Hírlevelek
Regisztráció

Fórumok

Időrend: növekvő
Megjelenítve (db/oldal): 
Hozzászólások száma: 40 

12következőutolsó

Levél a moderátoroknakModerátor: patika

Cikk betűmérete:

261391.2011.09.25. 14:43
   kyra28

Szia.

A P2-es cytologiai eredmény még nem jelenti azt, hogy nincsen bakteriális vagy gombás hüvely fertőzésed. Igazából ezeket a fertőzéseket mikroszkópos vizsgálattal lehet jól megállapítani. Az én orvosom pont ilyen vizsgálatokat is csinál mert a Phd-ját a hüvelyfertőzésekből írta. A neve Dr. Ujházy András. Érdemes utána nézni mert nekem visszatérő gombás fertőzésem volt 2-3 évig. Sok orvosnál jártam mire megtaláltam Őt és neki sikerült kikezelnie teljesen. A doktor úr csinált egy olyan terméket amivel otthonról is be tudok neki küldeni hüvelyváladék mintát és emailen megmondja az eredményt.
Remélem tudtam segíteni.

Puszi Nektek

Erre kiváncsi?

Tudjon meg többet!

258347.2011.08.18. 20:58
   saranagy

Bakteriális hüvelyfertőzés:http://www.intimflora.hu/informaciok/a-bakterialis-huvelyfertozes.html jó cikk olvasd el!

249306.2011.04.19. 20:00
   andifeher

Sziasztok!

Abszolút szakértő: Dr Langmár Zoltán
http://www.intimflora.hu/orvos/?recent

248859.2011.04.13. 10:55
   wderet

Arról szeretnék érdeklődni, hogy az éves rákszűrés alkalmával a kenetben a lehetséges fertőzéseket, gombákat, baktériumokat is keresik? Tehát a P2-es eredmény jelenti e azt, hogy egyéb fertőzésem sincsen?

236600.2010.12.28. 13:52
   agapao

Szerintem is a doki az első, de jobb szeretem a természetes megoldásokat. Ajánlom a http://homeomami.blog.hu/2010/11/15/a_testresz_ami_korul_a_vilag_forog cikket is

236175.2010.12.22. 17:38
   andifeher

Sziasztok!

Hüvelygyulladással, hüvelyfolyással kapcsolatban jó cikkek vannak az intimflórán, de azért nem árt elmenni orvoshoz, de van megoldás mindenre olvassatok utána!

219780.2010.07.20. 00:23
   greenfairy

Tisztelt Doktor Úr!
Azután érdeklődnék, hogy 3.napja használtam a Dalacin hüvelykrémet viszont a mai nap megjött a menstruációm...ilyen esetben a menstruáció végén kéne tovább alkalmazni a krémet?
Köszönöm a segítségét!

213411.2010.05.20. 13:48
   annmary1212

Erre fogok kapni választ????
Köszönöm!
Sz. Annamária

213196.2010.05.18. 21:13
   annmary1212

Tisztelt Doktor Úr!

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy a Dalacint végülis lehet-e alkalmazni a menstruáció idején? Mert ma lett fölírva, elkezdeném használni, de mostanság kellene a menzeszemnek jelentkeznie. De nem nagyon szeretném megszakítani a kúrát. A tájékoztató ezt konkrétan nem írja le.
Elvileg logikus, hogy nem használható olyankor v legalábbis fölösleges.
De! Volt egy olyan zárójeles megjegyzés, hogy tampont ne használjunk a hüvelykrém használata alatt...és ugyebár menstruációkor használunk tampont...
Szóval akkor mit tegyek?

