Hírlevelek
Regisztráció

Fókuszban

Fórumok

Időrend: növekvő
Megjelenítve (db/oldal): 
Hozzászólások száma: 54 

123következőutolsó

Levél a moderátoroknakModerátor: patika

Cikk betűmérete:

270883.2012.01.18. 21:24
   ktunde47
Szia!A Monural is antibiotikum.
Én is küzdök ezzel a problémával, mindent kipróbálva, (katéteres vizelet levétel, millió orvos, antibiotikum hegyek)az alternatív gyógymódok működnek a legjobban.
Javaslom a BOIRON Cantharis 9ch homeopátiás bogyókat, 5db amikor nagyon fáj. Én most szálbeültetéses akupunktúrára járok és mondhatom, hogy sokkal jobban vagyok, de már áprilris óta kezelnek, szóval nem 2 perces mutatvány és nem olcsó. De minden egyéb problémámra is jó volt, hideg kéz, láb, menstruációs görcsök, stb.
http://www.catgut-embedding.net/
Kitartás!

Erre kiváncsi?

Tudjon meg többet!

270296.2012.01.12. 10:38
   kingusss

sziasztok!!egy kerdesem lenne mar megkellett volna jojjon a havim de kesik lehet ez attol is hogy egy hettel azelott folfaztam???segitsetek kerlek

263664.2011.10.24. 20:15
   foldesidorina

Sziasztok! A neten böngészve találtam rá a fórumra, gondoltam én is hozzászólok a témához.
Közel 2 éve küszködök hólyaghuruttal ill. enyhébb felfázással. Kaptam már millióféle gyógyszert és antibiotikumot. Ma voltam ismét orvosnál és ez az első alkalom, hogy nem antibiotikumot írtak fel. Monural granulátumot kaptam, kíváncsi leszek a hatásra,most már jó lenne,ha vége lenne ennek a kálváriának=) Én kaptam már erősebb antibiotikumot is ,amitől kis időre elmúltak a panaszaim de gombás fertőzésem lett tőle, a nolicintől pedig erős folyásom. Régebben a szexuális érintkezéstől is hólyaghurutom lett. Én az Urogin-t és a tőzegáfonyát ajánlom.

262325.2011.10.08. 23:28
   lasaguilas
Szia! Jobban vagy azóta? Hasonlóak a tüneteim,van olyan nap amikor óránként futok pisilni.És alhasamban diszkomfort érzés van.
Monural port próbáltad?
Szép estét! lasaguilas

259216.2011.08.29. 12:21
   tecu22

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni! 22 éves lány vagyok! Már lassan több mint egy éve ez a problémám!: Erős, hüvelyi folyás, már nem tudok fehérneműt felvenni tisztasági betét nélkül! Nagyon ritkán pisilés után kb 5-10 perccel égő érzés van a hüvelybe felfelé..de ez nem mindig csak néha! És amikor fel vagyunk fázva szokott lenni ilyen szúró érzés a has alatt! Na nekem ilyen érzés van de ez se mindig.Tegnap nagyon elkezdett szúrni és feszül a hasam alja és még ma is fáj... Ezzel a problémákkal már 4x voltam nőgyógyásznál... Mindegyik azt mondta nincs semmi.... De valami csak van.... a nagyon erős hüvelyi folyás, meg hogy szúr a hasam alja de nagyon.... Ez nem természetes..! Már teljesen ki vagyok ettől az egésztől,hogy mitől lehet... Most megint elakarok menni nőgyógyászhoz 5x-re.... De már nem reménykedem abba,hogy elmúlik! Csalánteát, és Cickafarkfűteát iszogatom akkor kicsit jobb szokott lenni! Nem tudom mi lehet a bajom!Aki esetleg már járt így vagy tud valami kérlek írja meg! Köszönöm!

258344.2011.08.18. 20:53
   saranagy
Nekem az volt a baj, hogy az antibiotikumtól előjött a gomba és ezért nem tudtam beleülni a meleg vízbe nagyon csípett. Pedig kipróbáltam hogy kamilla teát öntöttem bele de úgy sem lett jobb. Sajnos elég sokáig nem tudtam így kád vízbe ülni, még mindig szoktam gynophilust használni ha érzem hogy valami nem jó, de ma már közös vízbe is bele tudok menni, anélkül hogy visszajönne és képzeld így valahogy ezek a felfázós időszakok is elmúltak szóval biztos hogy a kettőnek köze van egymáshoz.

