyó élénk sárga lével be kell kenni a szemölcsöt naponta többször!
Sárga apróbb virágos növény, tavasztól őszig virágzik ápolatlan helyeket kedveli ahogy én vettem észre(szomszéd háza előtti placc).
Nagyon tuti, ingyen van, fájdalommentes,gyors és tökéletesen hatásos!
Mindenkinek csak ajánlani tudom, akinek vírusos szemölcse van!

222391.2010.08.11. 21:53
   acsika

Sziasztok! Leírnám röviden nekünk mi segített. Hátha valakinek jól jön.
3 éves lányomon 8 hónapja jöttek ki a szemölcsök. Sajnos nagyon elterjedtek, a fenekétől a hasán át egészen a nyakáig. Egész picik. Mire rádöbbentem mit szedett össze a gyerek kb 70 db volt. Elvittem a gyerekorvoshoz, aki ki akarta "kanalazni". Na neeeee. Ezt nem akartam. Irány Pest bőrgyógyász. Ecsetelés 4 hónapon keresztül. Mondanom sem kell, hogy egy darab sem múlt el.
Vettem kb 10 féle ecsetelőt, de mivel ezek eléggé csípnek a gyerek nem engedte. Szedtem vérehulló fecskefüvet. Kb egy óra volt mire mindet bekentem. Ezt kb egy hétig bírtuk. Ismét kérdezősködés, gyógyszertár.... Most ezüst-kolloidot adok neki 2 hónapja szájon át és kenem is a szemölcsöket. Már a fele elmúlt. Nem csíp, nem nagy macera. Szóval érdemes kipróbálni.
Remélem valakinek tudtam segíteni.

221247.2010.08.02. 15:44
   natyka31

..ja igen és türelem,mert ehhez kell 2-3-4 hónap is, mert szervezet függő,nem feladni!
Ha megnőnek,megduzzadnak és fájnak,akkor kezd pusztulni,nem szabad megijedni,mert a szemölcsök igy kezdenek haldokolni,szenvedni,aztán ki fog fakadni,gennyesedni,utána vörösödik és elpusztul!Sokan megriadnak emiatt és abbahagyják a kezelést,nem szabad,annak csak örülni kell ha már fáj,duzzad,piros és nem érzéketlen gumó már!!!!!

221246.2010.08.02. 15:42
   natyka31
Kedves Gobocska!

A grapefruittol (de Ökonetest kell venni,aza leghatásosabb) még a 20 ft-os nagyságú szemölcsei is lejöttek egy ismerősömnek a nemi szervéről,iszonyú nagyok voltak neki,mégis lejött!Ugyhogy tuti lejön 10000%

sok sikert!

220910.2010.07.29. 22:43
   gobocska

Nagyít!
Én ma kezdem a grap.magcseppes kúrát.nekem a kislábújjamon,meg a jobb kezemen vannak szemölcsök.Nagyon bízom ebben a csodaszerben.Brazília területén élő indiánok speciális eljárással évszázadok óta készítenek hatékony antiszeptikus szert a grapefruit magjából.Az eljárás során a gyümölcsből nyert lével vonják ki a mag értékes hatóanyagait.Az így nyert,valóban hatékony,és 100%-ban természetes fertőtlenítőszer kiválóan semlegesíti a különböző kórokozókat.

220253.2010.07.23. 15:30
   ginko78

Sziasztok!

Nekem 2 fiamnál bizonyított egy gyógynövény, amely a sok uszodaszemölcseinket levitte. Igaz idő kellett hozzá, nagy kitartás, de végre VÉGE. Majdnem 1 év termékhasználat kellett, és nem jön vissza nekik, mert voltak strandon. Ha érdekel a gyógynövény szívesen tájékoztatlak: buraiszilvia@citromail.hu

217452.2010.06.27. 19:23
   natyka31

Juj ki ne égettessétek meg ilyenek, b.nőmnek hatalmas genitális szemölcsei voltak,mégis 3 hónap alatt leszedte a grap.magcsepp nyomtalanul és nem fájt!

217451.2010.06.27. 19:19
   natyka31

Kedves Dominika!

Semmilyen szervet nem károsít a grapefruitmag!!Ez max a gyógyszeripar érdeke, hogy mindennel riogasson minket,mert ettől nagyobb konkurencia talán nem is létezik ebben a betegségben!
kisbabáknak is használják,amerikában ezzel fertőtlenitik a kórházakat és uszodákat,csaknem mindent!nálunk ez sajnos nem divat!Inni is leeht én iszom minden nap,C-vitamin bomba és minden betegségre jó, még az AIDS-kutatók is fantasztikus reményt fűznek ehhez!Ugyhogy csak nyugodtan és minden nap!!

217450.2010.06.27. 19:14
   natyka31

Kedves Csimpi!

még jó, hogy elolvastam a kérdésedet!
szóval ezt el is felejtettem: a grapefruitmag és a fecskefű stb a szemölcsökre úgy reagál, hogy egyre jobban kitüremkedik,kifehéredik,kidudorodik és feltűnőbb lesz,kicsit megnő,aztán leesik.Nagyon erősen ki fog dülledni, kerekedni,aztán leesik!Nem szabad ilyenkor abbahagyni a kezelést, mert ezek 1-2-3 hónapos dolgok,nagyon makacs vírusok,de a csepp hatásos rájuk, mert tönkrevágja a vírus membránját és elhal,megfullad!szóval csak türelemmel, mert leesik mind tőle!

elsőelőző123456következőutolsó

Szponzorált hirdetések