Üdvözlettel: Sz Annamária

204351.2010.03.05. 21:42
   panka0213

Sziasztok!
nem olvastam végig miket írtatok idáig, de szerintem kérjetek a nőgyógyásztól Genoidos tenyésztéseket, mint pl: clamydia, ureaplasma, mycoplasma, gardnerella stb.
én a hólyaghurutos fórumról tévedtem ide...
Lehet, hogy már túlvagytok ezen is de hátha vkinek kimaradt.
Jobbulást mindenkinek
panka

178655.2009.05.28. 14:46
   anon_557262
Szia!Nekem is ugyanez a problémám!Nekem is azt mondták hogy semmi komoly kaptam klion tablettát és hüvelykúpot is!És közben ugyanúgy volt folyásom és az ég világon semmi sem történt....Mit lehet ilyenkor tenni?

178654.2009.05.28. 14:43
   anon_557262

Kedves Dr. Úr!

Már lassan egy éve szenvedek fehér folyástól.Már legalább 5-6 nőgyógyászt felkerestem és mindegyik mást írt fel.A baj csak az hogy egyik sem segített.Semmit.Még csak pár napra sem múltak el a tüneteim.Már én érzem magam kínosan attól hogy állandóan oda járkálok.Mindig ugyanazt mondjákportoljak,egyek sok gyümölcsöt meg igyak sok vizet.Ezt eddig is csináltam mégis kialakult.Már nem tudok mit csinálni most két hét múlva megint megyek és reménykedem hogy felírnak valamit ami végre használ.
Olvastam otthoni gyógymódokról is de nem tudom ezek megbízhatóak-e és ha igen honnan szerezhetem be őket?
Remélem tud segíteni!!

173381.2009.03.20. 17:30
   anon_549606
Kedves Dr.Úr!

Lassan már két éve rendszeres látogatok el a nyőgyógyászomhoz mert nem telik el úgy 2v.3 hétnéll több hogy ne legyen valamilyen nőgyógyászati problémám.Mindig van valami problámám.Candyda,vm gombás fretőzés vagy csak bakteriális fertőzés.Most is már 1 hónapja beteg vagyok.Mikor 1 hónappal ezelött nőgyógyászhoz mentem nem irt fel semmilyen gyógyszert mert elötte is voltam kb:.3-4 héttel,mintát vett és azt mondta az eredményig nem add semmit várjuk míg meg lesz.Visszamentem 2héttel ezelött az eredményért.
Az eredmény:.Vegyes bélflóra tenyészett ki.A dr.Úr szerint semmi komoly klion tablettát irt fel.Ez most fogyott el de végig ez alatt az idő alatt is folyásom volt.Ma voltam

173380.2009.03.20. 17:30
   anon_549606
Kedves Dr.Úr!

Lassan már két éve rendszeres látogatok el a nyőgyógyászomhoz mert nem telik el úgy 2v.3 hétnéll több hogy ne legyen valamilyen nőgyógyászati problémám.Mindig van valami problámám.Candyda,vm gombás fretőzés vagy csak bakteriális fertőzés.Most is már 1 hónapja beteg vagyok.Mikor 1 hónappal ezelött nőgyógyászhoz mentem nem irt fel semmilyen gyógyszert mert elötte is voltam kb:.3-4 héttel,mintát vett és azt mondta az eredményig nem add semmit várjuk míg meg lesz.Visszamentem 2héttel ezelött az eredményért.
Az eredmény:.Vegyes bélflóra tenyészett ki.A dr.Úr szerint semmi komoly klion tablettát irt fel.Ez most fogyott el de végig ez alatt az idő alatt is folyásom volt.Ma voltam

173379.2009.03.20. 17:30
   anon_549606
Kedves Dr.Úr!

172636.2009.03.10. 18:51
   anon_548114

Kedves Doktor Úr!
Én egy kétségbeesett 18 éves lány vagyok. Már több, mint 1 éve folyamatosan vissza kell járnom a nőgyógyászomhoz az el nem múló panaszaim miatt. Sárga folyásom van, ahányszor megvizsgált a nőgyógyászom, mindig Kliont írt fel, de a gyógyszer nem használt soha. Amikor mondtam az orvosomnak, hogy nem múlik el a folyásom, azt mondta, hogy az nem lehetséges, mert ez olyan mint az influenza, ha kezelik, akkor elmúlik. Szerinte én csinálok valamit rosszul. Nem tudom már, hogy mit csináljak. Nem lehet, hogy rá ment a méhemre? Vagy miért nem szűnnek meg a panaszaim?

