Hírlevelek
Regisztráció
Allergiateszt

Fórumok

Időrend: növekvő
Megjelenítve (db/oldal): 
Hozzászólások száma: 1531 

elsőelőző24252627282930következőutolsó

Levél a moderátoroknakModerátorok: patika, keyomarti

Cikk betűmérete:

234455.2010.12.03. 15:57
   Viola31

Sziasztok!
VVN!
Én is boldog névnapot kívánok neked! Bár szerintem, az lenne az igazi ajándék, ha meggyógyulnál, teljesen tünetmentesre. De hát bízni kell, lesz jobb is. Hátha használ a mágnesterápia Egyébként itt nem tudnak csinálni meddőségi kezelést, mert ha jól emlékszem rá, ózdi vagy, ahogy én is. Itt semmi nincs.
Márti!
Köszönöm kérdésed megvagyok, bár hullafáradtan, éjszakás vagyok, és már nem elég a 7 óra alvás.Öregszem, vagynem tudom mi van velem?Nem múlt el a vérezgetés, inkább csak váladék jön, de az is mindennapos, nem sok mennyiségben. Lehet az a kimerültség okozója.Remélem te gyógyulgatsz?
Sazi!
Remélem a műtét jól sikerül, jobban leszel utána meglátod!Szorítok neked!
Andi!
Őszinte részvétem anyukád halála miatt, sajnos a baj jön csöstül, egy idő után minden jobb lesz, akkor fog enyhülni a fájdalom.
Mosz megyek, megpróbálok pihenni egy kicsit, majd jelentkezem a hétvégén.
Puszi mindenkinek

Erre kiváncsi?

Tudjon meg többet!

234332.2010.12.02. 19:13
   andi0906
Már az is nagyon jól esik,hogy ilyen aranyosak vagytok!
Talán a temetés után "könnyebben" elengedjük anyut,most nagyon nehéz.De köszönöm Nektek,hogy ilyen kedvesek vagytok!
puszi

234325.2010.12.02. 18:24
   anon_533104
Köszönöm!

Andi ne légy nagyon magad alatt, rosszabbul leszel! Sírj ,üvölts, tombolj, adj ki magadból minden fájdalmat .
Tudunk valahogy segíteni?

VVN

234322.2010.12.02. 18:15
   andi0906
Szia VVN!
Köszönöm szépen!
Boldog Névnapot Kívánok!
puszi

234315.2010.12.02. 17:28
   anon_533104
KÖSZÖNÖM!!!!

234314.2010.12.02. 17:27
   anon_533104
Szia Andi!

Részvétem! Nagyon sajnálom én is ami veled történik!

Ajánlanék egy könyvet, de lehet, hogy ismered. Ronda Byrne: A Titok (asszem jól írtam). Olvasd el, higgy benne. Ha már olvastad, olvasd el még egyszer.

Puszi***

234294.2010.12.02. 15:21
   andi0906
Köszönöm szépen Márti!
Megpróbálom...
mégegyszer köszönöm!
puszi

234293.2010.12.02. 15:03
   keyomarti
Andi!

...most erre mit is írjak?!
Nagyon sajnálom. Sajnálom, hogy ilyen rossz időszakod van; sajnálom, hogy elvesztetted Anyukádat és teljesen megértem, hogy padlón vagy.

Nem tudok mást kívánni Neked, mint erőt, jobbulást...kitartást.
Remélem minél előbb fel tudod ezeket a szomorúságokat dolgozni...
Általános szöveget nem akarok írni, próbáld megtalálni a pozitívakat az életben...bár ez most nehéz lesz.

Ölelés, puszi
Márti

234277.2010.12.02. 13:22
   andi0906

Szia Márti!
Örülök,hogy jól vagy!
Nekem nagyon fáj a fejem,és a hasam is.2 és fél hétig voltam beteg..ma úgy tűnik hogy elmúlt végre.
Drága Édesanyám vasárnap meghalt
A munkámat elveszítettem
lelkileg most nagyon padlón vagyok
Kívánom,hogy Nektek jó legyen.
puszi
Andi

234269.2010.12.02. 12:43
   keyomarti
Hello Andi!

Most sem jobb az idő, nálunk most éppen szakad a havaseső.

Te, hogy vagy???

Én köszi, egész jól; (furcsálom is) bár a napokban meg kéne jönnie.. de a hasam is jól van, úgyhogy most nem tudok panaszkodni, még a fejem sem fáj. Mindig megérzem a hülye időjárásváltozást.

Szép délutánt neked,

Márti

234268.2010.12.02. 12:41
   keyomarti

**** Kedves VVN! ****

BOLDOG NÉVNAPOT !

puszi
Márti

234196.2010.12.01. 21:00
   andi0906
Sziasztok!
Remélem jól vagytok!
Sazi,szorítok Neked is!
Hát nagyon rossz idő van:S
Márti Te hogy vagy?
Mindenkinek kitartást Kívánok
puszi
Andi

234145.2010.12.01. 14:37
   keyomarti

Sziasztok!

Na, szép kis idő van ma, ugye?

Ki hogy van????

Sazi! Remélem még tudsz írni, úgy várom; aztán holnap mi lesz...

De nyugi!

Viola!
Te? Vérzés, stb?

írjatok
Márti

234069.2010.11.30. 18:42
   anon_533104
Sziasztok!

Márti gyógyulgass!
Sazi küldök egy hatalmas ölelést!!!!!

Puszi***

VVN

234058.2010.11.30. 16:15
   keyomarti

Sazikám!