254573.2011.06.30. 23:30
   agoborka

Nekem is sokáig ilyen problémáim voltak, de vki ajánlotta a gentos homeopátiás tablettát. ki ispróbáltam és 3 hónap szedése után elmúlt. Most fogom megint kúraszerűen szedni megelőzés céljából, nehogy megint előjöjjön. most már fél éve nincs semmi bajom! úh ezt is lehet próbálgatni.

254485.2011.06.29. 20:56
   klaukah
Szia! Hát nekem azóta elmúlt, de én nem szedtem gyógyszert, csak forró kád víz, kamilla tea, és derékmelegítő minden este és ha lehetett nappal is, és szerencsére azóta nem igazán jelentkeznek a tünetek. Remélem hogy neked is valamelyik módszer be fog válni, de volt olyan is hogy gyógyszert szedtem és attól is olyan 4-5 nap alatt elmúlt. Remélem hogy meg fogsz gyógyulni ÉS remélem hogy segítettem valamennyit

253937.2011.06.23. 12:36
   andifeher
Sziasztok. Én 5 évig csináltam ezt nem telt el hónap hogy ne lettek volna ilyen gondjaim égő-csípő vizelet komolyan és annyira le voltam robbanva hogy alig bírtam élni. Annyi dokinál voltam és egyik sem segített hosszú távon csak antibiotikummal tömtek. Vannak azért más módszerek is de ez nem jelenti azt hogy nem kell a gyógyszeres kezelés az lenne jó ha lenne mindenkinek egy jó dokija aki segít is. Nekem speciál a candid plus meg a a gynophilus tette rendbe de kinek mi.

252469.2011.06.03. 23:06
   carolineraven
szia, nekem is ugyanez a problémám, csak nekem fél éve tart. néha el-elmúlik, de mindig visszajön. jelenleg olyan szinten vagyok, h nem bírok ki negyed órát. nem merek bemenni a városba, vagy hogyha mégis bemegyek, akkor állandóan a mosdókat keresem. rettentően idegesítő. szeretnélek megkérni, hogy mindenképpen szólj, ha találtál vmi megoldást. ha én találok valamit énis szólok.

251019.2011.05.15. 13:37
   klaukah

18 éves lány vagyok, először tavaly nyáron fáztam fel, azóta pedig 2-3 havonta előjön. 1 hónapja fáztam fel, itthon kezeltem magam, derékmelegítőt tettem a derekamra, forró fürdő, kamilla tea, a tünetek el is múltak, de azóta van hogy időnként újra előjön, annyira nem súlyosak picit csíp ha pisilek, és ha megnyomom az alhasam fáj.A kérdésem az lenne hogy miért jön elő újra és újra? Vigyázok hogy ne legyen ki a derekam stb . de mégis előjön. Komolyabb baj lehet a dolog mögött?

201778.2010.02.11. 10:26
   anymania

Sziasztok,

Ebbe a fórumban még nem írtam, mivel a "krónikus hólyaghurut" fórumban írok, sajnos ez az alap betegségem. Decemberben többünkről kiderült, hogy ezt a szörnyű betegségünket gomba okozza, és nőgyógyászati részekről indul ki. Mivel úgy gondolom/gondoljuk, hogy együtt könnyebb gyógyulni, és sokat tudunk egymásnak segíteni a gyógyulás érdekében, ezért klubbot nyitottam az iwiw-en. A neve: "Együtt a nők egészségéért" Csatlakozzatok hozzánk, írjátok le gyógyulásotok történetét, vagy épp betegségetek kálváriáját, hogy segíteni tudjunk nektek is! Ajánljátok megbízható orvosaitokat, gyógymódjaitokat mindenki egészségére! Hamarosan indul a weboldalam is, ahol sok hasznos dolgot fogtok találni, tanácsokat tudtok majd olvasni, feltöltök sok olyan receptet is majd, amit könnyen eltudtok készíteni a candida diéta alatt is, és egészségetek megőrzésére is találtok majd lúgosító recepteket, illetve általam és sorstársaim által kipróbált és bevált termékeket is tudtok majd rendelni. A honlap indulásáig is elértek az iwiw-en keresztül, vagy e-mailben az: anna.mari.torok@gmail.com -on.

A weboldalakat a következő helyeken éritek majd el egy hónapon belül készen lesznek: d-mannose.hu és a felfazas.info.hu

Várunk Benneteket szeretettel!