160300.2008.11.13. 18:16
   anon_530857

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni a diplomamunkámhoz egy rövidke kérdőív kitöltésével. Kizárólag hölgyeknek szól (14-35 éveseknek), szerintem a téma is érdekes (pont ez, azért írom ide), kérlek, szánj fél percet rá - mert annál tényleg nem hosszabb, és nekem nagyon sokat segítenél vele!! (és persze a kérdőív eredménye alapján sok más lánynak is!!)

Ez a link: http://jotform.com/form/83063011904

Nagyon köszönöm mindenkinek!!! (aki tudja, máshol is terjesztheti...)

156069.2008.10.14. 14:39
   anon_527995

Kedves doktorúr!!
röviden leirnám történetem.4 laparoszcopis endometriosis miatt,3 méhszájseb.
most lombikozom,a beültetés novemberben várható.
csináltattam hüvelykenetet gomba negativ és laktobacilous flóra hiányzik.coccobacilusok és clue sejtek=bakterialis vaginosis viszont a tenyésztésben kórokozó negativ.
a dokim azt mondta ez előfordulhat mert val.kisebb számban van jelen a tenyésztésnél ezért lett negativ.
irt fel gynoflort (de azt olvastam endometr nem használható),majd 27-e körül a beültetés előtt hasznélnom kell klion d100-at.
ez igy stimmel a doktorur szerint??
segitsen 4 orvost fogyasztottam már el,keresem a megfelelő nőgyógyaszt aki ha sikerül végigvinné a terhességem illetve a nőgyógyászom lenne.köszönöm válaszát.

144981.2008.06.20. 20:48
   fogathajto

Tisztelt Doktor Úr!
Komoly gondok vannak a térdeimmel,már 4éve kezelik,és nem használt eddig semmi,és most az orvosom el akar küldeni nőgyógyászhozA kérdésem az lenne,h van-e vmi értelme egy nőgyógyászati vizsgálatnak?1hónap múlva leszek 18,nem volt még sexuális kapcsolatom.Semmi nőgyógyászati gondom nincs
Válaszát előre is köszönöm

144918.2008.06.20. 09:30
   anon_518178

Kedves Doktor úr!

20 éves egyetemista lány vagyok, körülbelül egy jó hónapja kezdődött (az utolsó szekszuális aktusom után :D ), viszkető, égő érzés a szeméremajkaimon, amit később kisebb "vágások" és duzzadás is kiegészített. Eleinte nem ijedtem meg, mert volt már ilyen párszor és egy-két hüvelyzuhany után minden probléma megszünk. Most viszont eléggé elhúzódik a dolog és a panaszok nem szűnnek, cssak néha egy-egy nap jobb, de viszket, fáj, dagadt... Vettem Canesten Combi-t (ma alkalmaztam az utolsó tablettát), amitől úgy érzem jobb lett kicsit, viszont a szeméremajkaimon nem nem múlik a probléma. Olvastam, hogy a Candida lehet gombás és bakteriális fertőzés egyaránt, sőt kevert is (ha lúd... :D) és hogy ha pl bakteriális fertőzésem van, akkor a Canesten édes kevés. Tudom, menjek el nőgyógyászhoz, csak épp egy idegen városban vagyok és dolgozom reggeltől estig, ezért próbálkozom a kúrálással, de úgy látszik nem sok sikerrel...
kérem, adjon valami tanácsot, vajon milyen tipusú fertőzésem lehet és mivel kezelhetem, ami vény nélkül is kapható esetleg.
köszönöm

12következőutolsó

Szponzorált hirdetések