Hírlevelek
Regisztráció
Allergiateszt

Fórumok

Időrend: növekvő
Megjelenítve (db/oldal): 
Hozzászólások száma: 165 

1234következőutolsó

Levél a moderátoroknakModerátor: patika

Cikk betűmérete:

284249.2012.06.19. 22:10
   nagyliviav

Nagyít!
Sziasztok!

A szemölcsökkel kapcsolatban nekem nyolc éves eredménytelen és fájdalmas próbálkozás után 2 hónap alatt sikerült a jobb kezemről eltüntetni 32 db-ot. Fájdalommentesen, dunsztolás, ecsetelés, kenegetés nélkül. Az első egy igen nagyra nőtt szemölcs volt 1-1,5 cm-es, majd évek alatt sikerült ötre feltornáznom. Minden kipróbáltam, csak a fagyasztást és a lézeres műtétet nem. 2010-ben terhes lettem, és a szemölcseim a terhesség végérem megszaporodtak 32 db-ra. Gondolhatjátok, hogy milyen csúnya volt, és csak nőttek és nőttek. A kislányomhoz havonta jár a doktornéni és tőle kértem segítséget. A homeopátia nálunk egyébként is bevált, tehát nem okozott problémát a szedése. A recept a következő:

Echinacea angustifolia D6-os hígításban 2 hétig napi 2x5 golyócska, ezt két hét szünet követi. Majd ismét 2 hétig szedni és 2 hét szünet. (gyártó: Remedia, ebben az üvegcsében nagyon sok van, nem úgy mint a Boiron által gyártottban. Ára 1400.- ft. körül, szerintem ennyit megér. Nekem ez a 8 hét elég is volt, teljesen eltűntek, kezdetben észre sem vettem, csak annyit hogy kicsit viszket és már nem is látszott, pedig egy szemölcsöm a belső ujjhajlatban volt, bőrkeményedéssel, ez tűnt el legkésőbb. Többször is meg lehet ismételni a kezelést. A lényeg, hogy a szedését úgy kell időzíteni, hogy előtte és utána fél óráig csak vizet lehet inni, mivel a nyálkahártyán szívódik fel. A mentolos termékek csökkentik a hatékonyságát.

Sokan nem fogadják el a homeopátiás szerek hatékonyságát, de egy csecsemőnek nem tudod bebeszélni, hogy ettől nem fog fájni a hasad, és ettől észre sem veszed ahogy kibújnak a fogaid. Én a kislányomnak (1 éves) születésétől fogva adom a "bogyókat", mert hasfájós, frontérzékeny, majd pedig a fogacskái bújnak jelenleg is úgy, hogy nem dühöng, nem sír, észre sem veszi.

Remélem tudtam segíteni.

Erre kiváncsi?

Tudjon meg többet!

283648.2012.06.13. 13:07
   lesli70

Sziasztok! Én már tudom kezelni,a futószemölcst,miután évekig szenvedtünk,a,gyerekekkel.Ezek, a tízezer forintos lézerkezelések sem értek semmit.Tudok olyan készítményt,amit már két éve adom,és eddig mindenkinek,kivétel nélkül bevált! Az eredmény változó:1héttől 4 hétig változik,de teljesen végleges az eredmény. Öt éve kezdtük csinálni a gyerekekkel,és azóta soha nem jött vissza,pedig az egyik gyereknek , Csak a nagylábujján volt 16szemölcs.Tel.:06 70 565 14 38 Ezen a számon hívhattok.Sziasztok. ohm.lesli70@gmail.com

283313.2012.06.08. 22:11
   bogimati

kedves Mindenki!
nem teljesen témába vágó, de azért írok...hátha valaki erőt merít belőle. emlékszem még a kétségbeesésemre....
most "normál" szemölcsökkel küzdöttünk a lányom kezén. ugye hülye az ember lánya, hisz még néha ebben-abban. kenegettük ahogy meg lett mondva. tényleg precízen, gyógyszertári izével. a nevét sajnos nem tudom, mert dühömben kihajintottam. szépen megnőttek tőle. mármint a szemölcsök. szerencsére a fiamon elért sikereimen felbuzdulva (aki tökéletesen tünetmentes azóta is), legalább már nem a "késbe dőlés" volt az egyetlen alternatíva. viszonylag hamar rádöbbenve a lényegre, visszanyertem az egyensúlyom és kutakodni kezdtem a neten.
tökéletes receptet találtam.
szalicilt kézkrémhez kevertem, ezt tettem a szemölcsökre, majd dunsztoltam Leukoplaszttal. reggelente cseréltük a kötést. sorba haladtunk, szemölcsönként kb. 4 nap kellett. fontos, hogy a kevert kence nagyon mar! és nem csak szemölcsöt, hanem a mellette lévő bőrt is! nagyon precízen kell csinálni.
újfent győztünk!
ezúton nagy köszönet a "recept" kitalálójának!
m.

