Hírlevelek
Regisztráció
Egészségváros

Fókuszban

Fórumok

Időrend: növekvő
Megjelenítve (db/oldal): 
Hozzászólások száma: 87 

1234következőutolsó

Levél a moderátoroknakModerátor: patika

Cikk betűmérete:

282091.2012.05.25. 18:20
   zsuzsahajdu77

Sziasztok! 1 kérdéssel fordulok hozzátok és szeretném ha tudnátok segíteni, hogy mit tegyek!? Május 10- én jött meg és most nyálkás vér folyik , mi lehet az oka, Köszönöm ha tudtok segíteni!!

Erre kiváncsi?

Tudjon meg többet!

275920.2012.03.24. 22:17
   dioszegimelinda

Udvozletem mindenkinek!
Azzal a problemaval fordulok ide:marc.6-an jott meg a mensesem20-an mult el,elvileg,de meg mindig tart 2 napja meg vereztem,most meg barna folyasom van,es leszakad a derekam.
Voltam korabban,a mult honapban nogyogyasznal,mert sokaig verzek,es a fajdalmam nagyon eros 2 napig,kb2 level gyogyszer elmegy ilyenkor.
Azt mondta a nogyogyasz mert nem szedek fogamzas gatlot.
Amugy nem is szedhetek,mert antiepilepticum gyogyszert szedek,meg nem szednek mert trombozis stb...
regen szedtem es magasvernyomast idezett elo..
Mit tegyek?32-eves vagyok.gyerekem nincs.
azt szeretnem ha a fajdalmam enyhebb lenne.
Elore is koszonom,ha valaki tud mondani valami biztatot.
Udvozlettel:Meli.

268216.2011.12.14. 17:34
   cicamica88

Jó napot kívánok!Én egy kétségbe esett 24 éves 2 gyermekes anyuka vagyok.Szeretnék érdeklődni hogy október 27-én volt utóljára menszeszem azóta nem de ma volt egy barna folyásom ez azt jelenti hogy terhes vagyoki vagy csak be van gyulkadva a petefészkem?Várom válaszukat.előre is köszönöm

258343.2011.08.18. 20:49
   saranagy
Szia!

Lehet de mi van ha valami fertőzés? Itt van egy orvos aki gyorsan válaszol: http://www.intimflora.hu/orvos/?recent bár lehet hogy ezen az oldalon is találnál. És hogy vagy egyébként így az abortusz után?

258342.2011.08.18. 20:48
   saranagy
Szia!

Lehet de mi van ha valami fertőzés? Itt van egy orvos aki gyorsan válaszol: http://www.intimflora.hu/orvos/?recent bár lehet hogy ezen az oldalon is találnál. És hogy vagy egyébként így az abortusz után?

258270.2011.08.17. 23:22
   mafffinom31

Nekem az a problémám van hogy július 21.én abortuszom volt, és a mai napon barna folyásom jelentkezett hogy a ketttő lehet össszefüggésben egymásssal ez lenne a kérdésem!! A válaszokat előre is köszönöm!!!

258269.2011.08.17. 23:22
   mafffinom31

Nekem az a problémám van hogy július 21.én abortuszom volt, és a mai napon barna folyásom jelentkezett hogy a ketttő lehet össszefüggésben egymásssal ez lenne a kérdésem!! A válaszokat előre is köszönöm!!!

249995.2011.04.30. 18:51
   vargareka

Sziasztok!Nekem egy olyan problémám lenne,hogy már 1 éve próbálkozunk a babával a férjemmel........sikertelenül!Az utólsó két menstruációm érdekes volt!az időtartama kb4 napos volt,majd elmúlt ,majd rá 4napra barnás folyadék jött ki belőlem,és nagyon fáj a derekam és a hasam is,mint amikor meg amikor meg akar jönni!Tudna nekem valaki választ adni arra,hogy ez mi lehet?
Előre is köszönöm a segítséget

249617.2011.04.24. 23:27
   anon_473184

Sziasztok!
Aki tud, kérem segítsen!
A problémám: 04.13-án 27. napra elkezdtem vérezni nagyjából 17-18áig tartott. Viszont azóta folyamatos barna folyásom van, ami elég kellemetlen ...
E mellé ma még társult egy enyhe szúró fájdalom.
Vajon mi lehet a háttérben???

247233.2011.03.26. 13:31
   tunde88

Sziasztok!
23 vagyok, és eddig mindig rendes volt a mensesem, de múlt hónapban 2-3 napig volt barnás folyás, 3. nap végére rendesen megjött, utána két napig volt rendesen piros színű, utána való napon barnás és pirosas színű de kicsit több piros, utána 1-2 napig megint barnás. Tegnap jött meg rendesen 28 napra a múlt havi első barnás naptól számítva, tegnap is és ma is még barnás minden.
Eddig a legelső napon, és az utolsó 1-2 napon volt ilyen, a második-negyedik maximum 5. napon mindig piros volt, rendes. Mi lehet az oka?