Gondoltam ma rád, remélem minden jól ment Pécsett! (de biztos)

Ha még be tudsz lépni a műtéti előkészítések előtt, akkor feltétlen írj nekünk pár sort!
Ne izgulj, minden rendben lesz, megy a gyógyító energia, gondolunk rád, szorítunk!!!!
Remélem most már tényleg nem úszod meg a műtétet (saját érdekedben) és jól fog sikerülni, a dokik nagyon jól fognak teljesíteni!!!!

Sok-sok puszi neked!!!!

meg ahogy VVN mondaná : ölelés

Márti

234056.2010.11.30. 16:12
   keyomarti
Szia VVN!

Óh, hát remélem, hogy az idő. Most is fájdogál a fejem, na nem vészes, de érzem.
Tegnap elég sokat feküdtem, pihentem, és éjjel jót is aludtam. Most délután vettem észre, hogy melegem van, háát kis hőemelkedés.

A fenébe; milyen egy szar helyzet ez?? (hüvely)
Annyira dühítő ez az egész, hogy lehetne segíteni ??
A cseppek remélem továbbra is jók lesznek, ha bármi lesz jelentkezz!
Csak használjon, és gyógyulj.

Na, örülök a mágnesterápiádnak, remélem bejön!
A meddőségkezelés az most mit jelent nálad? Ott helyben?
Legyél egyre jobban!

puszi
M

233967.2010.11.29. 17:39
   anon_533104

Szia Márti!

Ja Márti ne ijesztgess, mi a fene van, remélem csak a front zavar. Ügye már jobban vagy?
Zsúfolt napjaim voltak, voltam mágnesterápián is.
Sajnos minden változatlan a hüvelyembe ugyan ott van az maradni is fog, mert nem műthető, sajnos terjeszkedik betegség, de még nem olyan vészes csípőm mint hüvelyem. Bízok benne, hogy az majd elmúlik. Cseppek eddig beváltak, ennek nagyon örülök, azt vettem észre elmúlt pár napba, hogy nem érzem magam annyira kimerültnek, húzós hétvégém volt és egész jó erővel bírtam, nyugodtabban is alszok, remélem ez így is marad. Még egyszer köszönöm neked.
Mágnesterápia: eddig nagyon bízok benne. Kezelés annyiból áll, hogy egy "mágnes lepedőre" kell feküdni és ott kell pihenni a takaró alatt amíg le nem jár a program (35 perc) , előtte és utána meg kell inni 1-1 pohár vizet. Nem mondták el mit kell közbe éreznem, (mert nem mindenki érzi) azért se nehogy arra figyeljek. Utána beszélgettünk, és azt éreztem amit kellett. Olyasmi mint a "áramos" fizikoterápia csak gyenge verzióba. Egész kellemes volt, héten minden nap megyek. Hétvégére már érezhető lesz hatása, elvileg el kell múlnia vérzésemnek (mert sajnos 2 hete vérezgetek) Bízok benne, ha ez beválik, nem fog fáji hasam se csípőm, vérzésem is normalizálódik, megpróbálom a meddőségkezelést is.

Sazi, ha nem tudnák héten többet ide írni , nagyon izgulok érted, erős lány légy,siess vissza közénk! Sok puszi***

Puszi***
VVN

233957.2010.11.29. 16:37
   keyomarti

Sziasztok!

Na, ennyit arról, hogy ki hogy van... tegnap éjjel olyan szarul voltam, ami sajnos ma reggel is folytatódott. Mit reggel, egész nap feküdtem, hőemelkedésem van; a hasam fájt; gyenge vagyok...aludnék szinte egész nap.
Ez az idő is olyan szar. Reggel borult, aztán kis napsütés, most meg esik.

Na, fekszem vissza; remélem ti jobban vagytok.

puszi
Márti

233888.2010.11.28. 16:36
   keyomarti
Sziasztok!

Remélem mindenki jól van!

Nálatok is esett a hó? Itt péntek éjjel kezdte, szombaton már persze délelőtt elállt; most meg olvadozik... már nem szép.
De egy kicsit örültem neki.

Viszont az időjárás kissé megvisel; fájt a fejem; meg a kedvem sem volt olyan hűde jó. Két napja nem is aludtam jól, ... hát, ez van.

VVN: és a hüvelyed? Ott volt, most már nincs? Nekem kissé furcsa ez, hogy nem tudja megmondani. Lapar, ja, köszönjük.
A reflexológiát jól írtad - magyarul talpmasszázs; abban nagyon hiszek, komoly bajok - bővebben? Azért ne ijeszgessen. Persze, van nőgyógyászati (mert ide soroljuk) probléma, és még mondott valamit? Felfedezett mást is? Remélem javulást fogsz tapasztalni, ha meg nem - hát megpróbáltad. Az utolsó mondattal teljesen egyetértek, ez így igaz.
Cseppekkel hogy állsz, érzel valamit? Na, jól van majd alakulnak szépen a dolgok, bízzunk benne, hogy javulni fog az állapotod.

Sazi: remélem tudtál pihenni, Pécs felé meg óvatosan; ha nem a pályán mész, a régi 6-os ilyenkor borzalmas arra. Reméljük nem lesz minden tiszta hó. Aztán mielőtt kórházba mész, azért írj légyszi!!!
(ha lesz pár szabad perced) Hamar itt lesz... "készülsz" már rá?... gondolok rád, puszi!

233634.2010.11.25. 15:09
   sazi14
Szia Márti!

Aha, köszi, most bírom, egész elvagyok... gyors le is kopogom!
Jövő hét kedden (30-án) megyek Pécsre. Hát alvás... rendszeresség... sztem majd műtét után - talán. Igyekszem azért persze vigyázni magamra, csak a legfontosabbakkal terhelni magam.

Puszi Mindenkinek!
Sazi

elsőelőző24252627282930következőutolsó

Szponzorált hirdetések