275334.2012.03.18. 15:41
   marya82
Szia!

Régen jártam ezen a fórumon, úgyhogy nagyon remélem azóta megszabadultatok a szemölcsöktől. Mivel 2-3 napos kezelés után azért csípi a szemölcsöket az infactodell mert már akkor gyulladásba kerülnek a szemölcsök az ecsetelőtől, ami teljesen normális. A kezelést követő 4-6 héten kezdenek el lepotyogni a szemölcsök. Remélhetőleg mostanság kell, hogy leessenek a szemölcseitek. Nekünk két ilyen kezelés kellett, hogy az utolsó darabig megszabaduljunk a szemölcsöktől. Borzasztóan sajnáltam én is a gyermekemet a kezelés ideje alatt, de az ő érdeke volt és nem tartott tovább 3 napnál a kezelés.
Üdv.: Marcsi

273664.2012.02.22. 13:36
   jokati

Sziasztok!

Kérem a segítségeteket, unokámnak is van futó szemölcse, sajnos most egyre több jön ki rajta, a bőrgyógyászaton egy párat már lecsíptek, de úgy látom nem sok eredménnyel, mivel újabb és újabb jön ki rajta. Voltam vele gyermek bőrgyógyásznál, aki azt javasolja, hogy altatással eltávolítják az összes futó szemölcsöt. Ettől nagyon félek, ezért kérem a segítségeteket, ha van más megoldás Köszönöm

272496.2012.02.08. 04:17
   eszterlanc

sziasztok!kérném a segítségeteket....2 éves lányomon futószemölcsök vannak a hasán a köldöktől nem messze,kb.20 darab,dec.közepe óta...január közepe óta kenegettem az infactodell-el,minden este,de nem volt nagy változás,csípte neki,sírt is.2 elmúlt,de jött helyette másik kettő.
valahol olvastam,hogy a kövirózsa krém is jó?most 2 napja kenem,aminek nem ismerem a használati módját....a bőrgyógyász azt mondja,ki kell vágni.....el vagyok keseredve.....köszönöm

272329.2012.02.06. 14:37
   marya82
Sziasztok!

Gondoltam megosztom veletek is a jó hírt. Az általam ajánlott ecsetelő Infactodell 2-3 napos ecsetelés után 4-6 héten belül lepotyogott az összes szemölcs a gyermekemről. Csak ajánlani tudom minden kisgyermekes és gyermekes anyukának. Egy rémálom ért véget!!! Csak ajánlani tudom még egyszer mindenkinek, már csak azért is mert maga a kezelés nagyon rövid időtartam volt. Utána csak várnunk kellett 4-6 hetet.

271587.2012.01.28. 15:46
   debreczirita

Sziasztok! nekem ikreim vannak és a lányomon kijöttek a futoszemölcsök ,és valahol olvastam hogy kövirosza levével kenegessük, elötte ugyan kiprobáltam a duofilmet ami megmarta a börét csupa sebb lett de amikor leestek a sebek alatta ottmaradt a szemölcs igy elkeztem a kövirozsát mint növényt de elég macerás volt és vettem cseppekbe. 20 nap alatt teljesen elmultak. és a fiamon is persze elkezdett növekedni de szerencsére hamar észrevettük 3 nap alatt vége. tehát erösen ajálom mindenkinek! bio boltba lehet kapni 1400 ft. további jobbulást !

270875.2012.01.18. 19:47
   hunrita
A lányom talpán lévő szemölcsöket hónapokig kezelgettük ezzel-azzal (fagyasztás-Verumal), de a helyzet csak romlott. December elején végső elkeseredésemben egy fél éjszakát a témába vágó fórumok hozzászólásainak átolvasásával töltöttem és a következő tripla-kezelés mellett döntöttem:
- mivel a szemölcs oka cinkhiány is lehet, elkezdtem Cetebe Cvitamint+cinket ill. rózsaszínű dobozos Aranymozsár márkájú biocinket adagolni,
- külsőleg gyógyszertárban kapható, természetes összetevőket tartalmazó (pl. teafaolaj) ByeWart kenőccsel kentem naponta kétszer (ez azért is jó volt, mert az egészséges bőrt nem marja ki).
- s naponta kétszer Bioptron lámpával (sárga fénnyel) kezeltem, minden alkalommal hat percig, nagyon következetesen.
Nem tudom, hogy a három közül melyik segített legtöbbet, de a szemölcs nyomtalanul elmúlt s ez a lényeg!