245199.2011.03.06. 21:07
   anett333333

szijasztok én 14 vagyok. 1 hónapja jött meg és most vettem észre egyik reggel a bugyimon ezt a barna folyást és 3 napja ez van nem tudom , hogy mit jelent . Nem szeretnék szólni anyának mert ő biztos elvinne nőgyógyászhoz és én nagyon szégyellős vagyok . Segítenétek nekem , hogy mi ez és hogy szóljak-e anyának?

240364.2011.01.26. 13:18
   divusdk

Sziasztok!
Azért írok ide mert nekem is hasonló problémám volt a napokban,és egyértelmű válaszokat találtam rá,gondoltam beírom nektek ide,hátha segítek vele

"A menstruáció előtt és után észlelt barnás folyás nagyon egyszerű jelenség, ez is vérzés, csak olyan kis mennyiségű, hogy a vérfesték a hüvely savas vegyhatásától így átszíneződik.. Ez
teljesen természetes dolog, nem kell aggódnia miatta. Ilyen esetekben előfordul, hogy a peteérés, illetve a sárgatest működése nem teljesen szabályos, és nehezített lehet a teherbe esés. erről hormonvizsgálat révén könnyen meg lehet győződni. Ha teherbe esik, valószínűleg semmi problémát nem fog okozni ez a tünet. ( nekem volt egy terhességem,és az előtt is tapasztaltam már ilyet,ezért gondolom ez tényleg így van - divus )
A menstruáció előtti napokban észlelt barnás vérezgetésnek minden bizonnyal az az oka, hogy nem megfelelő a sárgatest hormon szintje, ennek a hátterében pedig állhat az is, hogy nem kielégítő a peteérés. Amíg nem szeretne teherbe esni, addig lehet kezelni a problémát tünetileg, ha viszont babát szeretne, akkor valószínűleg szükség lesz egy kis gyógyszeres kezelésre."

Dr.Ács Nándor szavait idéztem remélem segítettem!

235578.2010.12.16. 19:58
   smoni96

Nekem még az igazi első menstruációm még nem jött meg, és erra a "barna folyásra azt hittem, hogy az, de akkor mégsem? És mi ez? És ennek semmi köze az "igazihoz". Nekem elötte fehérfolyásom volt kb egy évig.

229324.2010.10.14. 15:06
   petikrisz

Mitől lehet?Barna folyásom van, de egy kis piros is.

223691.2010.08.26. 13:42
   katka88

Sziasztok!

Nekem minden menstruációm után barna folyásom van,de nem hiszem,hogy befolyásolna valamit ha igen jelezzétek mert akkor elkezdek én is aggódni.

220170.2010.07.22. 20:50
   szaszka08

sziasztok !
Van ötletem, mert én ugyan ebben a cipőben vogyok.
3 évig szedetett velem a volt dokim egy olyan f.gátlót, ami sem az életkoromnak, sem a súlyomnak nem felelt meg.
Pár napja kaptam egy másikat. Remélem ez már a jó lesz.
Ez alatt az idő alatt nekem is ilyen barnás folyásom volt időszakosan eleinte, de 1-2 nap és elmúlt.Aztán 2 hete nem akart elmúlni, elmentem egy másik dokekrhez, aki nem mellesleg emberségből dícséretes, és ő felvilágosított.
az történt ugyanis, hogy a szervezetem így próbált védekezni a gyógyszer ellen.
Gondoltam megosztom az én is történetem, hátha segítek ezzel valamelyest.

212765.2010.05.14. 13:53
   sziera28
Sziasztok.18 éves vagyok, cypromixet tablettát szedek, azonban 5 napja elfogyott, és nem tudtam még beszerezni újabb dobozt.A menstruációm május 3.án jött meg. 4 napja gyomorrontásom volt, és sokat hánytam.Ma reggel szagtalan barna folyásom volt.Szerintetek az mitől lehet?Elöre is köszönöm.Erika

211160.2010.04.29. 19:02
   eedina

Sziasztok!Van egy kis problémám és gyanús,h a gyógyszer miatt!Lindeinette 20 !Holnap kéne abba hagynom a havi gyógyszert,de már ez a második hete,hogy valami barnás vagy véres folyásom van!Fogalmam sincs miért?Valakinek van véleménye vagy esetleg hasonló tapasztalata?Előre is köszi

208842.2010.04.07. 07:01
   juliska1974

Sziasztok! Két hetente először barnás-sárgás folyásom van, utána egy keveés piros. Mi lehet ennek az oka ? Elég stresszes vagy azt is elismerem.

204298.2010.03.05. 11:12
   anett29
Szia dori 13! Szerintem ezeket a dolgokat édesanyáddal kéne megbeszélned mert egy kicsit fiatal vagy ahhoz hogy ilyen portálon érdeklődj.azt hiszem édesanyád esetleg nem tudja a választ valamire elvinne egy nőgyógyászhoz. Ezt csak azért mert én is anya vagyok és van egy lányom és biztos hogy nem örülnék ha vadidegen emberektől érdeklődne mi a menstruáció .Azt hiszem kitérnék a hitemből.Nem megbántani akartalak csak közöltem a tényeket .anett29

1234következőutolsó

Szponzorált hirdetések