Mindenkinek jó egészséget, és boldog életet kívánok!

Annamari

201471.2010.02.07. 18:41
   piros01

Sziasztok!

Én is sűrű vizelési ingerben szenvedek, ami nem jár csipő érzéssel. 24 éves vagyok és még eddig nem tapasztaltam ezt soha.
Sokszor voltam urologusnál és nőgyogyásznál, akik azt mondták semmi bajom csak gyógyszereket irtak fel, ami egy kis ideig használt.
Végül aztmondták idegi alapon van és fontos minimum 2 liter folyadék egy nap, tényleg fontos a 2 l? mert igy is sűrűn járok az illemhelyre.
Sajnos ez a probémám ráhat a munkára és a szexuális életemre is.
Nagyon örülnék ha választ kaphatnék a kérdésemre.

197497.2009.12.26. 22:23
   michaelangyal

Sziasztok!

Én rengeteget szenvedtem amiatt, hogy sokszor véres volt a vizeletem.. Meglepetésszerűen tört rám, iszonyatos fájdalommal járt.. Amikor orvoshoz mentem azt mondták, hogy ez bármitől lehet: felfázás, szexuális érintkezés. Javasolták, hogy wc használata után fürödjek le, de hát ez nagyon körülményes olykor. Mondanom sem kell, hogy antibiotikummal tömtek. Négy hónap alatt 3 félét szedtem be. Aztán elkezdtem utána olvasgatni. Először én is az Urogint használtam, egy ideig jó volt aztán már az sem hatott. Nem beszélve arról, hogy rosszul voltam már az ízétől bármibe is kevertem bele. Aztán megtaláltam a csodafegyvert, az ezüstoldatot Rengeteg mindenre jó. Én csak ajánlani tudom. Azóta egyszer sem volt véres a vizeletem,de még csak beteg sem voltam. Bármelyik herbáriában kaptok. Olvassatok neten utána, szerintem elég meggyőző...
És mielőbbi gyógyulást!

Évi

184755.2009.08.02. 21:03
   domady

Az ismerősöm barátnőjének kb. huszadik alkalommal jött elő az ilyenkor hetekig tartó, iszonyatos fájdalmakat, késszúrás-szerű élesen hasító kínt és nem gyakori vizelési ingert, hanem egyfolytában tartó pisilhetnéket okozó hólyaggyulladásos fájdalma. Az ismerősöm ajánlott neki egy természetes anyagú kapszulát. Aznap bevett 3-at belőle déltájt kb. 1 órán belül először csak a határozott javulást és enyhülést vette észre... 13-14 h között valahol pedig elveszítette a fájdalmát, azóta semmi mintha elvágták volna. Zokogva hívta fel, hogy köszöni szépen. Akit érdekel írjon a domadynet@gmail.com

184509.2009.07.30. 19:33
   anon_563170
A heveny húgyhólyag-gyulladás oka nemegyszer a gyakran váltott partnerrel folytatott nemi érintkezés. Sokszor nagyon makacs, nehezen gyógyítható gyulladást okoz az anális közösülés (férfiaknál is).

184508.2009.07.30. 19:31
   anon_563170
Partnert kell váltani....
Anális közösüléstől lehet főként kapni....
Én egy évben legalább 5ször voltam,vért pisiltem,elég volt.
Én nem csináltam neki,hát talált vk.-t akivel igen.....

184506.2009.07.30. 19:29
   anon_563170
Partnert kell váltani...
Én is igy jártam meg a barátommal,sajnos.
Enterococcus faecalis volt a hüvelyben és a húgycsőben,egyértelmű,valakivel csinálta análisan.
Én nem akartam soha,hát talált valakit hozzá.....

184240.2009.07.28. 12:08
   anon_562240

ha fel vagyok fázva az késleltetheti a menstruációm?

179167.2009.06.04. 01:58
   anon_557999
Szia Szabina!!

Mindenkinek csak ajánlani tudom az UROGIN nevezetű vény nélkül is kapható cseppet (ez növényi eredetű) és minden féle felfázásra és hüvelygyulladásra is megfelelő!!!!Már napi 2X ,ha isztok belőle teával összekeverve, akkor már javulás érezhető 1nap után!!!
Próbáljátok ki nem bánjátok meg!!

Üdvözlettel : Csilla

123következőutolsó

Szponzorált hirdetések