270874.2012.01.18. 19:45
   hunrita

A lányom talpán lévő szemölcsöket hónapokig kezelgettük ezzel-azzal (fagyasztás-Verumal), de a helyzet csak romlott. December elején végső elkeseredésemben egy fél éjszakát a témába vágó fórumok hozzászólásainak átolvasásával töltöttem és a következő tripla-kezelés mellett döntöttem:
- mivel a szemölcs oka cinkhiány is lehet, elkezdtem Cetebe Cvitamint+cinket ill. rózsaszínű dobozos Aranymozsár márkájú biocinket adagolni,
- külsőleg gyógyszertárban kapható, természetes összetevőket tartalmazó (pl. teafaolaj) ByeWart kenőccsel kentem naponta kétszer (ez azért is jó volt, mert az egészséges bőrt nem marja ki).
- s naponta kétszer Bioptron lámpával (sárga fénnyel) kezeltem, minden alkalommal hat percig, nagyon következetesen.
Nem tudom, hogy a három közül melyik segített legtöbbet, de a szemölcs nyomtalanul elmúlt s ez a lényeg!

270757.2012.01.17. 16:58
   vital_sort

Sziasztok!

Nagyon sok szemölcsöm volt gyermek koromban. Akkor ezt kimetszették, amitől egy gyerek mindig rettegett. Ekkor az apám szerzett propolis alkoholos tinktúrát. Manikűrollóval leszedtem a felső elhalt területet és bekentem ezzel az anyaggal egy géz darabot és sebtapasszal rögzítettem. Általában este kezeltem és reggel eltávolítottam. 2-3 naponta ismételtem. 2 hét alatt teljesen elmúlt!!!
Azóta a párom lábáról is eltüntettük. Majd gyermekeink kezeit és lábait megszabadítottuk. 100%-os eredmény!
BIO boltban, drogériákban beszerezhető.

264359.2011.11.02. 08:54
   rogaroga

Sziasztok!

Nagyon sok hasznos tanácsot adtok ebben a témában, sehol sem találtam ennyit és főleg ennyi biztatással nem találkoztam. Köszönöm!

Az lenne a kérdésem, hogy van-e köztetek olyan, akinek a talpán, rendes talpi szemölcsöt sikerült elmulasztani, nem futószemölcsöt, hanem azt a befelé növő nagy fajtát. Nekem ilyenek vannak, ettől nem tudok megszabadulni. Lézeresen kiszedtek ugyan 6-ot már, de mellette és másik lábamon, stb. újabbak jöttek ki. Én is szedek már immunerősítőt is (terhesség és szoptatás után vagyok...), de nem akarok megint a lézersebészetre menni, mert ha most kiszednék mindet, akkor biztosan nem tudnék lábra állni, olyan elszórtan vannak.

Előre is köszönöm!!!

263187.2011.10.19. 20:12
   csillat
Szia,
szerintem nem az a lényeg hogy hol helyezkedik el a szemölcs. Én neked is a byewart krémet tudom javasolni, mert nekünk az segített. Más tapasztalatom nincs a témában a többi módszerhez nem tudok hozzászólni.

262656.2011.10.13. 21:23
   korodikriszti
Tisztelt dani2011!!Pár hozzászólással arrébb megtalálod az én módszeremet.Azóta sem jött elő a szemölcs a fiam lábán.Javasolom hogy próbáld ki.Sok szerencsét.Szép estét.

262326.2011.10.08. 23:44
   dani2011

Sziasztok!
Most elolvastam itt az utolsó oldal bejegyzéseit és olyanok vannak h én már a fejemet verném a falba...nekem se könnyű (sőt), de ezek szerint még a szerencsésebbek közt vagyok itt, ha az arcomon lennének még szemölcsök már téll nem tudom mit csinálnék. Így is van, hogy jó kedvemben vagyok aztán ránézek a kezemre és látom h egy kemény szar van a körömágyamnál és egyből olyan ideges leszek h azt elmondani nem tudom.
Igazából nem nagyon tudom h pl az arcon lévő szemölcsök milyenek, mert én így elsőre elég furának tartanám, hogy ha ugyan olyan módszerekkel lehetne megszabadulni tőlük mint a körömágynál lévőtől.
Ezért kérnék segítséget, van/volt-e valakinek hasonló problémája, tudja-e a megoldást?

262212.2011.10.07. 09:54
   csillat

Örülök hogy rátaláltam erre az oldalra, nagyon jó hozzászólásokat olvastam itt.

261924.2011.10.03. 11:46
   dia123
sziasztok
Hat a nagy ujsag az ,hogy mar csak par darab maradta TEAFA olaj csodat tett szo szerint ,itthon percekig nezegetem a kislanyom arcat ,mert magam sem hiszem el ,hoyg tenyleg nincs szemolcs a homloka teljessen tiszta a az arca baloldalan mar szinten nincs egy szem se, a jobb oldalan meg van de alig latszodik mar, mind ez harom heten beleul zajlott le .TEAFA OLAJ a futo szemolcsre.!!!!!!!!!! egy idos patoikus no szerint hasznaltuk ezt, aldom a napot amikor a ferjem betevedt hozza ,egy herbaria uzletbe pont azon a napon.meg azt is mondta ,hogy a sima szemolcsre jo lehet a verehullo stb.de a futora immun erosites es teafa olaj !!!eloszor megduzzadtak aztan LESZARADTAK!!!!!?
AJANLOM MINDENKINEK. JA 900 FT EGY UVEG. ELOTTE KB 100 000 FT KOLTOTTUNK RA negy ev alatt.most ket ezer forintomba ketrult meg harom hetbe.
sziasztok

261921.2011.10.03. 10:42
   marya82
Szia Dia!

Hasonló a mi szituációnk is mint a tiétek, csak mi április óta küzdünk a szemölccsel. Engem is a sírás kerülgetett már, mert a 3 éves kisfiamon nem tudtam segíteni, pedig mi is sok mindent kipróbáltunk: verumal, egaver, thuja, vérrehulló fecskefű és semmi eredménye nem volt semminek. Sőt...csak szaporodtak a szemölcsök. Viszont már olyan szinten elfajult a dolog, hogy ő is elkezdte vakarászni, ami ugye a felülfertőzést segíti. Ennek következménye e vagy sem, de be ekcémásodott a szemölcsök között a bőrfelület. Előszőr is az ekcémát kezeltük krémmel, amit egy doktor nő írt fel, másnapra lehúzta a gyulladást a bőréről.3 napos ekcéma kezelés után, pedig tegnap elkezdtük ecsetelni a szemölcsöket InfectoDell ecsetelővel, ennek már a mai napra eredménye, egy kisebb szemölcs levált neki 1 napos ecsetelés után!!!!!! Csak ajánlani tudom. Vény nélkül beszerezhető a patikában 3000 ft-ért.

261646.2011.09.28. 19:19
   igazihun

üdv

(nem akartam új topicot nyitni, inkább ide írom)

én kb fél éve kűzdök (szerintem) genitális szemölccsel, egynek indult, ami most kb 2 miliméteres, van mellette 2 kisebb ami 1 miliméteres meg 10 kb ami nagyon kicsi, vérehulló fecskefű ecsetelővel próbálkoztam, de sztem rosszul használtam, sokszor elfelejtettem kezelgetni vele rendszeresen, próbálkoztam még ecettel, ésa normál vérefuhhó fecskefűvel, amitől kicsit megsötétült a színük (eredetileg bőrszínűek voltak, enyhe csillogással) most vettem egy byewart krémet, ezzel kenegetem, kicsit égeti a bőröm, de ennek állítólag van vírusölő hatása, de nem írnak róla sehol, hoyg konkrétan mi fog történni a szemölcsökkel, leszárad? leesik? úgy kell leszednem? válaszokat előre is köszönöm

261379.2011.09.25. 12:51
   eegeto

Kedves Dia,

ket evvel ezelott en is honapokig kerestem a kurat az arcomat borito szemolcsokre.
Nekem vegul a teafaolaj+vitaminbomba kombinacio segitett, naponta ketszer-haromszor a tomeny illoolajjal atkentem az arcomat (habar elvileg a higitas nelkuli alkalmazasa nem javasolt), es napi ket tabletta Supradyne-t szedtem.. Ha jol emlekszem, ugy harom het alatt tuntek el a szemolcsok. Mielobbi javulast kivanok a kislanyodnak.
Eszter

1234következőutolsó

Szponzorált hirdetések